18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski "Czy ja wyglądam po prezydencku"

le...........k8 • 2013-05-12, 16:29
+ irytacja „prowadzących” nt. Augusto Pinochet'a




sharqylbj

2013-05-12, 20:03
@EvilPablo O ile zgadzam się z Tobą co do Cejrowskiego, o tyle nazywanie Putina mężem stanu to lekkie przegięcie... Władek to nic tylko j***ny czekista, który rządzi krajem jak własnym ogródkiem, bez tolerancji dla najmniejszych głosów sprzeciwu kultywuje idee znane temu krajowi od prawie 100-tu lat

tranzystor

2013-05-12, 20:20
Ptoon napisał/a:


śmierdzisz lewakiem!



A ty śmierdzisz prawiczkiem!

matlos

2013-05-12, 20:29
dwie partie, Mariusza i Cejrowskiego i w Polsce mamy raj

filipsworks

2013-05-12, 20:30
Chciałbym go hejtować za tę jego gadkę o świętościach, ale z drugiej strony nie mówi źle...

androgenius

2013-05-12, 20:31
matlos napisał/a:

dwie partie, Mariusza i Cejrowskiego i w Polsce mamy raj



Sprytnie pominąłeś potrzebę detonowania kilku megaton i konieczność zaorania :ok:

TelewiZorro

2013-05-12, 20:42
dawno nie oglądałem polskiej TV - niech mnie ktoś uświadomi: teraz na topie jest zatrudnianie jako prezenterów grubych ohydnych bab i gości co się nie potrafią ogolić?

miguel1910

2013-05-12, 20:49
Widzę, że sporo miłośników Pinocheta. Kamiński do niego jeździł z Matką Boską do Londynu jak tamten leżał w szpitalu. Powiem wam tak drodzy sadole. Co innego jest gardzić lewactwem, co innego jest mordować ludzi. I co myślicie, że samych ideowych komunistów wymordował? Źe wszyscy byli "winni". Wychodzi z was straszne ogranicznie szerszego spojrzenia na sprawę. Przez lata DINA/CNI mordowała ludzi z zimną krwią. Tortury takie jak: wpuszczanie szczura w dupę, podpalanie, gwałty były standardem. Wystarczyło podejrzenie o bycie lewicowcem i już się służby specjalne za ciebie brały. Obóz koncentracyjny na wyspie Dawson projektował były nazista. Loty śmierci czyli wyrzucanie naćpanych żywych jeszcze ludzi z helikopterów nad oceanem itd itp. Wam to się serio podoba? Ja rozumiem sadyzm, czarny humor, ale serio popieracie zbrodnicze reżymy? Videla, Stroessner też spoko? SB w PRLu to jest pikuś w porównaniu z tym co robił inspirowane przez CIA policje polityczne w krajach AŁ. Już widzę to wasze poparcie gdyby waszą matkę codzinnie gwałcił specjalnie do tego wyszkolony owczarek niemiecki. Pogratulować moralności niektórym tutaj.

skinskin

2013-05-12, 21:02
krotko- jest Wojciech Cejrowski jest piwko. genialnie ich miazdzyl.

rksrobert

2013-05-12, 21:58
@miguel1910 Drogi miguelu, Czy komunizm zabił "jedynie" 20tyś polskiej inteligencji? Czy druga linia rosyjska składająca się w szczególności z Ukraińców, po prostu przemaszerowała na zachód? W Polsce natomiast za podejrzenie, że jest się opozycjonistą mogło skierować na więzienia, wystarczył donos jakiegoś konfidenta. Myślisz, że tam nie torturowano takich osób? Mi osobiście podoba się tępienie wszelkiego lewactwa obojętnie w jaki sposób. Jestem również pod wrażeniem twojej wiedzy. A co do wstawki to pomimo iż nie wierzę w Boga (nikomu również nie przeszkadzam w praktykowaniu) za Pana Wojciecha piwko.

Gl0BaL

2013-05-12, 22:05
TVN 24 za tydzień:

Cejrowski popiera posiadanie broni nuklearnej cytując: "Rządowi przydałby się taki czerwony guzik nuklearny".

I cała Polska niewykształcona Ciemnota w to uwierzy :D

białywęgorz

2013-05-12, 22:43
Macie jeszcze jakichś kandydatów do sejmy. Mariusz Max Kolonko, Cejrowki...? :D

miguel1910

2013-05-12, 23:09
rksrobert napisał/a:

@miguel1910 Drogi miguelu, Czy komunizm zabił "jedynie" 20tyś polskiej inteligencji? Czy druga linia rosyjska składająca się w szczególności z Ukraińców, po prostu przemaszerowała na zachód? W Polsce natomiast za podejrzenie, że jest się opozycjonistą mogło skierować na więzienia, wystarczył donos jakiegoś konfidenta. Myślisz, że tam nie torturowano takich osób? Mi osobiście podoba się tępienie wszelkiego lewactwa obojętnie w jaki sposób. Jestem również pod wrażeniem twojej wiedzy. A co do wstawki to pomimo iż nie wierzę w Boga (nikomu również nie przeszkadzam w praktykowaniu) za Pana Wojciecha piwko.




Nie zamierzam dyskutować o zbrodniach komunizmu bo po prostu szkoda na tę zarazę słów. Mechanizmy działania służb specjalnych oczywiście są podobne. Porównując z PRLem chciałem tylko pokazać, że zbrodnie Pinocheta były o wiele bardziej nasilone niż u nas. Ja także jestem za tępieniem lewactwa jednak nie popieram mordowania i tortur ;) Historię Chile znam dobrze bo zajmowałem się nią na studiach. Pinochetowi muszę przyznać, że liberalne reformy były rzeczywiście spektakularne i naprawiły zniszczenia dokonane przez Allende, natomiast i ta prosperita długo nie potrwała. Zachęcam wszystkich do poczytania o Chile. Ciekawy kraj, ciekawa historia.

Megatr0n

2013-05-12, 23:53
Słuchając Cejrowskiego chciałbym kiedyś dożyć momentu kiedy to odbędzie się "Starcie Tytanów"
Wojciech Cejrowski VS Janusz Korwin-Mikke.

KOIN

2013-05-13, 02:36
"Dorota Weltmaister,Dorota Weltmaister - wiecie ta gruba kolubryna od jogurtu do srania"

Peter-Norivotset

2013-05-13, 07:14
tranzystor to lewak i wpie**ala wszedzie swoje pseudo inteligentne posty. Juz wiem kogo komentarze omijac, bo jebie lewactwem na kilometr.