18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna

karolcba • 2012-04-02, 14:35
Jeszcze przed wojną w Iraku. Na biurku Saddama Husaina odzywa się telefon.
- Słucham - mówi Saddam.
- Saddam? - odzywa się bełkotliwy głos z silnym akcentem - Słuchaj jestem Paddy, czyli rozumiesz, Irlandczyk. Strasznie mnie wk***iasz i dlatego wypowiadam ci wojnę.
- Tak? - zamyślił się Saddam - a ile ty masz żołnierzy?
- Nooo... jestem ja, mój szwagier i nasi koledzy od rzutek z pubu - w sumie osiem osób!
- Ale ja mam 1 600 tys. wojska!
- Tak? To ja jeszcze zadzwonię, tylko się naradzę.
Za tydzień na biurku Saddama znów dzwoni telefon:
- Saddam? Znowu mówi Paddy, pamiętasz? Ja w sprawie tej wojny, cośmy ci wypowiedzieli. Poczyniliśmy pewne przygotowania i mamy sprzęt.
- Tak? A jaki można wiedzieć?
- Kosiarkę do trawy, traktor ogrodowy i dwa kije do bejsbola!
- No... ale ja mam 20 tys. czołgów i 30 tys. transporterów opancerzonych, a od ostatniej naszej rozmowy zmobilizowałem dodatkowe pół miliona żołnierzy.
- To wiesz co? Ja jeszcze muszę parę rzeczy sprawdzić i ci oddzwonię.
Za kolejny tydzień Paddy dzwoni znów:
- Saddam? Wiesz ja jeszcze raz w sprawie tej wojny, cośmy ci ją wypowiedzieli. Wiesz co, zapomnij o tym.
- O! A cóż to skłoniło cię do zmiany decyzji?
- Bo wiesz, poczytaliśmy ze szwagrem konwencję genewską i doszliśmy do wniosku, że za ch*ja nie wyżywimy dwóch milionów jeńców!

MMX

2012-04-02, 14:38
1600 to jest dużo, ale 1600 tys. to już naprawdę zajebiście dużo ;-)

Ji^HaD

2012-04-02, 15:54
no i mnie j***ny uprzedzil

TheByQ

2012-04-02, 17:19
@MMX Szczerze to chyba chodziło o właśnie tyle woja.

Bananowy_Rumcajz

2012-04-03, 07:17
Dlaczego zmieniasz w tym dowcipie aktorów? Toż to jest stary dowcip, który opowiadano o konfliktach Polski z Niemcami z z Ruskimi itd. a nie o jakimś k***a Paddym, jakby nas irole obchodziły.

loco_en_el_coco

2012-04-03, 07:28
Saddam też nie potrafił wyżywić swojego kraju i była gitara. :)

karolcba

2012-04-03, 07:34
@up
Dokładnie jak nasz rząd z panem premierem na czele.

BongMan

2012-04-03, 10:42
loco_en_el_coco napisał/a:

Saddam też nie potrafił wyżywić swojego kraju i była gitara. :)



Że co?! W Iraku za Saddama było lepiej (pod względem gospodarki) niż teraz w Polsce. Podobnie w Egipcie za Mubaraka i w Libii za Kadafiego. Tylko nie pasowało to j***nym hamburgerom i postanowili wprowadzić tam "demokrację" a razem z nią pierdel, serdel i burdel. Teraz te trzy kraje są doszczętnie rozj***ne i nie ma dnia żeby nie było jakiegoś zamachu, wybuchu albo strzelaniny.

Admirał

2012-04-03, 11:17
@ up. pie**olisz. Przynajmniej z Libią i Egiptem. W tych dwóch krajach akurat Amerykańcom pasował stary rząd i byli raczej przeciwko zmianom aczkolwiek nie mogli tego głośno powiedzieć ani pomóc.

twojamatkajestgruba

2012-04-03, 12:10
@admirał
hahahahahaha
Przeciwni zmianom ale wojska wysłali i tym zmianom pomogli...

PinkRose

2012-04-03, 12:29
Lepsze zastosowanie maiłby z Koreą płn. Pomijam już fakt, że irol nei byłby w stanei się dogadać z Sadamem.

Skupek

2012-04-03, 19:03
MMX napisał/a:

1600 to jest dużo, ale 1600 tys. to już naprawdę zajebiście dużo ;-)



TheByQ napisał/a:


@MMX Szczerze to chyba chodziło o właśnie tyle woja.



karolcba napisał/a:


Bo wiesz, poczytaliśmy ze szwagrem konwencję genewską i doszliśmy do wniosku, że za ch*ja nie wyżywimy dwóch milionów jeńców!


Pytam więc k***a, jakie tysiące wam znowu w głowie? :C

bart3q

2012-04-03, 21:12
@ admirał
Jeśli twierdzisz że rządu w libii pasowały amerykanom to się gruuubo mylisz. W Libii ludzie żyli jka pączki w maśle. Darmowa benzyna, darmowy prąd, darmowe mieszkania dla każdej rodziny. Jak ktoś chciał zostać rolnikiem dostawał gospodarstwo, sprzęt i ziemię, wszystko za free. Wszystko skończyło się kiedy kaddafi wpadł na pomysł oparcia swojej waluty na złocie i uniezależnienia się od reszty świata. Amerykanom (głównie bankierom) wybitnie się to nie podobało, bo tracili możliwość manipulowania kasą. Więc rozpowszechnione zostały fałszywe informacje, wymyślili powód, wsparli garstkę rebeliantów którym nigdy nic nie pasowało i masz efekt teraz. Taka sama dezinformacja teraz idzie w stronę iranu.

@skupek
Jakbyś miał problemy z przeliczaniem jednostek... 1600 tys to tyle samo co 1600000 (milion sześćset) więc w przybliżeniu 2 miliony.
Wracaj do gim i się poducz

Skupek

2012-04-03, 22:09
Dodał jeszcze pół miliona żołnierzy, czytałeś to chociaż? Czyli na Twoje będzie 3 miliony razem, skoro 1,6 to w przybliżeniu 2. Dobrze! Jeszcze w życiu tak nie zaokrąglałem jak Ty :XD

*ps
Na moje oko nie bez powodu jest napisane 1 600 tys osobno ;] Wg. mnie wyraża to milion sześćset tysięcy...

161ZT650

2012-04-03, 23:39
@up dokładnie plus mobilizacja kolejnych 500 tysięcy powoduje 2 miliony 100 tyś :D w zaokrągleniu można powiedzieć że za ch*j nie wyżywiliby dwóch milionów jeńców :D