18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

"wróciłem z pracy.."

wójek • 2012-06-01, 14:45
Wróciłem z pracy do domu i od progu moja dziewczyna zaczęła na mnie krzyczeć i uderzać pięściami.
- Jak mogłeś?! Jak, k***a, mogłeś?! Zerżnąłeś moją siostrę, ty draniu!
- Przepraszam. Przyjechałem do pracy a ona leżała tam nago. Jestem tylko człowiekiem. Co niby miałem zrobić?
- pie**oloną sekcję zwłok! - odpowiedziała.

wójek

2012-06-01, 16:43
@pan kapitan w światach równoległych jest znacznie więcej zakończeń tej historii:)

Cruciator

2012-06-01, 21:28
Ja napiszę tak z dupy... Wiecie dlaczego komentarze na Sadistic'u znikają?




- bo prawda w oczy kole.

~PowerBoBass

2012-06-01, 21:46
Cruciator napisał/a:

Ja napiszę tak z dupy... Wiecie dlaczego komentarze na Sadistic'u znikają?




- bo prawda w oczy kole.



No fakt, z dupy to było. Twój komentarz zapewne był denny i po prostu bezsensowny.

AmatorWiader

2012-06-01, 22:05
No ale te gwiazdki w komentarzu p.kapitana...
fee

Szorstki

2012-06-01, 22:52
Pan kapitan napisał/a:

Ja spodziewałem się czegoś takiego:

Wróciłem z pracy do domu i od progu moja dziewczyna zaczęła na mnie krzyczeć i uderzać pięściami.
- Jak mogłeś?! Jak, k***a, mogłeś?! Zerżnąłeś moją siostrę, ty draniu!
- Przepraszam. Przyjechałem do pracy a ona leżała tam nago. Jestem tylko człowiekiem. Co niby miałem zrobić?
- zmienić jej pie**oloną pieluchę i położyć do kołyski - odpowiedziała.

:)



Jak mógł zmienić pieluchę jak leżała nago?

babycow

2012-06-01, 23:48
@Pan Kapitan
Dzieki! Twoja wersja lepsza, jak na prawdziwego sadyste przystalo, zwalilem sb!.

Cruciator

2012-06-02, 00:30
@Bobass ZAPEWNE liżesz dupy moderatorom dla przyjemności ?

Pa...........an

2012-06-02, 06:29
Jakiś zjeb usunął mój post. ch*j z tym, że to Sadistic, a ja nie napisałem nic złego - ot, żart jakich na tym portalu pełno.




ku*as murzyński w dupę pajacowi, który tego nie rozumie i mi posta skasował. pie**ol się.
:evil:


Ten portal coraz bardziej przypomina zasranego kwejka. Kawałek sutka - Hard. Gryzące się psy bez ani jednej kropli krwi - Hard. Jedno zwierze zjadające drugie - Hard. Fragment kronik filmowych traktujących o II Wojnie Światowej lub jakiś tekst o kanibalu bez choćby jednego drastycznego zdjęcia - Hard. Kawał, zwykły, pie**olony kawał będący zbitkiem kilku słów, kilkudziesięciu liter - Usunięty.

I to się nazywa Sadistic? Are You Fucking Kidding Me?

.:...........:.

2012-06-02, 06:46
Pan kapitan, nie unoś się. Dałeś pedalskie gwiazdeczki(jako cenzurę domniemam) zamiast normalnie napisać. Jak się tak boisz przekleństw to na ch*j je stosujesz, w dodatku z gwiazdeczkami? :wtf: Wyniosłeś to z forum dla nastolatków?

Nie szalej teraz zatem tylko zapoznaj się z regulaminem.

A, dam Ci jeszcze warna, coby później inni mieli mniej do zablokowania Ciebie. :) Posta poprzedniego ja nie skasowałem akurat, ale niemiło się zwracasz. ;-)

Aha, dodam jeszcze, że kwejk jest w posiadaniu sadistic.pl. :)

Pa...........an

2012-06-02, 07:01
Linekk napisał/a:

Pan kapitan, nie unoś się. Dałeś pedalskie gwiazdeczki(jako cenzurę domniemam) zamiast normalnie napisać. Jak się tak boisz przekleństw to na ch*j je stosujesz, w dodatku z gwiazdeczkami?




