18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wnuczka hitlerowskiego sadysty

bxn69 • 2014-02-24, 09:59
Dziadziuś się pewnie w grobie przewraca :D

I ten tytuł "Mój dziadek by mnie zastrzelił" ;)

A oto Amon Goeth - sadysta z Płaszowa czyli dziadek tej oto pani powyżej. W samym obozie Płaszów zabił 500 więźniów strzelając do nich ćwicząc tym samym swoje umiejętności snajperskie :D

Jendor

2014-02-25, 07:41
k***a jak mnie to wk***ia że się k***a czaja z tymi przypisami hitlerowski,nazista zamiast k***a prawdę napisać że niemiec że k***a niemcy najechaly niemcy zlupily a nie k***a nowe nacje, naród tworzą nnazistów i hitlerowców jakby k***a hitler i jego partia została nie wybrana w głosowaniu demokratycznym k***a .....wszedzie tak jest tvp na didiscovery. ... Wylacz tv wlacz myślenie

A no tak piwa niemal bo sam autor z przypisami zj***l , podaj jego narodowość debilu a wtedy będzie ..
Dawać tego warna k***a !

mack_k

2014-02-25, 07:59
toc to shyrlyy z kargulow i pawlakoch

Cembrowina

2014-02-25, 08:14
Amon Goeth - czy do końca prawdziwy niemiec?
Bardziej mi pasuje do Szechtera, Kantora albo Goldbluma.......

tr...........cz

2014-02-25, 08:54
Widziałem film dokumentalny POKŁOSIE
i jestem pewny teraz że większość Żydów zabijali polacy, grabili ich majątki
i fałszowali dokumenty. Niemiec tylko przyszedł pilnować żeby nie zabijali wszystkich

Ciesin

2014-02-25, 09:26
Nie po raz pierwszy, w tym kraju można zrobić karierę, a przynajmniej wzbudzić sensację dziadkiem nazistą.

Catacombe

2014-02-25, 14:28
Jendor napisał/a:

k***a jak mnie to wk***ia że się k***a czaja z tymi przypisami hitlerowski,nazista zamiast k***a prawdę napisać że niemiec że k***a niemcy najechaly niemcy zlupily a nie k***a nowe nacje, naród tworzą nnazistów i hitlerowców jakby k***a hitler i jego partia została nie wybrana w głosowaniu demokratycznym k***a .....wszedzie tak jest tvp na didiscovery. ... Wylacz tv wlacz myślenie

A no tak piwa niemal bo sam autor z przypisami zj***l , podaj jego narodowość debilu a wtedy będzie ..
Dawać tego warna k***a !



Ja pie**ole jaka logika. Był k***a Niemcem, nazistą, wiec napisał NAZISTA.
To pewnie teraz przyprawi każdego pseudosadolowegopariote o ból dupy, ale nie każdy Niemiec był nazista.
I przykład, Hitler został wybrany demokratycznie. Tusk k***a też. Wiec każdy Polak popiera Tuska?

Steven

2014-02-25, 21:47
Catacombe napisał/a:



Ja pie**ole jaka logika. Był k***a Niemcem, nazistą, wiec napisał NAZISTA.
To pewnie teraz przyprawi każdego pseudosadolowegopariote o ból dupy, ale nie każdy Niemiec był nazista.
I przykład, Hitler został wybrany demokratycznie. Tusk k***a też. Wiec każdy Polak popiera Tuska?



No teraz to już Cię chyba całkiem poj***ło.