18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wojtek i matura

Vinewood • 2015-05-04, 22:25
Hah! Z roku na rok co raz łatwiejsze te matury!

- Powiedział Wojtek i oblał po raz kolejny.


:amused:

WojtkU

2015-05-04, 22:33
Ha! Matura nie zając, za rok napisze :)

Pi...........un

2015-05-05, 12:22
hah, zgrywus

Eleir

2015-05-05, 12:33
Zdaję w tym roku (4 technikum) starą jeszcze maturę i to jest taki banał, że mam wrażenie albo to ja jestem wybitny albo to upada system szkolnictwa. Na polski nie uczyłem się nic, na lektury mam wywalone, bo ich się czytać nie da. 90% lektur jest o żydach i o tym jak ta oni źle mieli także sobie odpuściłem, są ciekawsze rzeczy. I miałem rację, bo na maturze z polaka nie trzeba było znać żadnej lektury. Na matmie przez 4 lata też nic się nie uczyłem, jedynie to co na lekcji i nigdy nie miałem problemów, zawsze pewna trójeczka na koniec była, wczoraj do dzisiejszej matury uczyłem się z matemaksa jakieś 2,5 godziny wieczorem i strzeliłem tylko 4/25 ABCD, reszta mi wyszła bardziej lub mniej na pewniaka i nie zrobiłem jedynie 2 otwartych. Jak będzie sam nie wiem ale myślę, że 30 % to mam z samych zamkniętych. Kiedy widzę ludzi, którzy kują miesiącami i dalej nie zdają to nie wiem co mam myśleć.

Jack Daniel's

2015-05-05, 13:18
WojtkU, ale masz na to tylko 5 lat.

Marian_Kowalski

2015-05-05, 13:25
Cytat:

Zdaję w tym roku (4 technikum) starą jeszcze maturę i to jest taki banał, że mam wrażenie albo to ja jestem wybitny albo to upada system szkolnictwa. Na polski nie uczyłem się nic, na lektury mam wywalone, bo ich się czytać nie da. 90% lektur jest o żydach i o tym jak ta oni źle mieli także sobie odpuściłem, są ciekawsze rzeczy. I miałem rację, bo na maturze z polaka nie trzeba było znać żadnej lektury. Na matmie przez 4 lata też nic się nie uczyłem, jedynie to co na lekcji i nigdy nie miałem problemów, zawsze pewna trójeczka na koniec była, wczoraj do dzisiejszej matury uczyłem się z matemaksa jakieś 2,5 godziny wieczorem i strzeliłem tylko 4/25 ABCD, reszta mi wyszła bardziej lub mniej na pewniaka i nie zrobiłem jedynie 2 otwartych. Jak będzie sam nie wiem ale myślę, że 30 % to mam z samych zamkniętych. Kiedy widzę ludzi, którzy kują miesiącami i dalej nie zdają to nie wiem co mam myśleć.



Widać, że masz wyj***ne na lektury- niby jakie są o Żydach poza paroma broszurkami typu mendel gdański i literaturą okresu 20-lecia i czasów wojny?

A co do matmy to fakt, nawet najmniej zdolni po tygodniu korepetycji przed tymi gówno sprawdzianami zwanymi dumnie egzaminami dojarzałośći powinni mieć luzem 50-60% inaczej to już źle świadczy

Vinewood

2015-05-05, 13:46
Cytat:

Zdaję w tym roku (4 technikum) starą jeszcze maturę i to jest taki banał, że mam wrażenie albo to ja jestem wybitny albo to upada system szkolnictwa. Na polski nie uczyłem się nic, na lektury mam wywalone, bo ich się czytać nie da. 90% lektur jest o żydach i o tym jak ta oni źle mieli także sobie odpuściłem, są ciekawsze rzeczy. I miałem rację, bo na maturze z polaka nie trzeba było znać żadnej lektury. Na matmie przez 4 lata też nic się nie uczyłem, jedynie to co na lekcji i nigdy nie miałem problemów, zawsze pewna trójeczka na koniec była, wczoraj do dzisiejszej matury uczyłem się z matemaksa jakieś 2,5 godziny wieczorem i strzeliłem tylko 4/25 ABCD, reszta mi wyszła bardziej lub mniej na pewniaka i nie zrobiłem jedynie 2 otwartych. Jak będzie sam nie wiem ale myślę, że 30 % to mam z samych zamkniętych. Kiedy widzę ludzi, którzy kują miesiącami i dalej nie zdają to nie wiem co mam myśleć.



W technikach to w ogóle polski jest przedmiotem dodatkowym, wy tam się uczcie matmy, fizyki itp. żeby nam dobre komputery i domy projektować.

gieza

2015-05-05, 15:12
Vinewood napisał/a:

Hah! Z roku na rok co raz łatwiejsze te matury!

- Powiedział Wojtek i oblał po raz kolejny.


:amused:



Wcale się nie dziwię, że zdajesz kolejny raz… Powodzenia za rok

pi...........ja

2015-05-05, 15:57
Co to za egzamin jak przy byle 30% już się zdaje? Wprowadzić 50%+punkt jak wszędzie.

XDXD1990

2015-05-07, 00:46
bo wazne jest darzenie do celu :D