18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wolność - Dla tych, którzy jej nie mają, jest cenniejsza niż

Nagar1 • 2013-06-25, 16:08
Cała prawda o tym całym brudzie światowym

Cz.1



Cz.2




Ci co uważają to za propagandę lub spisek po prostu przewin dalej albo przeproś i wyjdź...

tds1974

2013-06-25, 16:17
CAŁA prawda o CAŁYM brudzie w 15 minut :D

Mr.Drwalu

2013-06-25, 17:04
Podobno Kaddafiego zabili bo chciał wprowadzić swoją walutę, a po schwytaniu go w kanale wcisnęli mu kij/pałkę czy tam inne ch*jstwo w dupę coby nie dostał się do nieba. :krejzi:

wisimita

2013-06-25, 21:31
smutne to wszystko. Oglądając czasem Tv czy słuchając radia, ręce mi padają. Mam 24 lata i jak widzę co się dzieje z ludźmi i światem to bezradność wobec tego powoduje, że mam łzy w oczach. Zostałem wychowany tak, aby traktować ludzi z godnością i tak aby nie wyrządzać im krzywy i tego będę się trzymał. Ale jest coraz trudniej bo ludzie przestają być empatyczni, wrażliwi, współczujący

St...........el

2013-06-26, 03:25
Patrząc na lewaków nie ważne, czy mają, czy nie i tak będą chcieli być r*chani w dupę. Tępe dzidy.

Ciapaty88

2013-06-26, 08:13
Jak się nie mylę w pierwszym filmiku ten chrypliwy głos, pochodzi z Deus Ex. Radzę się zapoznać z tą grą ponieważ tak mniej więcej będzie wyglądał nasz świat w przysżłości. Może my tego nie dożyjemy, ale nasze dzieci na bank.

sanger

2013-06-26, 09:50
Świat został już podzielony, lud rozbrojony, jesteśmy bezbronni i już się nie da tego zatrzymać. Rząd zadłuża naród, tak że nasze wnuki będą spłacać ich kredyty, a im bardziej jesteśmy zadłużeni tym bardziej cieszą się bankierzy i korporacje. Jesteśmy niewolnikami i żyjemy ułudą wolności, a najgorsze, że od tego nie da się uciec, bo tak jest na całym cywilizowanym świecie.

Fragless

2013-06-27, 05:41
O ten drugi filmik to raczej z Deus Ex:Human Revolution. Polecam, pouczająca gra.

Ant1984

2013-06-27, 05:54
@sanger
Zgadzam się, poza tym, że da się to zatrzymać ;)
Nic nie istnieje bez powodu. Całe to zło istnieje po to, żeby ludzie się czegoś nauczyli. I żeby obrali jaką drogą chcą iść. Zmiany zacznijmy od siebie. "Be the Change you wish to see in the World" - Gandhi (bądź tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie).
Ja w moim życiu doświadczyłem dużo zła. Było mi to potrzebne, żebym zdecydował, że nie popieram takich zachowań i dlatego nie będę ich powielał. Czy mi to przynosi korzyści, czy nie - nie zgadzam się na zło.
A powiem, że przynosi mi to korzyści :) Bo wszystko posiada swoją energię. Myśli to energia. Jaką energię wysyłamy od siebie - to do nas wraca. Podstawowa zasada woo-doo mówi, żeby jeszcze przed rzuceniem klątwy zabezpieczyć się przed nią, bo ona wróci. Wszystko do nas wraca.
Istnieją rzeczy, które będą istnieć bez względu na to, czy w nie będziecie wierzyć, czy nie.
Mam różne doświadczenia i mówię Wam, że nie jesteśmy tylko kupką mięsa.
Czyńcie dobrze i myślcie pozytywnie, a wróci to do Was :)

Jaki to ma związek z tematem?
Otóż taki, że jeśli nie jesteś w stanie przejąć władzy nad światem i naprawić wszelkiego zła, to zrób to, co możesz zrobić - zacznij zmiany od siebie. Jeśli nie potrafisz zmienić siebie, to jak chcesz zmienić innych i świat?
Niech każdy posprząta na swoim podwórku, a miasto będzie czyste.

kietong

2013-06-27, 07:39
Nawet chciałem obejrzeć. Ale sposób wypowiedzi tego kogoś jest po prostu żenujący, a nie chce mi się słuchać wywodów jakiegoś domorosłego filozofa, co z nadmiaru czasu i frustracji szuka sensacji. Sam potrafię wysnuwać wnioski z tego co widzę, nie potrzebuję naprowadzenia jakiegoś internetowego ciula.
Jeśli chcemy, by traktowano nas poważnie sami musimy być poważni. Ale rozumiem, że "ten poziom" ekspresji być może do kogoś bardziej przemówi. Zajebisty target musi mieć ten ziomek.

bishfinger

2013-06-27, 08:21
Pamiętam jak na początku lat 90-tych powstawały w naszym kraju hipermarkety, sporo ludzi wiedziało czego to jest początek, niektórzy nawet protestowali przy otwieraniu pierwszego Mc-Donalda. Jednak jeszcze więcej waliło drzwiami i oknami żeby poczuć smak wielkiego świata, zapchać koszyk do pełna i nie zwracać zbytnio uwagi na przemęczone oczy starszych pań przy kasie bo w końcu to ich wina że nie miały lepszej pracy. Po paru latach otwierali nowe markety, budowali je w rekordowym tempie, zaskakująco szybko zdobywając zezwolenia, omijali sprytnie nasz system podatkowy. Nasze firmy upadały lub były wykupowane przez zachodnie korporacje, więc aby konkurować, rodzimi przedsiębiorcy zostali zmuszeni do stosowania korporacyjnych metod.
Walka z korporacjami przypomina walkę Don Kichota z wiatrakami, budowę jednego w małej miejscowości w bólach uda się zatrzymać, więc otworzą obok, nie weźmiecie kredytu to nic, wasz rząd weźmie w waszym imieniu i będziecie spłacać w podatkach, nie oglądacie TV i nie czytacie gazet - te same korporacje mają wiele portali internetowych i ciągle wykupuja nowe. Więc nie bawcie się w podpalanie KFC czy M-Banków, są ubezpieczone, lepiej jest wpłynąć na rząd żeby wprowadził proste i czytelne podatki, równe dla wszystkich (jak np Rosja), zakaz ustalania kredytów w budżecie esc

albert124

2013-06-27, 09:03
Propaganda Kadaffiego :homer: przepraszam wychodze

Riotstarter

2013-06-27, 10:16
Czyli jakie jest rozwiązanie? Zburzyć wszystko i zacząć od nowa dając władze wszystkim po równo? Brzmi jak większy chaos niż jest teraz.

mozz87

2013-06-27, 10:21
hehe taki polski zeitgeist, polska to dziwna kraj