18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna domowa - pokłosie Majdanu!

vonreinert • 2014-04-15, 21:24


Oddaliśmy Putinowi Ukrainę na tacy! Nasi sąsiedzi pogrążają się w wojnie domowej, a jedyne co z tego mamy to embargo na polskie produkty!

LICH0

2014-04-15, 23:07
wudun napisał/a:




Jest to przejaw niewiedzy dziennikarskiej(mam nadzieję że nie celowe przekłamanie). Embargo wprowadził jeszcze rząd janukowicza.
U nas o pomorze mówi się od kilku dni a problem ma kilka miesięcy.


Nie spodziewajcie się szybkiego zniesienia tego embarga na ukrainie bo tam bardziej palącym problemem są czołgi na ulicach




Taki mały szczegół a jak może zmienić czyjeś podejście do tematu aktualnych wydarzeń. Dzięki za odpowiedź.

Bociek

2014-04-15, 23:22
ukrainę powinno się:
zbombardować, zaorać, tereny porozdzielać

LICH0

2014-04-15, 23:26
Bociek napisał/a:

ukrainę powinno się:
zbombardować, zaorać, tereny porozdzielać



Zanim zrzucisz te bambo mały tyranie lepiej sprawdź o ile spadł by Polski eksport.... :homer:


ps. Pod koniec kwietnia odbędą się Polsko Ukraińskie rozmowy w sprawie ZNIESIENIA embargo.

Kozioł.

2014-04-15, 23:45
Polska nie uczy się na swoich błędach. Będzie jak podczas 2 wojny światowej "sprzymierzeńcy" oleją nas ciepłym moczem. Zaczną działania dopiero jak Niemcom zacznie sie w dupie palić bo Ruscy będą mobilizować swoje wojska na granicy z Niemcami. Te całe Nato nadaje się tylko do pomagania hamerykanom w napie**alaniu Iraku i innych Afganistanów.

lemo1029

2014-04-15, 23:48
Ja pie**ole. Majdanowi teraz się nie podoba rząd, który wybrał. Trup, którego niby zastrzelili rosjanie na Ukrainie podczas jazdy samochodem po 2h w aucie był całkowicie zimny (ciało się "trochę" dłużej wystudza), USA rządzi UE i całą Europą a Polacy jeszcze skaczą i przyklaskują temu. BRAWO!!!


Avalanger

2014-04-16, 00:43
Wiecie, co jest w tym wszystkim przykre? Właśnie obaliłem browarka, więc mam flow.


Po pierwsze, możemy pochylać się nad ruskimi, jednakże ZAWSZE będzie to błąd, bo oni tego nigdy nie docenią, a nas od 1610roku traktowali i traktować zawsze będą jak burżuanckiego wroga i tępić ile tylko wlezie. Przykładem jest obecny stan polityczny w naszym kraju, będący efektem tego, co się działo podczas i po okrągłym stole. Niestety, politycznie Polak nigdy nie będzie Ruskowi przyjacielem. Ponieważ musiałby mu pucować buty, robić laskę... było tak już, nazywało się to PRL. Niby bardziej słowiańscy niż zachód, niby prywatnie niejedną flaszkę można obalić.. jednakże to nie to.

Mało tego, a zachód? ch*ja nam pomoże, doskonale wiem, że tylko nas dobije. USiA traktuje nas jako pionka, w przypadku identycznych zajść w PL - jesteśmy skończeni. Zauważcie eskalację pedalstwa i homopropagandy w polskim życiu społecznym, przede wszystkim w polskiej polityce. To wszytko jest zaplanowane, timer już odlicza.
Tylko czekać, aż pewnego koszmarnego dnia wojska EU oraz NATO wkroczą do Polski.. wprowadzić należyty ład, po tym jak Narodowcy zaczną dosłownie wybijać pedałów skąd tylko się da.

Ukraina przypomina niestety tylko, jak niewiele czasu pozostało nam.. normalnym k***a ludziom, z ambicjami na życie, kochającym kobiety - będąc mężczyznami i kochającymi facetów - będąc kobietami.

