18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna obronna 1939

Huuudy_z_Mafii • 2014-09-01, 17:24
Dzisiaj 1 września, dobrze wiadomo że jest to data wybuchu II wojny światowej. Nie będę się rozpisywał na ten temat. Znalazłem krótki film o Kampanii Wrześniowej, tragicznym czasie dla Polski niepodległej. Myślę, że autor doskonale oddał tragizm tamtego czasu.



Oddajmy szacunek i chwałę poległym bohaterom znanym i nieznanym, oraz zwykłej ludności, którą mordowano, gwałcono, łupiono. Chwała poległym!

Szukałem po tagach, nie znalazłem. Mam nadzieję, że nie było.
Jak w złym dziale, to proszę przenieść, ale myślę że ten filmik powinien trafić na stronę główną, gdzie obejrzy go większa liczba użytkowników.

pm...........mn

2014-09-01, 17:26
Jedynie czego żałuję to to, że zginęli na marne, aby teraz ten kraj wyglądał i działał tak jak wygląda i działa.

dmnunited

2014-09-01, 17:34
Chwała ludziom, którzy oddali życie za Polskę!

Perkun93

2014-09-01, 18:02
A w wiadomościach co? Gówno! Cisza na ten temat!
Jeszcze trochę i będą wmawiać, że to my wywołaliśmy II wojnę światową, my będziemy przepraszać niemców za zbrodnie wojenne, za obozy koncentracyjne... Wczoraj wieczorem na TVP1 nadawano o 22:25 film pt. "Westerplatte" i dzisiaj było parę filmów związanych z napaścią niemiec na Polskę. W wiadomościach cisza jak makiem zasiał, podają tylko informacje o tusku w brukseli, o aferze podsłuchowej i o ukrainie...

Nawet na sadisticu wrzucają temat związany z wybuchem II wojny światowej do sucharów... Propaganda niemiecka już działa...

Cześć i chwała bohaterom!

zonk1234

2014-09-01, 18:15
@up wrzuciłem o tym temat niedawno, lecz zotał przeniesiony do sucharów.

leszkowiecki

2014-09-02, 06:31
Cześć i chwała bohaterom!!!
ale czy tylko ja mam wrazenie, ze Polski juz dawno nie ma?
uklad ruscy-niemcy wlasnie sie realizuje :(