18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

femi666

2014-02-21, 19:46
20 minut od wstawienia na oficjalnego fejsa MNQ, słaby refleks kolego : D

writen

2014-02-21, 21:12
niemniej jednak bardzo trafne.

Ruli

2014-02-21, 21:53
też się dziwie na ch*j te świeczki co to daję w ogóle, ja im mogę świeczkę zapalić ale na grobie a nie w oknie

Tomaszu

2014-02-21, 22:08
@ruli
Ja zapaliłem świeczkę i postawiłem przy oknie. Tak samo pomożesz zmarłej osobie paląc świeczkę jak teraz pomagamy w ten sposób.
Można dyskutować. Nic mnie to nie kosztuje.

Jack Daniel's

2014-02-21, 22:22
Ja bym im zapalił napalm. A świeczkę Polakom pomordowanym przez sk***ieli z UPA.

Ku...........is

2014-02-21, 22:31
@up
Dobrze gadasz,piwo.

bizzy

2014-02-21, 22:34
"czasami jesteś przytrzymany" :D

PoMaluchu

2014-02-21, 22:38
Nie da się ukryć, że przemawia do mnie komiks, ale tak mnie wk***ia ta solidarność, że tona maści nie pomoże.
U nas tylu ludzi potrzebuje pomocy, tylu jest na skraju biedy i ch*j cisza... a tam słać pomóc w szpitalu MSWiA przyjmą kilkaset osób z obrażeniami.,.. a mają oni ubezpieczenia??? nie k***a ale kogo to teraz przecież My zapłacimy, nie ma problemu.
Nie pie**olcie mi że tacy jesteście humanitarni, no jak się po kieszeniach 40 mln rozłoży to fakt nie wiele, ale czemu nie zapłacą za to posłowie??? Pytali kogoś o chęć pomocy??? Nie sądzę!

Sithios

2014-02-21, 22:45
MNQ tafił idealnie. W internecie wszyscy plotkują o Majdanach tak jakby u siebie w kraju nie mieli problemów.

Ruli

2014-02-21, 23:08
@Tomaszu
kosztuje mnie to świeczkę więc pie**ole za duży wydatek wole przodkom zapalić na szczęście nie zamordowanym przez upa

Ba...........co

2014-02-21, 23:15
A więc o to chodzi...
Zastanawiałem się po ch*j świeczki, skoro światło na klatce się pali.
Szczerze mnie jebie co banderskie pomioty zrobią, żal mi tylko tej reszty ludzi.

stalowyszczur

2014-02-21, 23:23
Najbardziej bawi mnie fakt, że to Polska jest właśnie krajem gdzie od 24 lat panuje sen na jawie, ludzie z układu starego i nowego rozkradają i wyprzedają kraj, jego surowce, siłę roboczą, bankowość, ekonomie i ziemię, zatem w końcu powinna nastąpić sytuacja, że wk***ieni ludzie wychodzą na ulice i każą rządowi i reszcie "polityków" wypie**alać w podskokach i nie zbliżać się do żadnych stanowisk publicznych.

Ale nie w Polsce....

Bo w Polsce o ile twój sąsiad nie ma lepiej niż ty, to jest ok, a ciemna masa łyka każdy temat zastępczy i sie o niego zaciekle spiera, ale co gorsza Polaków dziecinnie łatwo podzielić na 2 obozy, które będą się nawzajem winiły za obecną sytuację kraju. W Polsce mamy podział "prawo" i "lewo" czyli święty pojedynek katole vs komuchy.

Tyle że, prawdziwe komuchy i prawdziwe katole (w sensie pracownicy powyższych "środowisk") taplają się w luksusie nietykalni przez polskie prawo.

Catacombe

2014-02-21, 23:34
Łohoho, jeszcze nie było pie**olenia typu "niezapominamy o Wołyniu". Cebulaczni pseudopatrioci już spią?

Ruli

2014-02-22, 11:45
@up Ty nie śpisz bo w sobotę szkoły nie masz i mama pozwala dłużej posiedzieć