18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wróbelki

Masther • 2012-09-19, 09:40
Siedzą dwa wróbelki na gałęzi i sie kłócą, który jest silniejszy:
- Mogę załozyc sie z toba o robaczka, ze strące jabłko z drzewa
- Nie masz szans, za słaby jesteś
- No to patrz

Pierwszy wróbelek wskoczył na wyzsza gałąź, leci prosto na jabłoń, uderzył w jabłko i te się tak buja na prawo, na lewo i w końcu spadło.
- No udało ci się.

Wróbelek poleciał na ziemię, poszukał robaczka i za chwilę dał go swemu koledze, po czym dodał:
- To, to jeszcze nic. Ja założe sie z toba o 5 robaczków, ze zabiję krowę, która sie pasie na polu.
- Buhaha - roześmiał sie wróbelek - ty, takie chucherko, nie ma szans. Nie wiem czy Orzeł byłby w stanie zabić krowę, a co dopiero taka słabiak jak ty.
- No to patrz.

Wróbelek poszukał najwyższego drzewa, poleciał na najwyższą gałąź. Leci bardzo szybko prosto na krowę i trafia ją prosto w głowę. Krowa była juz nieco stara i po uderzeniu w głowę zaczeła się kiwac, w koncu nogi sie pod nia ugieły i upadła na ziemię. Wróbelek, ktory ja przewrócił zaczyna po niej skakac. Wtedy podlatuje ten pierwszy i sie pyta:
- Stary zabiłeś krowę, dam ci te 5 robaczków, ale powiedz po co ty po niej tak skaczesz ? - na to pierwszy wróbelek odpowiada:
- Jeszcze tej k***ie żebra połamię!!

Alonso

2012-09-19, 13:03

Wkrótce sadistic będzie się reklamował na plakatach w gimnazjach.
Od teraz zaglądam tylko na harda.


ujebutor

2012-09-19, 13:16
... Przeczytalem ten ch*jowy, dlugi kawal oczekujac jakies puenty, punktu kulimacyjnego, czegokolwiek.
Staralem sie, rozpatrywalem na rozne sposoby, doszukiwalem sie nie istniejacego sensu - no ni ch*ja.

MiSTZRU

2012-09-19, 13:26
mikes92 napisał/a:

j***ć arsenal



j***ć mikesa

al...........10

2012-09-19, 14:10
Masther napisał/a:

Siedzą dwa wróbelki na gałęzi i sie kłócą, który jest silniejszy:
- Mogę załozyc sie z toba o robaczka, ze strące jabłko z drzewa
- Nie masz szans, za słaby jesteś
- No to patrz



Przez te twoje ch*jowe przerwy przez chwilę myślałem, że tu się skończyło. Po przeczytaniu całości stwierdzam, że "dowcip" faktycznie nic by nie ucierpiał gdyby skończył się w tym miejscu...

mr_9mm

2012-09-19, 14:17

"Bo wróbel to drapieżne zwierze."

Perhydrol

2012-09-19, 16:16
Siedzą dwa gołębie na gałęzi.Jeden gr*cha drugi jabłko.