18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - Krzyże przy drogach

Pater patriae • 2013-03-11, 18:14
W sumie dobrze prawi.


szpila_forever

2013-03-11, 18:20
Nie gustowne,schludne i --przede wszystkim-- będące czytelnym symbole krzyżyki.
Tylko znicze i kwiaty.
Rzeczy, które po paru dniach są śmieciami.
I stawianie ich z całą stanowczością powinno być karane.

nikos

2013-03-11, 18:22
krzyże, znicze i w ch*j kwiatów to nie to samo co znak w postaci krzyża. I to jest zaśmiecanie bo kto potem to sprząta? Cejrowski czasem gada do rzeczy ale nie w tym przypadku.

capekpl1

2013-03-11, 18:34
Dobrze chłop gada, piwko poleciało.

pacyfista

2013-03-11, 18:46
Katole wypie**alać. Robić lachę księdzu, a nie ozdabianiem miasta się zajmować.

"12 krzyży przemawia do mnie bardziej niż znak z bizonem"

Tak, jak widzę 12 krzyży to pierwsze co mi przychodzi do głowy to uwaga bizon, a nie "12 ludzi było debilami, albo miało pecha i zabili się na prostej drodze" :glowawmur:

Pater patriae

2013-03-11, 18:56
pacyfista napisał/a:

Katole wypie**alać. Robić lachę księdzu, a nie ozdabianiem miasta się zajmować.



To że ty masz takie zapędy, nie znaczy, że inni to preferują.

pacyfista napisał/a:

12 ludzi było debilami, albo miało pecha i zabili się na prostej drodze" :glowawmur:



Jeździłeś może kiedyś dalej niż z mamą do sklepu? Wyjedź w dłuższą trasę, jak już zdasz prawko i wtedy dziel się swoimi mądrościami.

bo...........ę

2013-03-11, 18:57
Wy się k***a zastanówcie najpierw zanim coś napiszecie. Pierwsza sprawa to sam fakt przyzwolenia na takie stawianie czegokolwiek "lużnego" przy drogach. Przyjdzie jakaś większa wichura i swój znicz czy ch*j co tam położysz możesz szukać kilometr dalej. Ktoś komu jakieś dziecko umarło w tym miejscu nie będzie codziennie patrzył czy wszystko z tym w porządku - zazwyczaj po prostu pie**olną tam coś i leży sobie rok.

Inna sprawa...Dlaczego będąc pełny wiary w życie po śmierci oddaje się hołd miejscu, w którym zostało pogrzebane ciało? No k***a nie rozumiem tego. Może coś przeoczyłem ale po śmierci chrześcijańskie duszyczki idą do nieba, piekła, bądź czyśćca a szkielecik zostaje w ziemi. Podobnie jak chodzi się modlić do kościoła - świątyni Boga, który jest wszędzie...albo spowiada ksiądzu, choć Biblia na ten temat milczy, wróć!, mówi nawet, żeby tego nie robić (cytatem niestety nie sypnę) cwe*rowski wielokrotnie pokazywał jak bardzo kurczowo trzyma się dogmatów KK (np. w pogadance z Hołownią nt. Aborcji)ale tutaj wyszedł na hipokrytę albo na niekonsekwentnego zagubionego baranka.

Wydaje się, że mów mądrze i w wielu sprawach rzeczywiście tak jest ale w kwestii wiary dając mu odrobinę władzy, zrobiłby z Polski drugi Watykan.

Shadow323

2013-03-11, 19:56
Pan Cejrowski zawsze dobrze prawi ...

glinglqnglowy glunglak

2013-03-11, 20:12
Gówno prawi, odejdź szatanie. Ma nasrane jak każdy inny skrajny, koniec tematu. Więcej byś widział, czytał, patrzył, głębszy byś pogląd miał. Niech sobie żyje... niech tylko nie szerzy swojej do bólu płytkiej ideologii. Programy krajoznawcze? Proszę bardzo. Ale niech krzyżuje swój dom hipokrytycznie niemały pewnie, co najwyżej.

siwybis

2013-03-11, 20:13
Tak, i teraz każdy będzie sobie robił prywatny cmentarzyk gdzie mu się podobało będzie. Czasami facet dobrze coś powie ale teraz to z niego wyszedł zaj***ny katol którym de facto przecież jest. Na tej zasadzie to każdy kozojebca będzie sobie taki mały, przenośny meczecik stawiał. Religia to jest choroba psychiczna...

Ne...........es

2013-03-11, 20:15
ja tam go lubie. nie wiem o co wam chodzi

NecroVision

2013-03-11, 20:15
Sam, k***a podkreślił, że wszystkie krzyże wyglądają tak samo. Zwykły, minimalistyczny, schludny biały krzyż... Nie k***a 300 zniczy, pół kwiaciarni i najlepiej k***a wielki jak reklama wyborcza PyS'u medalion z wizerunkiem ofiary...

Panie Cejrowski, tak jak potrafisz Pan mieć sporo racji, tak potrafisz Pan pie**olić głupoty nie z tej Ziemi.


Els

2013-03-11, 20:18
A dlaczego by nie stawiać? Jak się stawia pomniki czy tablice pamiątkowe, to czemu nie znicz czy krzyż. Może nie od razu znicz na zniczu, ale jak już jest miejsce gdzie więcej osób zginęło to można sobie małe miejsce wydzielić i tam stawiać.

Aragon1988

2013-03-11, 20:20
wszystko super ale pan Wojtek chyba zapomniał, że w Polsce też były krzyże w miejscach wypadków z ofiarami. Nasze były duże i pomarańczowe (odblaskowe) co robiło faktycznie spore wrażenie.