18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - Urząd Skarbowy

peterek0701 • 2013-04-03, 18:40

KamilAW

2013-04-03, 20:45
pie**oli okropnie, urzędnik na którym ciążyło by widmo prawnego odpowiadania za ewentualny błąd nie był by wstanie podjąć żadnych ryzykownych decyzji, jedyne wyjście to uważne przyglądnięcie się osobnikom których błędne decyzje przekraczają normę statystyczną. Ponadto nie lubię Cejrowskiego, ale to tylko moje zdanie.

Jew-o-phile

2013-04-03, 20:50
@Stryjek

Już prędziej na tego chłopa w sukience bym zagłosował.

Pan_Generał

2013-04-03, 20:53
Jew-o-phile napisał/a:

@Stryjek

Już prędziej na tego chłopa w sukience bym zagłosował.


Mam to w dupie

Zdzisław2002

2013-04-03, 20:53
@KamilAW

ch*j nas to obchodzi.

Cejrowski rządzi!

pi...........ka

2013-04-03, 20:57
nie zawsze bywa tak prosto panie cejrowski

raper900

2013-04-03, 20:57
Nie chce mi się czytać komentarzy, ale pewnie połowa z was go hejtuje tylko dlatego, że wierzy w boga.

defcon1

2013-04-03, 21:00
W sumie logiczne. Bierze mi skarbówka, jak się pomyli to mi musi oddać. Ale oddaje mi moje pieniądze z moich pieniędzy. Niech żyje biurokracja.

Plecionkarz

2013-04-03, 21:00
To się popisał wypowiedziami. Tyle sensu na pewno jest też w jego opowieściach podczas podróży. Ale widzowie nic nie wiedzą o kulturze odwiedzonego kraju i myślą, że mądrze gada.

mjr

2013-04-03, 21:00
edek84 napisał/a:

a ja tam go lubię i h*j !
i co mi zrobicie ?


Panu Cejrowskiemu powiemy "wypie**alaj", a tobie - "wracaj na lekcje polskiego".

Ork.Fajny

2013-04-03, 21:08
KamilAW napisał/a:

pie**oli okropnie, urzędnik na którym ciążyło by widmo prawnego odpowiadania za ewentualny błąd nie był by wstanie podjąć żadnych ryzykownych decyzji, jedyne wyjście to uważne przyglądnięcie się osobnikom których błędne decyzje przekraczają normę statystyczną.


Trochę nie rozumiałeś tego co powiedział Cejrowski. Ten filmik to ukłon w stronę filmu Układ Zamknięty i tego typu spraw gdzie mamy ewidentne, specjalnie popełnione winy ze strony urzędów/urzędasów albo nawet jakieś większe zmowy przeciw jakimś przedsiębiorcom.
Urzędnicy codziennie popełniają tysiące błędów. Większość z nich jest korygowana przez nich samych albo po kontakcie z obywatelem którego dotyczy i nieliczne powodują upadanie firm. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie tych ludzi chciał wieszać za ich pomyłki. Zwłaszcza jeśli są rzadkie. Ale tych ch*jów co komuś niszczą życie z premedytacją należy ścigać i karać bezwględnie.

Cossmos

2013-04-03, 21:23
pie**olenie kotka za pomocą młotka. "Nie lubię Cejrowskiego, jest głupi i ch*j, nawet nie słucham, bo jestem mądrzejszy". Mówi: sędziowie winni współudziału w zbrodni. Gdyby się nad tym zastanowić - czy nieodpowiedni wyrok wydany przez sędziego nie jest wykroczeniem? Wykroczeniem nie tyle prawnym, co niehumanitarnym? Ile było przypadków wsadzenia niewinnych ludzi? Ile było przypadków zwolnień ludzi, którzy po wyjściu z paki mordowali/kradli ponownie, z premedytacją? Nie jest to współdział?
Facet ma poglądy normalne. Przeżył komunę, doświadczył "prawa", które wtedy obowiązywało. Dzisiaj sobie idzie boso przez świat i widzi, że nic się w kraju nie zmieniło.Cejrowski mówił, chyba u Lisa, apropo sędziów i prawników - ci, którzy skazywali opozycję dzisiaj nadal sprawują wysokie urzędy albo są na w ch*j wysokiej emeryturze i żyją w dostatku. Jakim prawem? To jest ta sprawiedliwość, na którą trzeba było czekać przez 40 lat? Ten kraj jest rozj***ny w p*zdu, nie ma w nim żadnych perspektyw, aparat biurokratyczny jest tak rozbudowany, że nie ma możliwości by istniało coś takiego jak BŁĄD, bo urzędasów jest tyle, że nawet 10 na raz mogłoby się zajmować jedną sprawą. A jednak błędy się zdarzają - i teraz to czego nie zrozumiała część tłuków tutaj się wypowiadająca, a co sam Cejrowski mówi na początku: obywatel wg zapisu konstytucyjnego ma obowiązek pokryć wszelkie szkody wyrządzone majątkowi innego obywatela RP. Czy urzędnik nie jest OBYWATELEM? Irytującym jest - co Cejrowski podkreśla - że tak naprawdę to nie urzędnik odpowiada za siebie, a całe państwo (wszyscy obywatele) i to my pokrywamy ew. szkody, a sam urzędas najwyżej dostanie naganę. Nie jest to śmieszne?

ProsiaX

2013-04-03, 21:30
Sam jestem osobą wierzącą ale nie jadę ani po ateistach ani po sataniastach ani po katolikach ogółem. Przyjaźnię się z wyznawcami różnych religii (inny przykład- Roman Kostrzewski!).

Co do Cejrowskiego, jego książki czyta się świetnie, programy podróżnicze ogląda z przyjemnością. Jego gadki ekonomiczno- polityczne również. Wszystko kończy się kiedy WC zaczyna pieprzyć na temat spraw moralno- religijnych, post, dni wolne od pracy, święta i cała masa "jaśnieoświeconego" za przeproszeniem pie**olenia. Jest osobą która dzięki popularności obnosi się ze swoimi poglądami jak z transparentem.

Można go nie lubić ze względu na "kontrowersyjne" poglądy, ale szanujcie go wtedy jako podróżnika, w tej kwestii ten człowiek jest wielki, dla mnie jako osoby lubiącej się w podróżach jest to niedościgniony wzór.

Dziękuję
ProsiaX

BlackRaven45

2013-04-03, 21:32
Ja ostatnio byłem w US żeby zapłacić 2% od wartości pojazdu którego nabyłem... Nie dość że poszedłem z własnej woli (chciałem postąpić uczciwie) i zapłacić ten (głupi) podatek od wzbogacenia (wydałem kase, sie faktycznie wzbogaciłem...) to na miejscu się okazało że już po terminie ! Bo ja mam na to 14 dni, a przyszedłem po 1,5 miesiąca... nie dość że mnie jawnie okradają to jeszcze mi chcieli kare doj***ć "bo się spóźniłem", chyba więcej tam nie pójdę... co za chory kraj :-/

Jew-o-phile

2013-04-03, 22:29
Stryjek napisał/a:


Mam to w dupie



Pedał powiedział co wiedział.

burczy

2013-04-03, 22:35
Lubisz Cejrowskiego,co? On cienie nie.














Opozycja do wszystkiego.