18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - Czego powinniśmy się nauczyć?

sauerps • 2013-05-26, 23:12
Fragment jakiegoś wywiadu. Wojciech Cejrowski odpowiada na pytanie: Czego powinniśmy się nauczyć?
Sedno sprawy od 1:15, ale warto oglądać od początku.

dr_dex

2013-05-26, 23:49
Cejrowski pouczający innych o skromnosci... k***a mac, swiat sie konczy

chlusniembousniem

2013-05-26, 23:57
Niby racje ma że dzisiaj kobiety mało się cenią ale z drugiej strony nie chciałbym że każda kobieta chodziła cała zakryta

buenos111

2013-05-27, 00:04
Piwo za Cejrowskiego, ale j***ć arabów i ich pierolone kozy,jak to? po ch*j ma arab przeklinać i pokazywać jej pięty?Jebnie jej żarcia i jebie ile wlezie.A my potrzebujemy naszych słowiańskich pieknych kobiet co by pokazywały nam swoje zacne pośladki i cycuchy.

Kaprys

2013-05-27, 00:15
Przyznam mu rację. Z jednej strony fajnie jest oglądać cycki i dupy, ale obcych dziewczyn. Sam mam kobietę, która pokazała mi się po dłuugich podchodach, wielu spotkaniach. A takie laski pokazujące co się da, nawet nie brałem pod uwagę przy wyborze partnerki. No kiedyś tam za młodu, zmieniało się takie co chwila jak kondomy. Ale z chwilą stabilizacji, zacząłem ostro sortować. Po co mi k***iszon w domu? Dorośniecie, też tak będziecie mieli.

Incognito

2013-05-27, 00:15
Kobiety te o których wspomina pewno wolałyby usłyszeć od czasu do czasu nasze k***a ,niż być kamieniowane,palowe,gwałcone w dziecięcym wieku ipt.

monto

2013-05-27, 00:17
polecam przyciszyc

AmorPatriae

2013-05-27, 00:17
Ogólnie to dla Cejrowskiego zawsze mam wielki szacunek, ale czasem bywa że pie**oli jak tutaj. Tak samo jest z Korwinem. Mądrzy ludzie a czasem coś pie**olą od rzeczy. Trzeba im to po prostu wybaczyć nikt nie jest idealny. A jak Cejrowski nie lubi ogądać latem naszych pięknych Polek to niech nie patrzy i po sprawie. A ty sauerps następnym razem wrzucaj jak dobrze mówi, a nie jak pie**oli. Amen

RockyWood

2013-05-27, 00:21
tego w Polsce nie da się zrobić o czym mówi - na całym świecie to właśnie Polki słyną przede wszystkim z urody i ...dupodajstwa.

JH...........DS

2013-05-27, 00:27
cejrowski nie ma butów a żyje.. eksperci, jak to k***a jest możliwe?

pomyslotym

2013-05-27, 00:33
no to teraz pojechał

~Griszon

2013-05-27, 00:33
Ceńcie się dziewczyny, noście brodę jak królowa. ;-)

raskolnikov74

2013-05-27, 00:34
Cejrowski to biedny sfrustrowany człowiek. O ptasim móżdżku.

Avitus

2013-05-27, 00:48
O arabach pie**oli ale o kobietach dobrze mówi mam dylemat czy dać piwo czy nie. :roll:

di...........os

2013-05-27, 01:24
buenos111 napisał/a:

Piwo za Cejrowskiego, ale j***ć arabów i ich pierolone kozy,jak to? po ch*j ma arab przeklinać i pokazywać jej pięty?Jebnie jej żarcia i jebie ile wlezie.A my potrzebujemy naszych słowiańskich pieknych kobiet co by pokazywały nam swoje zacne pośladki i cycuchy.




Ty masz kolego jakieś kompleksy, że nawet w arabach szukasz rywala dla Polaków? To był tylko przykład, Jezus, Maryja, matko boża...

Kaprys napisał/a:

Przyznam mu rację. Z jednej strony fajnie jest oglądać cycki i dupy, ale obcych dziewczyn. Sam mam kobietę, która pokazała mi się po dłuugich podchodach, wielu spotkaniach. A takie laski pokazujące co się da, nawet nie brałem pod uwagę przy wyborze partnerki. No kiedyś tam za młodu, zmieniało się takie co chwila jak kondomy. Ale z chwilą stabilizacji, zacząłem ostro sortować. Po co mi k***iszon w domu? Dorośniecie, też tak będziecie mieli.




Nie pisałeś zapewne listów wybrance? Jeśli tak, to chyba nie miała w czym wybierać - masz problem ze skonstruowaniem poprawnego zdania w języku polskim...