Nie stosuję żadnej cenzury i żadnej cenzury nie uznaję. A z pewnością jeśli chodzi o stosowany język.
Jeżeli już tak Wam zależy na pisaniu tego co się myśli i nie wygładzaniu wypowiedzi, to po ch*ja za owe wypowiedzi dajecie warny? To właśnie ograniczanie wolności słowa i przykład cenzury.
Pod hipokryzję mi to podchodzi, Panie Linekk... :roll:






Linekk napisał/a:

Pan kapitanWyniosłeś to z forum dla nastolatków?



Nie, bo w przeciwieństwie do Was na Kwejka nie wchodzę.





Linekk napisał/a:

A, dam Ci jeszcze warna, coby później inni mieli mniej do zablokowania Ciebie. :) Posta poprzedniego ja nie skasowałem akurat, ale niemiło się zwracasz.




Ale jesteś dowciapny, uśmiałem się. :roll:
Poza tym nie dostałem jednego warna a trzy. Za jedną wypowiedź, do której -biorąc pod uwagę fakt usunięcia mojego kawału przez jakiegoś j***nego imbecyla -miałem prawo.

Za tego "j***nego imbecyla" możesz mi kolejnego warna doj***ć, ale wtedy po upływie tych trzydziestu i jednego dnia - konto skasuję. I polecę skasować znajomym, bo ten portal coraz bardziej schodzi na psy.










Linekk napisał/a:

Aha, dodam jeszcze, że kwejk jest w posiadaniu sadistic.pl. :)



Zabawne, bo słyszałem, że jest odwrotnie i że to Kwejk ma w posiadaniu Was.
A nawet jeśli jest tak jak piszesz, to jako rasowi sadyści powinniście skasować tego kwejka w p*zdu, bo obecnie to piaskownica dla gimbazy i wylęgarnia sucharów...

.:...........:.

2012-06-02, 07:09
Pan kapitan, słuchaj, może zrobimy tak, że usuniemy Tobie warny i skasujesz od razu, coby nie czekać tych trzydziestu dni?

Pan kapitan napisał/a:

Poza tym nie dostałem jednego warna a trzy



Dostałeś jednego o wartości 3. :-/

Pa...........an

2012-06-02, 07:23
Linekk napisał/a:

Pan kapitan, słuchaj, może zrobimy tak, że usuniemy Tobie warny i skasujesz od razu, coby nie czekać tych trzydziestu dni?



W ciągu kilku miesięcy zdobyłem prawie 20.000 piw, dodałem sporo tematów i w ogóle, a Wam to i tak wsio ryba. Fajnie stawiacie sprawę...
Jeśli jednak tak do sprawy podchodzicie to OK - usuwajcie warna a ja konto jeszcze dziś skasuję. W ciągu najbliższego tygodnia skasują jeszcze konta moi znajomi (o ile ich do tego namówię, ale pewnie po naświetleniu sprawy nie będzie żadnych z ich strony obiekcji).

No i widzę, że nie macie sobie nic do zarzucenia...





Linekk napisał/a:

Dostałeś jednego o wartości 3. :-/



Co w praktyce oznacza, że dostałem warny trzy.... Czyli dostałem trzy warny, a nie jeden. :-/
Te "wartości" możecie sobie zatem wsadzić, bo to tylko zwykłe mydlenie oczu.

Pener

2012-06-02, 07:26
ja pie**ole, kolejny krzykacz o usunięty post :cry:

Pa...........an

2012-06-02, 07:28
Pener666 napisał/a:

ja pie**ole, kolejny krzykacz o usunięty post :cry:



Było nie usuwać postu. :roll:

[ Komentarz dodany przez: Pener666: 2012-06-02, 07:35 ]
przywracam co napiłeś:

"Ja spodziewałem się czegoś takiego: Wróciłem z pracy do domu i od progu moja dziewczyna zaczęła na mnie krzyczeć i uderzać pięściami. - Jak mogłeś?! Jak, k***a, mogłeś?! Zerżnąłeś moją siostrę, ty draniu! - Przepraszam. Przyjechałem do pracy a ona leżała tam nago. Jestem tylko człowiekiem. Co niby miałem zrobić? - zmienić jej pie**oloną pieluchę i położyć do kołyski - odpowiedziała."