18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wołyń 1943 - pokaz slajdów.

Cracos • 2013-07-14, 00:15
Trochę zdjęć i fotek z masakry w Wołyniu (w slajd show są również normalne fotki)


Zaj***ne z YT

zielonydarian

2013-07-14, 01:52
skąd tyle ofiar nasz prezydent powiedział że zginęło 5-ciu Polaków.....

Zarammoth

2013-07-14, 02:35
@up: To jest kropka: .
To jest przecinek: ,
A to znak zapytania: ?
I tak wygląda wielokropek: ... (a nie .....)

Fugo

2013-07-14, 19:57
Dlaczego Polacy tak chcą ukraińskim mordercą wybaczyć ? Moja babcia pochodziła z małej wsi koło Tyszowiec i co nieco opowiadała mi o ukraińskich działaniach włos na głowie stawał po jaki h*j Polsce tacy "przyjaciele " ?

Cracos

2013-07-14, 20:08
Fugo, No bo to bydło, ni to Polak ni to Ruski.

RockyWood

2013-07-14, 22:05
jako ciekawostkę podam pewien drobny acz smakowity kąsek :D

wielu potomków ludobójców z OUN-UPA zasiada dzisiaj na poważnych stanowiskach w Polsce i na Ukrainie i są objęci wieloma przywilejami oficjeli tak samo jak dawni nieosądzeni mordercy jak np nasz ukochany zbawiciel Polski generał J.

abecaduo1337

2013-08-02, 18:26
Nie wińcie calej ukrainy za UPA, czy ruskich za Stalina. Wycierpieli sie rownie sporo, co i my. nie bronie sk***ieli-morderców-bydła, ale spedzilem na Ukrainie mnostwo czasu, zwykla ludnosc (czyli ogromna wiekszosc) nie jest wcale negatywnie nastawiona do Polaków.

Tak, to prawda, ze zwykli chlopi i nacjonalisci z UPA mordowali w '43. ch*j w dupe ich truchłom/im samym, jesli zyja. Tak, to okrutna zbrodnia wymierzona przeciw naszemu narodowi, ktorej nie mamy prawa zapomniec. Ale czy naprawde kazda zbrodnia na Polakach musi byc rozpamietywana i eskalowac konflikty na tle roznic narodów? U nas nacjonalisci tez sie popisali niejednokrotnie, no ale co tu bede gadal, zaraz za lewaka mnie wezmiecie :D

Pietnowanie potomkow z kolei, to juz gruba przesada. Jestem przekonany, ze wsrod czytelnikow tego portalu jest mnostwo potomkow ścierwa z SB. Rodzicow/dziadkow/wstaw_przodka sie nie wybiera, kropka.