18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wódkowa nominacja - Sasza

SlajderOza • 2014-02-27, 00:10
Filmik niekoniecznie czarny, ale nawet dobry. Pochodzi od jednego z moich znajomych :D

PS.: To mój pierwszy post na tym portalu ;)



A poniżej jak się gościu czuł po wypiciu.


loki2803

2014-02-27, 14:45
Inspektor napisał/a:

Nie żygał? Nie żygał, więc nie wiem po co się przypie**alać.
Alkohol sie nie zmarnował co najważniejsze



A ty zmarnowałeś lata spędzone w podstawówce.

poldekmisiak

2014-02-27, 14:59
Jak ja gardze takimi menelami, pół wypłaty przepie**oli na wódę (czesto jest tak ze maja rodzine) sero jakiejkolwiek sprawnosci fizycznej, dramat

florianno

2014-02-27, 15:28
Po 30 minutach sasza sie zeszcza w gacie

Sn1ffer

2014-02-27, 15:34
Ale manicure to widać że porządny sobie odj***ł do filmu. Widać, że z dobrej rodziny, przyszły celebryta, k***a.

masterwow

2014-02-27, 15:53
tak to jest jak się pije na pusty żołądek.

karoldeicide

2014-02-27, 16:13
-kogo nominujesz?
-macie jeszsze jedną?

Rax

2014-02-27, 16:19
:D "massie jeszszsze jetnom?" :D

DevlinFriz

2014-02-27, 16:23
Mądre to nie jest, może następnym hitem nominacji będzie wypicie pół litra krwi miesięcznej?
Ludziom odpie**ala w tych czasach.

qwerq221

2014-02-27, 16:26
Wydaj mi się, że gdyby dostał jeszcze jedną buteleczkę zaraz po 1 to też tak szybciutko by wypił a potem to tylko by zrobił fruuuu do niebka i nie byłoby już Sashy.

KrisCFC

2014-02-27, 16:33
Może i debil ale sami powiedzcie..byłoby nudno bez idiotów... :D

Bankracy

2014-02-27, 17:44
A ja wam powiem, żeby kozaczki od wypijania duszkiem browara na facebooku spróbowały tego :)

SlajderOza

2014-02-27, 17:59
To nie jest rusek tumany tylko Polak a wódeczkę dostał za darmo, żeby nagrać filmik. Menele to was może otaczają w waszych rejonach, ale na tym filmie nie ma ani jednego menela. Gościu ma po prostu w genach wypić tyle wódki. Trochę dystansu...

Gimbusów na tym portalu powinno się dożywotnio banować.

conejo

2014-02-27, 19:57
k***a, jak trzeba nisko upaść, żeby chlać do kamery i wrzucać to do internetu? Słyszałem o tej zj***nej modzie na książce pedałów. Nominacje...
Jak sie ch*ju chcesz ze mną piwka/wódki napić to k***a zadzwoń, albo wpadnij bez zapowiedzi a nie jak ciota przez internet bedziesz do mnie pił....

Druga sprawa: jaką k***ą trzeba być, żeby kamerować naj***nego kumpla i do internetu wstawiać?
Może autor się wypowie, bo to w końcu jego "znajomy"?

SlajderOza

2014-02-27, 22:30
conejo napisał/a:

k***a, jak trzeba nisko upaść, żeby chlać do kamery i wrzucać to do internetu? Słyszałem o tej zj***nej modzie na książce pedałów. Nominacje...
Jak sie ch*ju chcesz ze mną piwka/wódki napić to k***a zadzwoń, albo wpadnij bez zapowiedzi a nie jak ciota przez internet bedziesz do mnie pił....

Druga sprawa: jaką k***ą trzeba być, żeby kamerować naj***nego kumpla i do internetu wstawiać?
Może autor się wypowie, bo to w końcu jego "znajomy"?



Mój znajomy i co w związku z tym? Sasza był świadom tego że ktoś go nagra i wrzuci na internet. Bo każdą nominację wrzucają na internet. Wiadomo, że te nominacje są beznadziejne i ch*jowe, ale oni zrobili sobie bekę z nich tak jakby. k***a trochę dystansu, bo widzę że tu jest większa spinarnia niż w Gimnazjum!

somelier

2014-02-27, 23:27
Kolege z pracy namówili na wypicie 0,5 duszkiem w sylwestra (iron man k***a...). Ojciec z Matką znaleźli go martwego w nowy rok na ganku, gdzie go "koledzy" zostawili. Ich 20 letni dorosły syn zamarzł w ich własnym domu przez głupi zakład..... Ale w sumie dobrze, miał zrośnięte brwi i był ciulem :) )