18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - Ruchome schody - To mnie wkurza

karolcba • 2013-02-13, 00:54
Jego wkurza a mnie wk***ia w ruchomych schodach (szczególnie jak muszę zapie**alać):

konto1981

2013-02-13, 01:28
jak gościa lubię to tym razem pie**oli jak potłuczony...

darkoo

2013-02-13, 02:03
Zapomniał butów do TV ściągnąć.

innyczlowiek

2013-02-13, 02:05
dobrze gada, jak nie chce się ruszać d*py po schodach ruchomych to stawać po prawej stronie, żeby było przejście z lewej. najlepsi są 'przyjezdni warszawiacy' którzy sobie na środku staną i czasem nawet na 'przepraszam' spojrzą się jak na debila bo przecież po co chodzić schodami ruchomymi?! ch*j że mi się śpieszy, ch*j że są obrazki dla troglodytów, oni stoją i są w tym momencie panami i władcami świata.

m851

2013-02-13, 02:08
konto1981 napisał/a:

jak gościa lubię to tym razem pie**oli jak potłuczony...


Naprawdę nie wiem skąd takie przekonanie, bo to akurat naprawdę wk***ia. Jeśli spieszysz się i chcesz jak najszybciej wyjść to wiadomo że wchodzisz na ruchome schody, i jeśli widzisz że jakieś tępe cielsko je blokuje, to masz ochotę je zaj***ć. To samo się tyczy lewego pasa na drodze.
W pl niestety wciąż ludzie traktują ruchome schody bardziej jako niespotykany wynalazek któremu się trzeba dokładnie przyjrzeć, niż środek transportu ułatwiający życie.

konto1981

2013-02-13, 02:30
m851 napisał/a:


Naprawdę nie wiem skąd takie przekonanie, bo to akurat naprawdę wk***ia. Jeśli spieszysz się i chcesz jak najszybciej wyjść to wiadomo że wchodzisz na ruchome schody, i jeśli widzisz że jakieś tępe cielsko je blokuje, to masz ochotę je zaj***ć. To samo się tyczy lewego pasa na drodze.
W pl niestety wciąż ludzie traktują ruchome schody bardziej jako niespotykany wynalazek któremu się trzeba dokładnie przyjrzeć, niż środek transportu ułatwiający życie.



Ja także czasem korzystam ze schodów ruchomych i powiem ci że jeszcze nigdy nie spotkałem się z kimś kto by mnie przepraszał bo on już k***a musi być na górze... nie dziwie się że patrzą na takich jak na debili :P

pacyfista

2013-02-13, 03:10
Ruchome schody są dla ludzi, którzy nie chcą zapie**alać! Niemal zawsze obok są normalne schody dla tych co się śpieszą. Włażenie po ruchomych schodach zajmuje co najwyżej 3 sekundy mniej czasu, nikogo to zwykle nie zbawi, a wk***ia tych co chcą spokojnie wjechać na górę. A jak ktoś tak się śpieszy, że te 3 sekundy mogą zadecydować o tym, czy się zdąży do pracy, to mam dla Ciebie radę. Wychodź z domu te 3 sekundy wcześniej, Tobie nie zaszkodzi, a ludzie nie będą się wk***iać, że jakiś matoł się przepycha, żeby być chwilkę wcześniej na górze.

A jeszcze dodam, że jak cała lewa strona jest wolna to mniej ludzi dostaje się na górę i szybko robi się tłok, bo Ci zapieprzacze zwykle pojawiają się raz na jakiś czas, więc dużo miejsca się marnuje. Poza tym jak ktoś się śpieszy to szybciej się dostanie na górę jak od razu pójdzie normalnymi schodami, niż czekając pod ruchomymi, aż uda mu się dopchać.

RainbowDash

2013-02-13, 06:58
Jak go kiedyś lubiałem i szanowałem to teraz bym mu zapier*dolił.

genghiskhan

2013-02-13, 08:19
najlepiej było by wchodzić po takich schodach metodą na suwak :krejzi: - było by mniej korków

sz...........r9

2013-02-13, 08:21
Chyba po to same jadą, żeby nie trzeba było po nich biec?

Schabik

2013-02-13, 08:42
Ja pie**ole ludzie. Wszędzie ale to wszędzie na świecie działa ten system (nawet tam gdzie jest ruch lewostronny) i nikt k***a nie narzeka. Ale nie, POLACY, wielkie paniska muszą dupę wwieźć na górę więc zajmą całe schody.

McMenel

2013-02-13, 08:45
A mnie wk***ia że takie indywidua jak Cejrowski są promowane w różnego rodzaju mediach. To debil z podejściem do świata niczym tyran. Wszystko co sobie wymyślę to racja i tak powinno być wszystko z czym się nie zgadzam jest złe i nie powinno w społeczeństwie zachodzić. Czy może boli go to iż będzie musiał kogoś przeprosić żeby przejść. Bo wszak nie powinien odzywać się do plebsu bo a nuż przeprosi socjalistę albo feministkę i wtedy pójdzie do piekła.

zonk

2013-02-13, 08:47
Po ch*j robić ruchome schody jeśli potem trzeba chodzić po nich ?