18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

World of Warcraft - najnowsze intro

Pa...........an • 2012-08-16, 16:37
Kolejna świetna animacja Blizzarda :-)

silverrose

2012-08-16, 23:11
Kolejny dodatek kolejny krok w przod i dwa kroki w tyl... znowu w dniu premiery zyska ~2mln graczy, a po 3 miesiacach odejdzie 4 mln. Podobnie bylo w Wotlk i Cata, tylko TBC przynioslo rozrost. Jak to blizz, cinematics robi genialne. Kung fu pandy mnie kusza, o ile GW2 mnie nie zatrzymie na dluzej. WoW to juz bardziej maszynka do pozyskania kasy na proj. Titan niz oczko w glowie blizza, jak bylo za dawnych lat.

skandal89

2012-08-16, 23:32
najlepsze intra itak robi Bagiński do Wiedźminów, mam nadzieję, że do III i cyberpunka też b ędzie robić :D










do tego polecam animowaną historię Polski i intra do bitwy pod Grunwaldem, zajebiście wykonane.

lierox90

2012-08-16, 23:59
@Steelmike to jest kontynuacja, jak byś swoje małe nędzne ignoranckie ego wystawił na parę faktów odnośnie tej gry to byś to wiedział i nie pie**olił głupot

@silverrose może tak może nie, oni przede wszystkim chcą dokończyć opowieść którą zaczęli dawno temu i która wierze że skończą, śledzę od początku gier i książek historie Warcrafta i jestem z niej zadowolony.

Ja się nie mogę doczekać MoP nie tylko na kontynuacje opowieści ale i dlatego że podoba mi się azjatycka stylizacja.
Nikt nikomu nie każe w to grać ale przynajmniej oszczędźcie swojego psioczenia na grę w momencie kiedy tematem jest animacja/film i powiązane z nią zagadnienia a nie to skąd pochodzi.

St...........ke

2012-08-17, 01:42
lierox90 napisał/a:

@Steelmike to jest kontynuacja, jak byś swoje małe nędzne ignoranckie ego wystawił na parę faktów odnośnie tej gry to byś to wiedział i nie pie**olił głupot



Że się brzydko wyrażę - ch*j mnie obchodzi WoW jako kontynuacja. Może to tworzy spójną całość, ale grając w Warcraft 3 z dodatkiem, który zakupiłem i mi się podoba, oczekuję kontynuacji poprzez kolejną strategię. Nie zamierzam kupować WoW-a + masy dodatków, a potem opłacać abonament.

Do tego jeśli ktoś lubi strategie, a nie cierpi cRPG i MMORPG, to nie zagra w WoW-a.

Sethemar

2012-08-17, 02:06
Pomijając te wasze wszystkie argumenty mniej i bardziej trafne.
Motyw Pandareńskiego wojownika i tak jest kozacki. Animacja bomba. Na dodatek jakie on wprowadza Pandemonium:P

DragonShade

2012-08-17, 07:52
Według mnie ta gra umiera. Wrzucanie kolejnych dodatków na siłę, żeby zatrzymać graczy którzy odchodzą do F2P, jak np. Tera, Aion, GW2 już nie działa.

prowler

2012-08-17, 09:25
Po złoił orka... Fajnie się to ogląda, pomijając wynurzenia o samej grze.

Bewup

2012-08-17, 09:45
for the horde :)
a tak serio to pie**olicie, że WoW be i do dupy i grafika brzydka i ch*j w oko blizzardowi. Faktycznie szkoda, że nie ma kontynuacji do w3, ale Blizzard wypuszcza jedno z nielicznych MMO, które graficznie trzymają poziom przez tak długi czas (czego nie można powiedzieć np. o Lineage 2). Kreskówkowatość może się nie podobać, ale wolniej się starzeje od takiego Modern Warfare czy innych silących się na realizm shooterów. Sam ostatnio odpaliłem MoH: Allied Assault, który swego czasu urywał dupę, a teraz, gdyby grę odrzeć z poziomu desantu, to byłaby tak cienka, że ja pie**ole. Podsumowując, grywalność zawsze jest ważniejsza od grafiki (vide Tetris czy Pac-Man)
btw warek mógł zapodać lolstorma i byłoby i po pandzie i po aluchu :amused:

NuclearBlast

2012-08-17, 09:50
Mogli by zrobić cały film właśnie w takiej animacji , bardzo przyjemnie by się to oglądało :)

normale

2012-08-17, 09:56
Fajnie się czyta komentarze hejterów których nie było stać żeby zagrać w wowa:-D ch*jowa grafika? Jak na 10-letnią grę jest całkiem dobra. ch*jowa gra? Jak nie grałeś w żadne MMORPG to się nie wypowiadaj :roll:

Ciężko znaleźć teraz grę w której nie zastosowano jakichś udogodnień wymyślonych przez Blizzarda.
"A teraz ten MoP k***a Blizzard przestał mierzyć w swoich fanów i chce do gry zwabić nowych 11-12 letnich graczy" tu się zgodzę, bo Ciężko zachęcić ludzi żeby zaczęli grać w coś na co trzeba wyłożyć kupę kasy i do tego, tak na prawdę zaczynają grę dalej niż od środka. A fani? ch*j z fanami :-D diablo 2 miało i w sumie nadal ma kupę fanów, a wystarczy popatrzeć na diablo3, żeby zobaczyć jaką kasową srakę zrobili :)

xon123x

2012-08-17, 10:01
Intro fajne ale jakość filmików tego typu na sadisticu jest tak biedna ze aż rzygać się chce lepszy youtube żeby to pooglądać po co tu to wrzucacie?

