18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wóda czyni cuda

Ppetel • 2011-07-27, 11:34


a i tak wszyscy tankują :pijaki:

ja...........ko

2011-07-27, 12:29
za rzadow donusia msz wydal w zeszlym roku 186 000 na alkohol. sknczcie jezdzic po gosciach ktorzy nie rzadza od 4 lat i dopie**olcie do tych ktorym zawdzieczamy wzrost cen, inflacje, zajebisty kurs franka, omijanie nielicznych autostrad przez tiry, cenzure w internecie, brak infrastruktury na euro 2012 i to ze gowno znaczymy na swiecie. zaraz znajdzie sie jakis POj***ny mlot, ktory powie ze to wszystko przez kaczora nie rzadzacego juz od 4 lat i kryzys na swiecie...tak oczywiscie wszystko przez kryzys...

Zwykla Lajza

2011-07-27, 12:57
Ja pie**ole, PIS już nie rządzi 4 lata! Ciekawe czy w 2145r. to dalej będzie dla niektórych śmieszne ?

Póhó

2011-07-27, 13:43
@up up

Haters gonna Hate ?

Napinacze forumowi już w akcji.

ZeD

2011-07-27, 13:45
@jatsko
połowę rzeczy które podałeś nie zależy od jakiegokolwiek rządu polskiego, czy to będzie piss czy to będzie PO

zonk

2011-07-27, 15:37
A mi się najbardziej podobał "paw" na końcu :-D :mrgreen:

ja...........ko

2011-07-27, 15:55
ZeD napisał/a:

@jatsko
połowę rzeczy które podałeś nie zależy od jakiegokolwiek rządu polskiego, czy to będzie piss czy to będzie PO




jestem jasnowidzem :-D napisalem w moim pierwszym poscie ze zaraz znajdzie sie jakis POj***ny mlot ktory bedzie bronil donka no i prosze

goldimp

2011-07-27, 15:59
Ale on akuratnie ma rację, większość rzeczy, które podałeś nie są zależne od polskiego rządu - nawet gdyby rządziło PiS, PO czy inna durna partia... :-|

ja...........ko

2011-07-27, 16:06
ale rzad ma narzedzia ktore moga zmniejszyc inflacje i inne skutki kryzysu, natomiast nasz kochany donek produkuje mapy z zielona wyspa...niestety efekt placebo w gospodarce mozna wykorzystac jeden raz, potem przestaje skutkowac.

goldimp

2011-07-27, 16:13
Donek nic nie robił, a Kaczor za swoich rządów bawił się aparatem policyjnym i stworzył wręcz policyjne państwo... Każdy może to powiedzieć, ale nie zmieni to faktu, że rząd PO (mimo tego, że nic nie robi) jest jednym z najlepszych jakie się nam trafiły oraz jest najlepiej ocenianym premierem zaraz po Millerze... A Jarek, cóż, jest na samym dole tych statystych, bo to gość z wielkim ego węszący wszędzie spiski.

I nie ważne jaki rząd by był, i tak tak by wyglądała sytuacja. Tutaj nie ma kogo okłamywać nikogo.

ja...........ko

2011-07-27, 16:35
policyjne panstwo...ktos tu powinien sie troche pouczyc zamiast uzywac terminow ktorych znaczenia nie zna. kaczor narobil chlewu biorac lpr i samoobrone do koalicji, ale potem ich wyelminowal z polityki. co do sprawy blidy to niewinni ludzie samobojstw nie popelniaja. nie bede robil z siebie hipokryty i napisze po prostu prawde. ta kobieta byla umoczona w mnostwo przekretow, a koledzy z sld sie na nia wypieli i zrobili z niej kozla ofiarnego i dlatego popelnila samobojstwo. oczywiscie potem kalisz i inne komuchy musialy to wykorzystac w walce politycznej. niestety w polsce umarza sie sledztwa po smierci podejrzanych wiec nigdy sie nie dowiemy co na sumieniu miala swieta barbara i jej czerwoni koledzy...takie prawo. rzad po jest najlepiej oceniany? przez kogo? przez tvn czy wyborcza? jeszcze co do aparatu policyjnego, pis go wzmocnil i wykorzystywal rowniez do tropienia afer w swoim srodowisku, np sprawa tomasza lipca. po natomiast rozpieprzyla nasze organy scigania i wojsko, bo po co one. na przykladzie afery hazardowej zobaczylismy ze nie sa potrzebne bo mozna kazdej sprawie leb ukrecic

goldimp

2011-07-27, 16:48
PiS nie wyeliminował ani LPR ani Samoobrony, one same się wyeliminowały, to nie jest zasługa Jarka. Zasługą Jarka są jego fatalne rządy, podczas ośmieszał tylko kraj i robił mu źle.

Co do Blidy, czy PiS (Jarek i Ziobro) maczał w tym palce to zdecyduje Trybunał, a i mówienie o "prawdzie" tutaj jest bez sensowne, bo takowej i tak nie znasz... :roll:

Głupotą jest pisanie o cenzurze w Internecie, bo takowej nie ma i nie wprowadza jej obecny rząd [pomijamy AntyKomora i wejście ABW do jego mieszkania, rząd i prezydent za to przeprosili (ba - nie wiedzieli o całej akcji), a i strona działa znowu w najlepsze](panowie z PiSu natomiast chcieli/chcą (?) polować na ludzi, którzy źle się o nich wypowiadają).

Powtórzę, nie ważne jaki rząd by był, sytuacja i tak byłaby taka sama. Nie zmienia tego żadna partia, która dostała się do koryta. Co lepsze, partie które rządziły i przegrały wykorzystują teraz swoje minusy i mówią, że obecny rząd je popełnia. Polityka to jeden wielki burdel i hipokryzja.

Ale Sadistic nie jest miejscem na rozmowy polityczne... ;-)

ZeD

2011-07-27, 18:54
@up
Thank you Cpt. Ovious...

ParanoiA

2011-07-27, 21:04
@up up up up up up
Uwaga! Polaczkowie polityczni w akcji :) Pewnie wam już ząbki zgrzytają. j***ne wafle i napinacze. :idzwch*j: