18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojsko polskie

zakart • 2015-12-10, 09:42
Zgodnie z decyzją ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, począwszy od 10 grudnia 2015 roku, w organizowanych w Warszawie comiesięcznych uroczystościach upamiętniających ofiary katastrofy smoleńskiej uczestniczyć będzie wojskowa asysta honorowa - informuje MON.
źródło: http://niezalezna.pl/73762-miesiecznice-smolenskie-z-asysta-wojskowa
Współczuję szczerze rodzinom ofiar tej tragedii, ale moim zdaniem brakuje jeszcze dwóch przedstawicieli PZP - czyli Poradni Zdrowia Psychicznego.
A ch*j. Mam dzisiaj dobry humor. Możecie mnie zj***ć.

NoPuke

2015-12-10, 10:11
Zapomniałeś jeszcze do tego dodać wymiany zegara na krzyż w sali obrad rządu oraz oczywiście tego https://www.youtube.com/watch?v=abXCj_qJSGw i jeszcze nie napisałeś o tym że projekt nowelizacji budżetu 2015 zakłada pobawienie MONu 209 mln złotych.

ypierdalaj

2015-12-10, 10:20
Do niektórych dalej nie dociera ze to nie był felerny wypadek autobusu z setkom cywilnych ofiar, tylko samolot z prezydentem i świta i ludzie którzy tam zginęli (w wypadku/zamachu- prawda na pewno przetrwa) zasługują na szczególne upamiętnienie.
Ś.p. Lech Kaczyński był patriotą, a w Polsce niestety są ludzie którzy maja ten kraj w dupie i którzy powiedzą "i dobrze, ze zginał, było, minęło, zapomnijmy". My nie zapomnimy.

Może i rzeczywiście na pokładzie wybuchła bomba, i Ruscy o tym wiedza, a samolotu nie oddadzą bo ten fakt wtedy wyjdzie.
A oni bedą winnymi w oczach całej reszty, być może ze niesłusznie.

Jest stara, znana i skuteczna maksyma wojskowa
Dziel i rządź

nowynick

2015-12-10, 10:24
Polska, kraj położony między nazistami, którzy od czasu do czasu wybijają sąsiadom obywateli, a rubieżą co czasem stwierdzi "Polsza niet zagranica"... Zamiast wydać parę milionów na zbrojenia atomowe (słaby to straszak wobec atomowego mocarstwa ale zawsze jakikolwiek k***a) będziemy finansować comiesięczną paradę wojskową po Krakowskim Przedmieściu... Od razu mi lepiej...

Archeolog

2015-12-10, 15:39
Przyszła "dobra zmiana"...

:ja_pie**ole: