18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpadka Microsoftu

urwisk44 • 2013-11-05, 18:29
Sprucie na prezentacji nowego (jak na tamte czasy) i oczywiście bezawaryjnego systemu Windows 98. Stare jak dziadek mróz ale na sadolu tego nie widziałem.

i sadystyczny blue screen :oops:


łooł

R4d0

2013-11-06, 10:03
@Tabernakulum

Jest jeszcze 3 typ: pozerzy, którzy będą chwalić się znajomością systemów unixowych a potrafią zazwyczaj wklepać kilka podstawowych komend. Windows niestety awaryjny, ale powszechny i k***a wszystko co muszę mieć chodzi bez zbędnych trików.

Fa...........um

2013-11-06, 11:15
cdata napisał/a:



Taaa... kolejni zdesperowani hejterzy.. Wielbiciele Maca albo Linucha... Skoro te systemy są takie wspaniałe to dlaczego tak mało osób ich używa?
Dlatego że to są gołe systemy bez funkcjonalności dla dużych firm!
Jeżeli Apple albo Linux dadzą funkcjonalności takie jak w systemie aplikacji MS to od razu przechodzę na ich systemy.
Ale puki nie będzie odpowiednika Exchange, Active Directory, Lynca, SCOM, SCCM , GPO, WSUS, Sharpoint itd to te systemy to tylko zabawki którymi możecie się bawić w domu a nie w poważnym biznesie.

Teraz będzie fala hejtu hipsterów i pryszczatych nastolatków.....

P.S. Teks nie mówi o UNIX'ach
P.S2. Do grafiki tylko Maci :)



Malo ich używa z przyczyn, które podałem powyżej. :roll: Jeszcze gimby siedzą na windzie, bo wiadomo - gry. I korposzczury.

A gówno kogo obchodzi co jest dobre dla dużych firm?! Zaraz ja ci wyjadę z argumentem, że prawie wszystkie superkomputery działają na Linuxie ... tylko co z tego? Najpopularniejszym firmowym samochodem w Europie jest Opel Astra ... to znaczy że Astra jest najlepszym autem na świecie?!

Patrząc na poziom zrozumienia tekstu i ortografię - ścisły umysł 100%. Lepiej zamknij się w swojej serwerowni i nie próbuj używać innego języka niż C++ itp. bo ci zwyczajnie nie wychodzi.

Incognito1984

2013-11-06, 11:38
Największą zaletą i problemem w Windowsie jest to, że jest pisany praktycznie pod dowolny sprzęt, komputery Apple'a mają określony zestaw komponentów, czyt. nie zrobisz składaka. BSoDy są często wywoływane błędami sprzętu. Co do dystrybucji Linuksa to ma on inne jądro, stabilniejsze, poza tym jak wie się co i jak zrobić to można nawet własną dystrybucję poskładać, dedykowaną na swój sprzęt. Gry na linuksa istnieją i jest ich coraz więcej, wystarczy zobaczyć co oferuje np. steam

urwisk44

2013-11-06, 12:55
wystawiłem zwykły filmik o wpadce majkrosoftu, a tu już walka na noże jaki system najlepszy i dla kogo :D kocham Was

Loq14

2013-11-06, 13:34
Na Win7 złego słowa powiedzieć nie można, jest całkiem dobry, ale za to na OSX od paru lat jedyne co robię jak zmieniam laptopa albo imaca na nowego to tylko przenoszę pliki i wszystko działa, na windowsa nie wrócę bo mnie drażni. Znajdź mi laptopa który na baterii wytrzyma 7h, i nie ma 40000cm grubości. A do tych co piszą że jebe im pederastą włochaty ch*j w oko.

siedlik

2013-11-06, 13:50
Loq14 napisał/a:

Na Win7 złego słowa powiedzieć nie można, jest całkiem dobry, ale za to na OSX od paru lat jedyne co robię jak zmieniam laptopa albo imaca na nowego to tylko przenoszę pliki i wszystko działa, na windowsa nie wrócę bo mnie drażni. Znajdź mi laptopa który na baterii wytrzyma 7h, i nie ma 40000cm grubości. A do tych co piszą że jebe im pederastą włochaty ch*j w oko.



No moja siostra juz ma z rok najnowszego macbook air, ktory ma intel i7 i ssd. Jest bardzo szybki, i photoshop lub after effects dziala zajebiscie. Tez ma Retina display, a bateria dlugo trzyma. Gruby to ten laptop nie jest.

Wiadomo, taki lapek nie przebije mojego kompa, ale jest bardzo blisko.

Wiadomo mozna sie przyzwyczaic do Mac OSX.

Loq14

2013-11-06, 15:45
Trochę źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to że to właśnie MBP i MBA nie mają żadnej konkurencji bo nie znajdziesz laptopa który będzie jednocześnie tak cienki, i tak długo wytrzymywał na baterii.

ellsworth

2013-11-06, 18:50
Parodiując pewien znany chyba wszystkim tekst: "Dziesiątki lat, Jezu Chryste przenajświętszy... a jeśli Windows to właśnie ten ojszczany BSoD." ;-)