18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

WOŚP o MMK

dozek • 2013-08-28, 00:02
Przed chwilą na fanpage WOŚP na fb znalazłem taki post.

Odnosi się do filmu /watch?v=Gmo9PDXwXzE (ten o kumbayi).

Cytat:

Obejrzyjcie ten film. Warto, bo traktuje on o Was, woodstockowa i orkiestrowa młodzieży. Start w mniej więcej 8 minucie.

To film o Was, bezmyślnych i omotanych, wytaplanych w błocie świniach, które za kilka lat rozmontują Polskę od środka, niszcząc jej tożsamość. Tak jak to się stało za Oceanem, w Ameryce, gdzie autor filmu, Max Kolonko, wielki przyjaciel młodzieży, szczęśliwie mieszka i najlepiej ze wszystkich wie i mówi, jak to w Polsce jest.

Ludzkości orkiestrowa, bezwiednie staliście się w rękach establishmentu nową formą ZOMO, tłumiąc rewolucję, która właśnie przez Was nie może się w Polsce ziścić. To przez Was kochający Polskę, niezadowoleni młodzi patrioci, z wywrotowymi hasłami na ustach, nie mają szansy na naprawienie Polski! Ci młodzi ludzie, idealiści, którzy wywrotowymi, patriotycznymi hasłami przerywają wykłady zacnych profesorów, przez Was nie mogą zrealizować marzeń o Polsce dla Polaków, w której nasze polskie stocznie i nasze polskie kopalnie produkują polski węgiel, wysyłany w świat przez polskie statki, w której nasze polskie media będą mówiły tylko po polsku o tym, że muzułmanie to ekstremiści, a murzyni to agresywni bandyci.

Jesteście ślepi, głupi, bezmyślni i antypolscy. Powinniście się wstydzić i palić w piekle!



Co o tym sądzicie sadole?

kials

2013-08-30, 14:27
Nie ma to jak k***a łączyć festiwal z polityką! ch*j, jak pojade na hip-hop camp albo jakiś reagge festiwal to znaczy że kim jestem? Wywróżcie mi!

Co to postana fb, tego tematu i co niektórych komentarzy:

:homer:

pi...........ja

2013-08-30, 15:40
Mój mem najlepszym komentem! :)

Varyz

2013-08-30, 16:18
Internetowe dyskusje jak zwykle na poziomie. Uogólnianie, patrzenie na świat w sposób zero-jedynkowy, wytykanie błędów interpunkcyjnych. Brakuje wyzywania od pisiorów i powców ;)

Polecam czytanie tych marnych komentarzy na stronie fejsbuka!, jak im piana z ust cieknie ;)

Nadepnęli WOŚPowi na odcisk to się bronią... ale poziom obrony poniżej krytyki. Maks mówił, że PW uspokaja nastroje społeczne, a oni miast na to odpowiedzieć - twierdzą, że Kolonko wyzywa woodstokowiczów od brudów? Nie. Mnie się nie podoba taka forma obrony. Spuścili wściekłe psy na Maksa manipulując informacją.

Tak to moje zdanie ;-)

606

2013-08-30, 20:35
Escalade napisał/a:


Po pierwsze, to że jesteś ograniczony na jeden typ muzyki i inne nazywasz zj***nymi świadczy tylko, że sam jesteś ograniczony.
Po drugie sam bronię czasem Woodstocku, bo często plują na niego osoby, które na nim nie były.
Po trzecie to chyba pozostaje mi Ci współczuć, bo wydajesz się jednym z tych, którzy bez naj***nia się w trupa nie potrafią wyobrazić sobie imprezy...



Po pierwsze: nigdzie nie napisałem, że jestem ograniczony na JEDEN typ muzyki. Stwierdzam tylko jasno, że Z ZESPOŁÓW PREZENTOWANYCH NA WOODSTOCKU W CIĄGU 6 LAT SPOTKAŁEM TYLKO Z CZTEREMA WARTYMI UWAGI. Dla twojej wiadomości, zjebie, słucham kilku jak nie kilkunastu odmian metalu, rocka, starego bluesa, trip hopu, czasami hiphopu, swingu i jazzu (głównie z Fallouta i podobne). Nie wiesz, nie znasz się, nie pytasz, a pie**olisz jak potłuczony.

Po drugie: broń sobie, fakty mówią same za siebie. Ja jestem zdania: nie byłeś - nie oceniaj. Ale ja byłem. A ty?

Po trzecie: imprezy masowe oraz spotkania z przypadkowymi, kompletnie obcymi ludźmi, mają to do siebie, że towarzysko można sobie pie**olnąć piwko/flaszkę i porozmawiać.
Choćby i dla rozluźnienia towarzystwa, albo dlatego, że piwo jest zwyczajnie k***a smaczne.
Ale taka k***a j***na jak ty od razu musi stwierdzić, że chodziłem wiecznie naj***ny po całym festiwalu i zapewne napie**alałem trzeźwych albo tych co pić nie chcieli.

Zaślepiony swoim ch*jowym tokiem myślenia pominąłeś fakty i wybrałeś sobie kilka dogodnych fragmentów z mojej wypowiedzi i odpie**alasz szopki.
Wypie**alaj.

A co do tego drugiego, Crashu: stwierdzam, że
MOIM ZDANIEM
woodstock jest ch*jowy. To, że ty tam sobie jeździsz i ci się podoba to twoja sprawa i mało mnie to interesuje.