18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski-Być Polakiem powód do dumy.

kosz552 • 2014-01-09, 23:10
po tagach nie znalazłem, jak było to wiadomo.

preliator

2014-01-10, 10:10
Cejrowski: kreacjonista / wyznawcza darwinizmu społecznego <facepalm>

Trzyszcz

2014-01-10, 10:59
Taki z niego Polak a pieniądze chce w Panami inwestować.

PrsDBW

2014-01-10, 11:02
I to jest stendup co się zowie, a nie jakiś wyglancowany przygłup, który w co drugim zdaniu musi przekląć, żeby ktoś się zaśmiał! ;)

wolo1994

2014-01-10, 11:02
ORMO_PL napisał/a:

Ja stawiam tego człowieka na równi z Hołownią.
Jestem lewakiem, i nie boli mnie JKM. Bardzo inteligentny człowiek, który ma ogrom wiedzy politycznej i historycznej, i co dziwne w dzisiejszych czasach, większość jego postulatów jest logiczna, i zgodna z prawdą. Pomimo tego, niektóre postulaty są dość... ekstremalne.
A toto? Co to jest? KATOL. Zaślepiony wiarą KATOL. Podejrzewam że w wojnach krzyżowych walczyli tacy jak on, gotowi żeby zabić drugiego bo jest ateistą, czy wierzy Buddę. Kij mu w twarz.



Wyjdź proszę z sadistica... Jak jesteś lewakiem to po co siedzisz na takiej stronie, gdzie wszyscy jadą po muslimach i ćpunach?

Zarammoth

2014-01-10, 11:20
@wolo1994:
Po 1: Sadistic to nie portal polityczny, a tym bardziej wykierowany w prawo
Po 2: To że jest tu dużo kawałów rasistowskich/antyislamskich to nie znaczy, że to główna tematyka. Zresztą sam twórca strony odniósł się do tego.
Po 3: Ćpunów akurat się tu broni, wskazując, że alkohol to też narkotyk.
Po 4: Nie wiesz co znaczy lewica, powtarzasz znane slogany, które są modne. A można mieć poglądy skierowane w lewo, jednocześnie np. popierać wolny rynek. Zależy czy ważniejsza jest dla kogoś gospodarka czy obyczajowość.
Po 5: Nie ty jesteś tu administratorem. Co najwyżej jeszcze gówniarzem bez własnego zdania, pierdem w internecie.

muraaas

2014-01-10, 11:22
dr_dex napisał/a:

To jest ten pok***ieniec co chcial/zrzekl sie polskiego obywatelstwa ?



Być Polakiem i mieć polskie obywatelstwo to dwie różne rzeczy. WC JEST Polakiem

wolo1994

2014-01-10, 11:31
Zarammoth napisał/a:

@wolo1994:
Po 1: Sadistic to nie portal polityczny, a tym bardziej wykierowany w prawo
Po 2: To że jest tu dużo kawałów rasistowskich/antyislamskich to nie znaczy, że to główna tematyka. Zresztą sam twórca strony odniósł się do tego.
Po 3: Ćpunów akurat się tu broni, wskazując, że alkohol to też narkotyk.
Po 4: Nie wiesz co znaczy lewica, powtarzasz znane slogany, które są modne. A można mieć poglądy skierowane w lewo, jednocześnie np. popierać wolny rynek. Zależy czy ważniejsza jest dla kogoś gospodarka czy obyczajowość.
Po 5: Nie ty jesteś tu administratorem. Co najwyżej jeszcze gówniarzem bez własnego zdania, pierdem w internecie.



Pierdem w internecie to możesz jesteś Ty. Jestem prawicowcem i jeżeli wiesz co to znaczy, to noszę białe bele w glanach. Pozdrawiam.

Radysh

2014-01-10, 11:34
Bardziej pie**olniętego i zadufanego w sobie stwora świat nie widział.
Na dodatek ten katolski pomiot śmie twierdzić, że jego małżeństwa z Pawlikowską
nie było, ponieważ sąd biskupi je unieważnił. Po k***a kilku latach...

Znaczy Cejrowski to kryptogej. Co zresztą wynika z jego zachowania i chorobliwej
wręcz bigoterii.

mare30ks

2014-01-10, 12:22
@wolo1994 opisujac siebie dopisz ze jestes jeszcze debilem, dajesz tego wystarczajace dowody w swoich wypowiedziach
widac ze twoja wiedza na temat swiata czy polityki ogranicza sie do kilku ciaz powtarzanych sloganow z ch*ja swojego starszego kolegi wyssanych

Websterthe1

2014-01-10, 12:41
wolo1994 napisał/a:



Jestem prawicowcem i jeżeli wiesz co to znaczy, to noszę białe bele w glanach. Pozdrawiam.



Wolo we własnej osobie

Svenlee

2014-01-10, 12:49
@wolo1994
też jestem prawicowcem, a dokładnie liberałem, ale pie**olisz głupoty.

Kamyk5011

2014-01-10, 15:25
Cejrowski jest spoko. Ma swój pogląd na świat. Jednak to ignorant. Mimo to lubię go. Ma swoje zdanie i się go trzyma.

HowAbout

2014-01-10, 16:35
Zapie**ala na boso w koszulce z Maryją zawsze dziewicą. No ludzie, przecież to jest chodzące pośmiewisko . Klerykalne gówno z IQ małpy.

Mit_ek

2014-01-10, 17:57
Coś z czym się zgadam w jego wywiadzie to to, że PiS jak i PO powinny mieć zasrany obowiązek ze sobą współpracować, jako partie które uzyskały największą ilość głosów, a nie j***ć się po kątach.

dr_dex

2014-01-11, 21:51
muraaas napisał/a:


WC JEST Polakiem



cóż, szkoda, bo wstyd jak ch*j ...