18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojskowy

BongMan • 2013-10-20, 18:16
Przychodzi żołnierz do dowódcy:
- Chciałbym prosić o dzień przepustki.
- Dlaczego?
- Moja żona, która służy w innej jednostce, właśnie dostała awans na sierżanta.
- No i co z tego?
- Chodzi o spełnienie marzenia każdego żołnierza.
- Czyli?
- Chcę złapać sierżanta za szmaty i wyr*chać w dupsko.

psiwytrysk

2013-10-20, 18:34
Kobieta w wojsku i jeszcze sierżant? Bongman tu przegiąłeś.

Voxal

2013-10-20, 19:08
up polemizowałbym
w czasie mojej krótkiej zasadniczej służby wojskowej moim dowódcą była kobieta w stopniu porucznika

pakicito

2013-10-20, 19:13
@up
rozkazy od kobiety? dlatego ja nie poszedłem do wojska, mam jeszcze jakąś godność

Cara_Al_Sol

2013-10-20, 19:31
Sierżant - Złamane życie.
Voxal: Ja miałem dwie Panie Kapral.
Pakicito: Nie byłeś, nie wiesz, to się nie wypowiadaj.



de...........nt

2013-10-20, 20:09
Nawet dobre, szkoda, ze "nowe pokolenie" nie zrozumie i wojska nawet nie powącha :)

Mysz_Kamiki

2013-10-20, 20:19
Bągman jak zawsze albo suchar albo wybujała wyobraźnia xD

bloodwar

2013-10-20, 20:32
Chyba bym się zesrał ze śmiechu jakbym był w wojsku i rozkazy miała by wydawać mi kobieta! Sierżant musi wzbudzać postrach i szacunek, być jak surowy ojciec, niedoścignionym ideałem jest Sierżant Hartman z "Full Metal Jacket" a istota, w mundurze która krwawi przez 5 dni a nie umiera nie jest w stanie wzbudzić niczego innego poza salwą śmiechu. Albo erekcją :-)

czaspogardy

2013-10-20, 21:02
Cieszę się, że angielska, deszczowa aura nie ma negatywnego wpływu na jakość suszu :-D

Plecionkarz

2013-10-20, 21:07
a ja z kolei będąc w wojsku natknąłem się na jedną chorążycę i dwie kapralinie, kobieta porucznik to prawdopodobniejszy widok bo po najch*jowszych studiach można się zgłosić na 10 miesięcy na szkółkę oficerską po której mamy p*zdowatych oficerów i kobiety "dowódców".

FunkyBeast

2013-10-20, 23:10
Cytat:

w czasie mojej krótkiej zasadniczej służby wojskowej moim dowódcą była kobieta w stopniu porucznika


jak z Dziwnowa to też ją widziałem, niezła sztuka z tego co pamiętam

T0B1

2013-10-20, 23:30
psiwytrysk napisał/a:

Kobieta w wojsku i jeszcze sierżant? Bongman tu przegiąłeś.


Może to francuskie wojsko?

Kristoff

2013-10-21, 00:03
Widzę najwięcej komentarzy od zawodników, którzy wojsko znają z Call of Duty, albo battlefielda. Na ch*j pie**olicie o temacie, który was nigdy nie dotyczył? A rozumiem, bo tacy z was twardziele, którym ciężko się pogodzić z faktem, że kobieta może być w czymś lepsza? zarówno w CSAiU i w SPWL współpracowałem z kobietami i jakoś nie stanowiło dla mnie problemu wykonanie polecenia od starszej stopniem. Wręcz bym powiedział, że wprowadzały taki uśmiech na twarzy. Często poza pie**oleniem o głupotach z kompanami, można było porozmawiać na inne tematy. A czy poszedłbym z nią na misje? Skoro zostałaby na nią dopuszczona to jak najbardziej. Kiedyś powtarzano, że w wojsku są niemożliwe tylko dwie rzeczy, wyr*chanie sprzątaczki i przewracanie hełmu na lewą stronę. Sprzątaczek się nie r*chało, bo ich nie było, teraz już są, tak samo jak kobiety w armii, a więc pozostaje współpracować, albo zwolnić się ze służby.

sqnk

2013-10-21, 08:36
dlaczego to ma tyle piw??? suchar (wiem ze bongmana ale bez jaj)

mcgregor6

2013-10-21, 08:41
Niestety baby w woju w chwili obecnej to plaga... ;s