Ęriko De Skuczas Palabras

2014-04-16, 01:44
Woooow! Jeśli ten człowiek nagrał cały program bez ani jednego cięcia (nie licząc wstawek filmowych) i bez użycia promptera (czego nie wiem, a ze sposobu wypowiedzi wnioskowałbym raczej, że go nie używał), to WIELKI SZACUN! Tyle czasu gadać z sensem i w zasadzie bez poważniejszego zająknięcia, to wielka umiejętność.

lubiegolfy

2014-04-16, 01:55
ale smentne pie**olenie

KTMracer

2014-04-16, 04:18
czy tylko mi się wydaje że ten stół jest upie**olony?

Polandball

2014-04-16, 08:40
Niemożliwe! Od dawna wiadomo było do czego Majdan doprowadzi - do rozpadu Ukrainy!

A wy wszyscy cieszyliście się jak głupi, gdy widzieliście, jak banderowcy walczą z Janukowyczem.
Niestety jak powiedział pewien publicysta Unia Europejska zdestabilizowała Ukrainę, a teraz największą cenę płacą za to Ukraińcy.

Gdzie ci sadole którzy mówili o Rosyjskiej propagandzie?


Pieprzonej dupokracji i Unii się się zachciało..

shutafucka

2014-04-16, 09:43
Chciałem zauważyć że na Majdanie kilka miesięcy protestowali mieszkańcy Kijowa i okolic i to w dużej liczbie a na wschodzie od razu do gry wchodzą zielone ludki. Czyli wojsko rosyjskie pod przykrywką, tak jak na Krymie. Taka to jest różnica. Jakby się ludność wschodu Ukrainy sama zorganizowała to by można stawiać takie porównanie. Teraz to autor robi przekłamanie. Do tego dodałbym argument odnośnie embarga (zamieszczony powyżej) i cały materiał jest tylko zwykłm pie**oleniem by się poczuć fajnym.

maddog77

2014-04-16, 10:06
Pięknie kacapa z daszku eksmitowali.

vonreinert

2014-04-16, 22:43
Oto argument na wasze "dowody" o embargu na mięso

Minister Marek Sawicki mówi, że jeśli chodzi o kwestie rolne to Ukraina odnosi się obecnie do Polski nie mniej przyjaźnie niż Rosja. - Ten partner, którego tak silnie ciągniemy za uszy do Unii Europejskiej, od siedmiu lat nie chce z nami uzgodnić świadectw weterynaryjnych na import wołowiny uznając, że Polska jest nadal zagrożona chorobą wściekłych krów - mówi minister.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ukraina-od-7-lat-utrzymuje-embargo-na-polskie-mieso-3099721.html

Źródło: Informacyjna Agencja Radiowa (9 kwietnia 2014)

Strona ukraińska nie jest zainteresowana zniesieniem embarga!

shutafucka

2014-04-17, 16:56
vonreinert napisał/a:

Oto argument na wasze "dowody" o embargu na mięso

Minister Marek Sawicki mówi, że jeśli chodzi o kwestie rolne to Ukraina odnosi się obecnie do Polski nie mniej przyjaźnie niż Rosja. - Ten partner, którego tak silnie ciągniemy za uszy do Unii Europejskiej, od siedmiu lat nie chce z nami uzgodnić świadectw weterynaryjnych na import wołowiny uznając, że Polska jest nadal zagrożona chorobą wściekłych krów - mówi minister.


Źródło: Informacyjna Agencja Radiowa (9 kwietnia 2014)

Strona ukraińska nie jest zainteresowana zniesieniem embarga!



No nie do końca..
Embargo wprowadził jeszcze ch*j Janukowycz. A Rosja grozi Ukrainie, że jak zdejmą embargo na polskie mięso - sami wprowadzą embargo na ukraińskie. W artykule jest napisane, że sytuacja może się zmienić pod koniec kwietnia - zobaczymy. Na pewno jest bardziej złożona niż łatwe do powtarzania hasełka i etykietki.
rmf24 . pl / fakty / swiat /news-ukraina-nie-zniesie-embarga-na-wieprzowine-z-polski-sa-grozb,nId,1410654