18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wolność jest darem od boga

miedziak • 2010-06-26, 19:39
Chciał bym wam zaprezętować bardzo ciekawy filmik pt " wolność jest darem od boga" opowiada o skłocie zamieszkanym przez heroinistów i jego updaku. Film jest bardzo ciekawym dokumentem nakręconym na wpół amatorsko przez reportera "5 10 15" który podczas kręcenia sam również wpadł w naógł. Bardzo smutna historia z gorzkim zakończeniem.



reszta filmu w kometarzach coby nie zaśmiecać głownej

xiofarii

2010-06-28, 14:56
Stali się zerami na własne życzenie.. może nie? jak ktoś was spyta czy jebniecie sobie kwasa to co mu odpowiecie? 'hmm jasne, spróbuje, może nie stane się j***nym brudaso-ćpunem i nie sp***ole sobie życia jak 99% ludzi którzy tego spróbowali ^^'??? zj***li sobie życie na własne życzenie, owszem uzależnić się można od wszystkiego, jak już ktoś tutaj napisał, ale k***a... nie porównujmy kwasu hery do innych nałogów. Przez takich cepów rodzą się 'skwasowane' dzieci i żyją w nędzy, to oni są za to odpowiedzialni i to jest tylko i wyłącznie ich wina, dalej im współczujecie? :idzwch*j:

KurwaRomantyk

2010-06-28, 15:53
Powinni leczyć się za własne pieniądze, ja mam w dupie ich los.

Rh...........ox

2010-06-28, 15:54
SebaKing napisał/a:

jak ktoÅ› was spyta czy jebniecie sobie kwasa to co mu odpowiecie?



Jasne że tak :-D

natas

2010-06-28, 16:10
sterylizować patologie k***a

BÃ...........³g

2010-06-28, 16:59
SebaKing napisał/a:

zj***li sobie życie na własne życzenie



Zaj***ć alkoholików palaczy narkomanów - chyba że są z rodziny, wtedy już nie mamy wyj***ne.
Idealni maja być wszyscy !

P.S - sp***alaj od kompa nie chce by moje pieniądze pokryły leczenie twojej wady wzroku.

(okuliści przeca powinni zajmować się tymi ludźmi którzy sami sobie wady nie pogłębiają, prawda ?)

miedziak

2010-06-28, 17:49
SebaKing napisał/a:

Stali się zerami na własne życzenie.. może nie? jak ktoś was spyta czy jebniecie sobie kwasa to co mu odpowiecie? 'hmm jasne, spróbuje, może nie stane się j***nym brudaso-ćpunem i nie sp***ole sobie życia jak 99% ludzi którzy tego spróbowali ^^'??? zj***li sobie życie na własne życzenie, owszem uzależnić się można od wszystkiego, jak już ktoś tutaj napisał, ale k***a... nie porównujmy kwasu hery do innych nałogów. Przez takich cepów rodzą się 'skwasowane' dzieci i żyją w nędzy, to oni są za to odpowiedzialni i to jest tylko i wyłącznie ich wina, dalej im współczujecie? :idzwch*j:



hera to nie kwas zią, nie żebym ich bronił czy coś ale nie lubię mówienia nieprawdy,nawet jak ma to dać pozytywny skutek.

Domel

2010-06-28, 18:28
skończcie pie**olić, każdy ma wolną wolę, niech sobie zjeby ćpają

PA RU RE RI RAJ owns all

fallout444

2010-06-28, 22:49
Śmiesznym jest tylko fakt, że większość tego co tutaj piszecie ewidentnie wskazuje na to, że NIE MACIE BLADEGO POJĘCIA O CZYM MÓWICIE.
Zakładając, że na ten portal wchodzi głównie młodzież jestem zażenowany poziomem wiedzy na ten temat jaki sobą reprezentujecie. Jakby tu 40 latkowie zaglądali, rozumiał bym.

Madame du Barry napisał/a:

k***a mać, nie porównujmy napie**alania po kablach, dawania dupy za działkę i kompletnego zejścia na dno, bycia mentalnym zerem i straceniem wszystkich bliskich na własne pie**olone życzenie z zakupoholizmem czy uzależnieniem od seksu.



Dlaczego? Widziałaś kiedyś kogoś uzależnionego od seksu? Chociaż czytałaś cokolwiek o tym? Bo z tego co piszesz wynika, że nie. Poczytaj trochę, zaskoczysz się kiedy zobaczysz jak niewiele się narkomania od seksoholizmu różni.

ungubungu napisał/a:

@fallout444

miales do czynienia?



Miałem.

Su...........cz

2010-06-29, 01:06
@up
dokładnie :) Mam wrażenie, że moja babcia założyła sobie konto pod nickiem SebaKing ...

Scarlet

2010-06-29, 02:15
fallout444 napisał/a:

. Poczytaj trochę, zaskoczysz się kiedy zobaczysz jak niewiele się narkomania od seksoholizmu różni.



poczytaj trochę, a dowiesz jak bardzo narkomania jest jednak oddzielnym tematem i że są to zupełnie różne sprawy.

fallout444

2010-06-29, 11:09
Pod jakim względem? Obydwie polegają na uzależnieniu się od czegoś w sposób ekstremalny.
Obydwie doszczętnie wyniszczają człowieka, powodują choroby. sprawiają, że wszystkie pieniądze a później rzeczy zostają zamienione w obiekt uzależnienia. W obydwu przypadkach cierpią rodziny. Chorego nie obchodzi jak osiągnie cal spełnienia, ważne żeby był - może to być strzykawka znaleziona w przejściu podziemnym, a może być to obsrana prostytutka posunięta w bramie. Wychodzi na to samo.
Zaczynają się nawet podobnie, przygodne spotkania z obiektem uzależnienia, kojarzone z dobrą zabawą i ucieczką od rzeczywistości po czym zamienia się to już w ciężką, fizyczną potrzebę, której nie da się w żaden sposób okiełznać. Uzależnieni z bu stron umierają często lub lądują w szpitalach przez wyniszczenie organizmu, zakażenia czy ciężkie uszkodzenia ciała.
Nie są podobne? Z której strony?

Ma...........ry

2010-06-29, 11:37
co pierwsze wpie**oli Cie do piachu hera czy seks? Uprawiając seks masz świadomość że możesz zapaść na chorobę weneryczną i kupujesz kondomy lub w przypadku uzależnionego od seksu, nosi je ze sobą.

Seks wyniszcza organizm? Nie bądź śmieszny

Scarlet

2010-06-29, 15:43
fallout, prawdą jest, że same mechanizmy uzależnienia w każdym przypadku działają tak samo. ale nie zapominaj, że w przypadku narkomanii masz do czynienia dodatkowo z substancją chemiczną, która wpływa wyniszczająco zarówno na organizm jak i na osobowość. na pewno każda osoba uzależniona ma jakiś problem ze sobą, ale narkomania, czyli uzależnienie od środka psychoaktywnego, to jest zupełnie inna bajka.

BÃ...........³g

2010-06-29, 16:31
fallout444 napisał/a:

Poczytaj trochę, zaskoczysz się kiedy zobaczysz jak niewiele się narkomania od seksoholizmu różni.



Niektóre prostytutki dają nawet dupy by mieć na seks :-/

mihau666

2010-06-30, 23:07
obrzydłe narkomańskie k***iszcza... :homer: