18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WoW nie jest powodem opóźnienia inicjacji

muzzikrak • 2009-09-16, 22:56


I ja się temu nawet nie ździwie :samoboj:

voytek.lewy

2009-09-17, 13:31
Ahajka zagraj rycerzem to zobaczysz jak to jest pisać w rękawicach zrobionych z puszek po piwie!

Pojar

2009-09-17, 14:42
Saia napisał/a:

nie gram w wowa ale gdybym miał do wyboru drugą panią i wowa to robię orka w wowie...



Ja tam bym jej z łóżka nie wygonił :mrgreen:

Wilczex

2009-09-17, 14:54
a dajcie spokój, Emo - sremo, wożą sie jakby byli nie wiadomo kim, bo przeciez wytrzymali piekielny ból przekłówania ciała i teraz noszą bezmyślne kolczyki w bezmyślnie wybranych miejscach - oby było widać z daleka, przecież nie po to tak cierpieli.

furious

2009-09-17, 18:26
Ta, hot girls czekaja w wowie ;d

Robson.K6

2009-09-17, 18:35
aexalven napisał/a:

Może nago, bez głowy nadawałaby się na przekraftowanie jej na kilka skór, z których zroibłbym sobie zbroję dla mojego blood elf rogue :/



Kiedyś grałem w wow'a i nigdy bym nie zrobił BE rogue. Jak już to ud albo trolla.

A co do pań na obrazkach to jeszcze tą pierwszą bym obracał ale ta emo normalnie aż żal dupę ściska jak na nią patrzę.

Literówek w poście już wolę nie komentować.

szysza

2009-09-18, 00:28
@up. nie ma co sie chwalic. Ale... kazdy zrobil w zyciu cos glupiego.
Co do laski.. No nie pie**olcie, ze wam na twarzy zalezy... Srac na to, co sobie z klatrami zrobila, tony tapety na mordzie, to normalne niestety w naszych czasach. Nie twarz kobiety jest potrzebna do spelnienia ich naturalnego obowiazku. A argument o ubieraniu sie juz pomine. Chca zwrocic uwage? Zwracaja. Emo dupy to po prostu siksy, ktorym sie nikt porzadnie do dupska nie dobral. Im to z reguly przechodzi. "Z reguly" po spotkaniu normalnego, nie emo, faceta. I tyle.

Wilczex

2009-09-18, 10:21
szysza napisał/a:

No nie pie**olcie, ze wam na twarzy zalezy...



A Ty nie pie**ol, że tylko dupa jest ważna. Jak to już kiedyś gdzies pisałam - ze świni miss nie zrobisz. Ciało każdy może wypracować ( nie zmienia to faktu, że nie każdemu się chce czy starcza siły woli itp) a ryja nie zmienisz. Prawdziwie piękna kobieta ma to wszystko + urok osobisty a nie albo ciało albo dupę. No chyba, że chcesz tylko i wyłączni por*chać to faktycznie, można założyć torbę i jedziesz. Tylko po co.

szysza napisał/a:

Nie twarz kobiety jest potrzebna do spelnienia ich naturalnego obowiazku.



Naturalny obowiązek... ja pie**olę. Mój naturalny obowiązek to dbać o siebie a nie dawać dupy!!! Kobieta to nie chodzący inkubator, jakbyś nie zauważył.

Jak czytam/ słucham tego typu wypowiedzi to a) słabo mi się robi, że na świecie jeszcze są mężczyźni, którzy tak uważają b) następnie wk***ia mnie to niemiłosiernie c) następnie dochodzę do wniosku, że faceta, który tak mówi, niezależnie od tego, jakim byłby Adonisem ( a większość nie jest zdecydowanie) kijem bym nie tknęła.

Tym samym kończę swój udział w dyskusji na temat roli kobiety bo może się to skończyć banem a i tak świata nie zbawię, zostaje tylko
a) uświadomienie co niektórym, ze są nadal w średniowieczu
b) omijanie takich ludzi szerokim łukiem.

GR...........GN

2009-09-18, 10:23
aexalven napisał/a:

k***a, nie wygląda źle?! Kompletnie zrujnowane włosy w jakieś paski, prostokąty, kolorki, natapirowane, ryj jakby ktoś rzucał w nią ziemniakami od urodzenia a ubrania to po prostu zakrawają... Do tego inteligentne zdjęcie przed lustrem, burdel w tle i flesz w szybę. Nie wiem co jest w niej fajnego. Może nago, bez głowy nadawałaby się na przekraftowanie jej na kilka skór, z których zroibłbym sobie zbroję dla mojego blood elf rogue :/



Ja tam z niej bym zabrał peruke do mojego UD Warlocka, bo wylysial ostatnio po spotkaniu z malygosem :P A pipka fajna nawet, wyr*chac i zostawic :)

hwang

2009-09-19, 08:58
w nawiązaniu do nekrofila....zawsze to jakaś forma recyklingu:P

pilat

2009-09-19, 23:23
aexalven napisał/a:

nadawałaby się na przekraftowanie jej na kilka skór, z których zroibłbym sobie zbroję dla mojego blood elf rogue :/




dupa tam... bloodfanga i tak bys z tego nie zrobil ;]

Krzysztof

2009-09-24, 09:30
Na szczęście w europie emo nie jest jeszcze takie drastycznie :



(choć może jestem poj***ny bo te japonki coś w sobie mają. - Chwila zastanowienia - Cholera nawet mi się podoba...
Chyba jestem popie**olony idę się powiesić

-Chwilę potem- :wisielec:

żartowałem tylko się troszeczkę pociąłem :)

GR...........GN

2009-09-24, 09:45
MI sie tez podobaja te japonki. Maja to cos co przyciaga oko, a nie jak nasze emo, odpycha, napawa gniewem i chce sie ich zabijac :P

Ra...........og

2009-09-24, 16:33
GRUBYDESIGN napisał/a:

MI sie tez podobaja te japonki. Maja to cos co przyciaga oko,...


ch*ja? :orgazm:

Wilczex

2009-09-24, 16:44
A moim zdaniem reprezentują totalne bezguście.