18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

patryx777

2014-01-15, 17:56
Brak komentarzy można wytłumaczyć tym, że wszyscy pobiegli na miasto wrzucać Owsiakowi do puszek 8-)

Catacombe

2014-01-15, 22:53
patryx777, lepiej siąść na dupę w domu, nikomu nic nie dać i mówić że Owisak kradnie pięniądze dla potrzebujących

aldziaw

2014-01-15, 22:58
Już dosyć tych tematów o Orkiestrze. Dajesz - nie dajesz, twoja sprawa.

kenzol

2014-01-15, 23:05
@ up

Dokładnie. Ja daję i czuję satysfakcję, że jakaś mała cząstka sprzętu medycznego została kupiona dzięki mnie. To samo z księżmi chodzącymi po kolędzie: nie pasuje Ci, to go nie przyjmuj, a jak przyjmujesz to dawanie mu kasy nie jest obowiązkiem. Świadkowie Jehowy pukają do drzwi znacznie częściej i jakoś nie ma afery z tego powodu.

milling

2014-01-15, 23:08
Olaboga, Owsiaka obrażajo. Śmieszy mnie fakt, że po wszystkim i wszystkich można jechać, tylko nie po Owsiaku.

reczi

2014-01-15, 23:10
Można jechać, ale po jaki ch*j?

le...........11

2014-01-15, 23:33
up, bo jest komunistycznym psem, i jak jest potrzeba to on się pojawia i mówi wszystko będzie dobrze, uspokójcie się, nie słuchajcie tych, słuchajcie tamtych,
jest skoligacony w PO, Lisem, i gdyby nie wtyki wszędzie to nic by nie zdziałał z Orkiestrą,
działalność charytatywna to gra na normalnych, zdrowych uczuciach ludzi, którzy chcą pomóc innym,

przykład z niedawna: dlaczego o Macierewiczu się wypowiadał, przecież powinien być niezależny!!!

TUTAJ NIE CHODZI O KASĘ A O POLITYKĘ

Zarammoth

2014-01-15, 23:38
@lem111: Orkiestra gra od 22 lat, przez wszystkie rządy różnych opcji politycznych i będzie jak przyjdą inni. Nie rozumiem, w jakim sensie jest to narzędzie polityczne?
A poglądów już człowiek działający charytatywnie nie może mieć, nie może nie lubić tego, a tamtego?
Wyszło szambo z kibla - najwięcej WOŚP atakują właśnie PiSiory, które by najchętniej oddały całe podatki na Caritas i wcale by nie dociekały ile z tych pieniędzy pójdzie na paliwo do merola biskupa.

by...........ki

2014-01-15, 23:41
@lem111 Taki z Ciebie polityk to rusz tłuste dupsko z przed komputera i zmieniaj ten kraj. Typowy żałosny internetowy napinacz. W ogóle się z tobą nie zgadzam a dodatkowo przypominam: Obrażanie innych ma swój zapis w regulaminie i powinieneś wiedzieć czym grozi.
I dla Ciebie krótki kurs
http://www.youtube.com/watch?v=SgASCYcVGiE&feature=share

barthlomez

2014-01-15, 23:42
ale wyk***isty komiks, długo wymyślałeś?

minusator

2014-01-15, 23:42
lem111 napisał/a:

...jak jest potrzeba to on się pojawia i mówi wszystko będzie dobrze, uspokójcie się, nie słuchajcie tych, słuchajcie tamtych,
jest skoligacony w PO, Lisem, i gdyby nie wtyki wszędzie to nic by nie zdziałał z Orkiestrą,




PatrolZG

2014-01-16, 00:59
Sadol wziąl się za Owsiaka... i k***a dobrze, od dawna wiedziałem że ta jąkała nas napie**ala po kieszeniach. Czerwone oksy to nie przypadek.

BorgBorg

2014-01-16, 02:01
Owsiak odkąd zaczął pracować w radiu a potem w telewizji od prawie 30lat robi głównie młodzieży wodę z mózgu.
Gdy był stan wojenny, gdzie ludzie walczyli z systemem, ten koleś w radiu puszczał wybraną muzykę. W telewizji tworzył zaś same kolorowe i piękne programy tylko po to aby odwrócić uwagę od rzeczy dziejących się na ulicach. Od 23lat tak samo jest z WOŚP-EM. Jednorazowa zbiórka pieniędzy odwraca uwagę od rzeczywistego problemu jakim jest to ,że Owsiak za sponsoruje kilka szpitali a w pozostałych 200tu dalej umierają ludzie z winy Rządu. Społeczeństwo jest szczęśliwe bo ratuje kilka istnień i nagle problem krytycznego stanu szpitali znika z tapet :) Wszyscy są szczęśliwi liżą dupę Owsiakowi a ludzie dalej umierają..

Jest jedna telewizja która postanowiła się za to zabrać - "Telewizja Republika", jednakże i tak oni ch*ja zrobią bo za Owsiakiem stoi Rząd= Telewizja i Społeczeństwo które jest w nim zakochane :)

Mam w dupie czy kradnie czy też nie, nawet jeśli to mu się należy. Szkoda tylko k***a ,że jest zwykłym pionkiem..

" Skoro nie możesz walczyć z systemem, przyłącz się "
W Polsce nigdy nie będzie lepiej bo rządzić będą Ci sami ludzie. Telewizja to PO i PiS.
Dlatego mam dosyć tego popie**olonego kraju gdzie budują nowoczesne mosty, obwodnice, remontują ulice za Unijne pieniądze. Nasze dzieci będą musiały spłacać obecne długi.. a o emeryturach mogą zapomnieć.