DarkBolo

2012-08-17, 10:10
Słabe. Najlepsze intro do WoWa, to to z dodatku Wrath of The Lich King.
Widać, ze Blizz coraz bardziej skłania się ku gimbazie.
Grałem w WoW, więc wiem o czym mówię. Gra się zmieniła. Nies jest to już MMO z prawdziwego zdarzenia.
Wszystko zostało uproszczone, expi się szybko a złoto wypada jak szalone.
Nie mówię, że te zmiany są złe, ale kiedyś było lepiej.

yoshi88-88

2012-08-17, 10:57
dla mnie ten dodatek jest ostatecznym pójściem bli$$a w stronę koszenia kasy.
Co to k***a ma być, film animowany, przygodowy czy co ? Myślałem , że świat Warcrafta to miejsce odwiecznej krwawej walki między ludźmi a orkami . Jeszcze w 2 wyraźnie było to widać w3 broniła się genialną fabułą. Natomiast z Wowów to tylko Wrath of The Lich King był dobry , reszta to śćierwo cukierkowe zrobione tak aby obniżyć wiek, żeby dzieciaki w hameryce mogły sobie grać.
Wiem co mówię bo wzdłuż i wszerz przeszedłem wowa ze wszystkimi dodatkami.
To samo zrobili z D3 teraz , bez kasy , ciężko się gra - klimat taki o , muzyka ch*jowa , fabuła to żenada.
Jedyne co jest spoko to rozwój postaci i fizyka gry , zabijanie itp.
Od paru dni powróciłem do D2 i W2 , to były gry, może pikseloza , ale klimat , grywalność ... yhhh.

głodny_toster

2012-08-17, 11:17
Pan kapitan napisał/a:



A czy gdzieś napisałem, że gram w WOW-a? Dla Twojej i innych wiadomości: nie grałem, nie gram i grać nie zamierzam.
Intro efektowne, fajnie wykonane i dlatego wrzuciłem...


Czep się swego chłopa - o ile go masz. A jak nie masz to noś cycki na wierzchu, a może znajdziesz. :roll:



Wątpię...na deskę nikt nie poleci, chyba, że onanista;) A i to na jego miejscu bym się bał czy dziura nie z drzazgami :amused:

Lasarr

2012-08-17, 11:25
yoshi88-88 napisał/a:

dla mnie ten dodatek jest ostatecznym pójściem bli$$a w stronę koszenia kasy.
Co to k***a ma być, film animowany, przygodowy czy co ? Myślałem , że świat Warcrafta to miejsce odwiecznej krwawej walki między ludźmi a orkami . Jeszcze w 2 wyraźnie było to widać w3 broniła się genialną fabułą. Natomiast z Wowów to tylko Wrath of The Lich King był dobry , reszta to śćierwo cukierkowe zrobione tak aby obniżyć wiek, żeby dzieciaki w hameryce mogły sobie grać.
Wiem co mówię bo wzdłuż i wszerz przeszedłem wowa ze wszystkimi dodatkami.
To samo zrobili z D3 teraz , bez kasy , ciężko się gra - klimat taki o , muzyka ch*jowa , fabuła to żenada.
Jedyne co jest spoko to rozwój postaci i fizyka gry , zabijanie itp.
Od paru dni powróciłem do D2 i W2 , to były gry, może pikseloza , ale klimat , grywalność ... yhhh.



No ciekawy punkt widzenia xD "scierwo cukierkowe" haha o ile pamiec mnie nie myli caly warcraft od poczatku tak wygladal (pamietacie oczojebne kolory chociazby w wc2?, no sorry chyba, ze mieliscie czarno-biale monitory), kazdy z osobna bedzie przekonywal, ze wow byl zajebisty na roznych etapach swojego rozwoju, co jest jawnym pie**oleniem i usilnym przekonywaniem do swojej racji, wow jest przelomowym MMORPG, ktory przez 8 lat przeszedl ewolucje, ktora pokazuje jak defacto rozwijal sie rynek gier, casual'izowanie gier jest trendem ogolnobranzowym, a nie wymyslem activision-blizzard, era hardcorowych graczy i gier z czasow wc2, d1, sc1 minela bezpowrotnie i trzeba sie z tym pogodzic.