18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wnuczka lesba

~Angel • 2014-08-24, 11:45
Reakcja babci na wiadomość o lesbijskich zapędach swojej wnuczki


bapmek

2014-08-24, 17:19
Dla Babci skrzynka piwka za to, że cały czas punktuje lesbę, a ona tylko potrafi mówić, że nie będzie z nią o tym rozmawiać - tak jak każdy, kto nie ma kontrargumentu ;)

Ale jakie argumenty podaje babcia? I jakie mają być kontrargumenty? Babcia chce wyciągnąć od wnuczki opowieści o lesbijskim lizaniu łechtaczki, jakie tu można mieć argumenty oprócz: "nie chcę o tym mówić"? I o czym tu debatować?

Mom and Death

2014-08-24, 17:20
Dzisiaj stoje na dworcu patrze jakies dwa paszczury stoja, takie maksymalne. Jedna tlusta swinia ze 100 kg druga mniejsza ale ryj zj***ny itp No i zaczynaja sie przytulac. Mysle sobie kolezanki sie zegnaja. Po chwili patrze a one sie liza. W ch*j to bylo obrzydliwe . Pierwszy raz widzialem na zywo jak lesby sie liza i akurat musialby to byc jakies potwory.

da...........wa

2014-08-24, 17:23
pie**olone niedojrzałe śćierwo,wszyswtko zrobią zbey zaistnieć w necie.jeszcze j***ne śćierwa zacznijcie nagrywac jak babcie i najblizszi sraja albo proszą o eutanazje.
j***ne gówna,NA BANK DZIEWCZYNA BYŁA CZARNA

Nexus69

2014-08-24, 17:27
Kopa w cipe pedałowi i tyle w temacie

diegoYam

2014-08-24, 17:50
Zluzujcie pantalony panowie, krew Wam do mózgów nie dopływa.

Mom and Death, wyrażasz się jakbyc miał 16 lat.
"Dzisiaj stoje na dworcu patrze jakies dwa paszczury stoja, takie maksymalne. Jedna tlusta swinia ze 100 kg druga mniejsza ale ryj zj***ny itp" Co to k***a znaczy? Próbowałem ten bełkot w translatora wrzucić, ale mi sie google zwiesiły. Bez interpuenkcji, ale tak maksymalnie :roll:

historia nadaje się do jubileuszowego wydania "WielkieMiCo", no ale piwko dla babci- fajna kobitka :)

msta

2014-08-24, 18:08
gimbo pokolenie niestety, coraz mniej chromosomków mają skurczysyny :(

korinogaro

2014-08-24, 18:11
Trochę kurestwo tak denerwować starą babcię. Mogła sobie spokojnie w nieświadomości dalej żyć.

eNeRgOo

2014-08-24, 18:21
Angel napisał/a:

Reakcja babci na wiadomość o lesbijskich zapędach swojej wnuczki



hipokryta :homer: , ale to normalne na tym portalu

Bila

2014-08-24, 18:48
Lepsza wnuczka lesbijka,niż wnuk pedał.

Zakrza

2014-08-24, 19:47
Sądząc po języku to nie jest w Polsce.

Jak ktoś mi jeszcze raz powie, że Polska jest zacofana, bo nie lubi pedałów to jebnę mu w ryj.

realinho

2014-08-24, 19:52
binladden napisał/a:

Przeleciałem kiedyś lesbijkę. Nawet wnukom się będę chwalił :hurra:


Zapomniałeś dodać, że ona została lesbijką właśnie przez seks z tobą
:ok***a:

preliator

2014-08-24, 19:52
Poniżej znajduje się informacja do zakodowania w prawilnych gimbo-móżdżkach:

>>Bycie osobą homoseksualną nie oznacza niedor*chania, debilizmu, choroby psychicznej, fanaberii czy podążania za modą<<

Koniec informacji.

Catacombe

2014-08-24, 20:08
bogulo napisał/a:

Poczatek konca cywilizacji bialego czlowieka.



k***a, jak papugi, ciągle o tym napie**alacie przygłupy.

Hellcat

2014-08-24, 20:20
preliator napisał/a:

Poniżej znajduje się informacja do zakodowania w prawilnych gimbo-móżdżkach:

>>Bycie osobą homoseksualną nie oznacza niedor*chania, debilizmu, choroby psychicznej, fanaberii czy podążania za modą<<

Koniec informacji.



Oznacza. Koniec dyskusji.