18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wpierdol

bialy_jasnie_pan • 2013-12-07, 02:01
Historia z ostatniej chwili. Dziele się bo się wkur***lem mocno. I chciałbym dać małą przestrogę.

Wracam z imprezy delikatnie uchachany, zatrzymuję się na przystanku bo stwierdziłem ze za ch*ja w takim stanie 7 km z buta nie zrobię bo mi się k***a nie chce. Książka na uszach, wesoło sobie słucham i jak to życie w naszym pięknym kraju podchodzi do mnie gość z prośbą o fajkę:
-„Masz szluga ziomuś”
No ch*j patrzę na gościa młody chłopak, na oko ok 32 lat i sobie myślę ile można utrzymywać takich darmozjadów. Ale ch*j z tym, daje kolejną fajkę i sobie przysięgam że następnym razem ni chu** takiego nie poczęstuje. Ale do rzeczy.
Mija może 15 minut, a ja nadal stoję na swój j***ny autobus. Na przystanku pojawia się 4 ciemnych z tym bez czego rapować nie potrafią na szyi. Nie minęło może kolejne 5 minut mój biały koleżka darmozjad idzie od nich wyżulić coś, nic by mnie to nie obchodziło, gdyby nie zaczęli człowieka traktować jak szmatę.
Podchodzę do nich i kulturalnie się pytam w czym wam ten człowiek zawinił że go tak traktujecie. A oni z tym swoim akcentem Tupaka coś pomarudzili… Po jakimś czasie zaczęła się przepychanka…
Na koniec dnia mój biały kolega sp***olił, ja dostałem szklanką po łbie i małą przekopkę- na szczęście bez szycia…
Najgorsze jest k***a to że na przystanku nie byłem sam, wiele osób tą sytuacje widziało ale nikt, k***a nikt nie kiwną palcem…
Czasami zastanawiam się kto jest większym śmieciem… Czy obcokrajowiec traktujący wrak człowieka jak śmieć… Czy może Polak, który ma w dupie swojego rodaka…

Polak88

2013-12-07, 18:14
Jak Ci nie zaj***li butów telefonu lub portfela to ch*ja nie byli czarni tylko pewnie kominiarze wracali z roboty

Vabanek

2013-12-07, 18:27
Steven napisał/a:

Przej***ne macie tam w tym Sosnowcu.


Rozumiem, że chciałeś być śmieszny, i doceniony przez ludzi w internecie, bo normalnie nawet Ci cześć nie odpowiadają?

pan_lektor

2013-12-07, 20:01
Vabanek napisał/a:


Rozumiem, że chciałeś być śmieszny, i doceniony przez ludzi w internecie, bo normalnie nawet Ci cześć nie odpowiadają?



Prawdę napisał - stałem na tym przystanku i widziałem jak go napie**alają 8-)

Blezzer

2013-12-07, 21:10
Nikt w Polsce nie chciał skopać murzyna? k***a j***na tolerancja. Czy tylko ja mam wrażenie jednak, że obcokrajowcy (szczególnie studenci) zachowują się jak banda małp gdy tylko przekroczą granice naszego pięknego kraju?

Zielonek92

2013-12-07, 23:35
A gówno prawda ! Miałem sytuacje,byłem z 2 kumplami na mieście wypić browarka. Az tu nagle ni stąd ni zowąd wyskoczyło 2 naćpanych kolesi. Bez powodu rzucili sie na jednego z kumpli. Wystartowała nawalanka Że sił już brak było pobiegłem po ludzi przechodzących po drugiej stronie ulicy gdyż kumpel leżał na glebie a te dwa naćpane sk***ysyny nie chciały paść. Bez dwóch zdań ekipa (ok 4 os.) podbiegły ze mną na "miejsce zdarzenia". Pomogli nam okiełznać tych baranów.

Eliot Imperio

2013-12-08, 03:05
Wnioskując po nicku autora, to powinien im zrobić z kopa wpie**ol i pozamiatać tak, że nawet kierowca tego autobusu by wstał i brawo bił a dupeczki same się rozbierały dla bohatera. Bez kitu, żul najpierw wyżydził od Ciebie papierosa a Ty poszedłeś i zwróciłeś 4 małpiszonom uwagę będąc sam. Albo masz niesamowitego pecha albo k***a bujną wyobraźnię, bo brzmi to cokolwiek jak bajka. I jeszcze chwalić się tym że się wpie**ol od śniadolicych dostało? Idź pan fch*j.

b3mol

2013-12-08, 06:54
Nie trzeba było takiego zera bronić.
Jakim nisko trzeba upaść, żeby żebrac o fajkę w kraju, który wręcz rzuca pieniędzmi w nierobów

Mr.Drwalu

2013-12-08, 10:44
pan_użytkownik napisał/a:

Prawdę napisał - stałem na tym przystanku i widziałem jak go napie**alają 8-)



Potwierdzam, lecz jak zobaczyłem, że miałbym się wstawić za jakiegoś leszcza to podarowałem sobie. :-/ Aa, w ogóle dać się przekopać czterem 13-latkom. Przecież to dzieci były bo jeszcze 5 min wcześniej skrobałem od nich fajki. :homer:

dogip

2013-12-08, 11:47
@fyrku wstydze sie za ciebie!Jestes z pokolenia osmioklasowego a takim dyslektykiem jestes? No chyba, ze data twoich urodzin to tylko losowanie przy rejestracji...

:badyl:

Endriu

2013-12-08, 16:26
Najgorsze są j***ne cwaniaczki w grupach. Zaczepiają, a jak taka k***a jest sama to siedzi cicho na p*zdzie. Warto zainwestować gaz obezwladniajacy na takie k***y.