18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wolność słowa

Boingu • 2012-04-07, 10:49
Sytuacja autentyczna.
Na placu zabaw bawią się dzieci. Takie w wieku 10-12 lat. Wśród nich jest jeden Czeczenuch, któremu spadł na ziemię i roztrzaskał się telefon. Brudas sadzi k***y, ch*je to co mu ślina na język przynosi. I jeden z polskich chłopców mówi do niego:
-Nie przeklinaj tak, może da się naprawić ten telefon.
Na to brudas:
-Mieszkam w wolnym państwie, mam wolność słowa, mogę mówić co chcę i kiedy chcę.
Na to Polaczek:
-Tak? To skoro jest wolność słowa to ja ci mówię, żebyś wypie**alał z tego placu do swojej j***nej Czeczenii.

:idzwch*j:

Swoją drogą, to dzieci muszą mieć ciekawych rodziców. :)

Boingu

2012-04-07, 23:22
BongMan napisał/a:

I dobrze mu powiedział. To jest poj***ne, że przyjeżdża jakiś pie**olony brudas do obcego kraju i rządzi się jak u siebie.



Bonguś idź może wstaw jakiś "kawał", bo zaniedbujesz już obowiązki. :)

tofur

2012-04-07, 23:28
Tristan88 napisał/a:

Ja ci k***a dam "Polaczek".

Za takie coś powinien być ban.



mały polak (bo 10-letni) = polaczek.

rozluźnij pośladki i wyjmij sobie ten kij z dupy, bo ci mózg drażni...

spiepszaj_dzbanie

2012-04-07, 23:28
@kubusiekh
Czekaj tylko pedale, a za "polaczek" dostaniesz kiedyś półmetrową faję w papę.

Boingu

2012-04-07, 23:34
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

@kubusiekh
Czekaj tylko pedale, a za "polaczek" dostaniesz kiedyś półmetrową faję w papę.



Mały Polak to Polaczek. Ile razy można mówić. Nie napinaj się tak, bo Ci żyłka wyskoczy. I tutaj się nie afiszuj ze swoim patriotyzmem, bo najmniejsze psy najgłośniej szczekają.

saf6

2012-04-08, 00:08
polaczki to nędzny naród :D

ra...........r1

2012-04-08, 00:32
To gdzie mogę "zaj***ć" piwo za ten , kawał, dowcip, żart, bądź pochodne?, Zaj***ć po polsku ukraść bo "h*jowe" żande "ch" kiedyś nie było i żyło się


sosik

2012-04-08, 10:52
Ale mnie to śmieszny :) Sadistic, niby taka stronka dla sadystów, a jak się okazuje siedzą tu sami pseudopatrioci, którzy pewnie jeszcze nie ukończyli gimnazjum, ale już się napinają "bo to modne"

Varulv

2012-04-08, 11:38
Może jestem zacofany... Ale może ktoś mnie uświadomi, skąd do cholery wziął się kierowca autobusu i brawa? Link mile widziany.

Prometheus_Coprophagus

2012-04-08, 14:29
rafalmaster1 napisał/a:

To gdzie mogę "zaj***ć" piwo za ten , kawał, dowcip, żart, bądź pochodne?, Zaj***ć po polsku ukraść bo "h*jowe" żande "ch" kiedyś nie było i żyło się



Skończ najpierw podstawówkę (w czwartej klasie powinieneś mieć wiedzę z zakresu języka ojczystego na poziomie pozwalającym dostrzec wszystkie metody, których użyłeś do okaleczenia języka polskiego w swojej wypowiedzi), dopiero potem o piwie myśl.