18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

nowynick

2016-08-30, 09:34
uchodźcy z: Armenii, Zimbabwe, Libii, Iranu, Iraku, Syrii, Erytrei, Macedonii, Gruzji, Ukrainy, Nigerii, Albanii, Algierii, Tunezji, Kirgistanu, Dadżykistanu, Nibylandii, Turkmenistanu, Uzbekistanu, Krainy Gumisiów... Czy ja coś przespałem czy rozpoczęła się trzecia wojna światowa?

ro...........24

2016-08-30, 09:41
Dobry patent na wakacje objazdowe. Jadę do Egiptu , potem do Tunezji , na końcu śmigam na wybrzeże libijskie i czekam aż mnie zabiorą do Włoch.

_R...........s_

2016-08-30, 17:20
@nowynick
Może od razu piąta :roll:

Przypominam jedynie, że oni sp***alają ze swoich krajów, z których spora część jeszcze w latach 60-70 była bardziej rozwinięta niż blok wschodni, a za sobą zostawiają ogromne złoża surowców naturalnych. Ciekawe kto na tym najwięcej zarabia, nie licząc oczywiście korporacji zbrojeniowych, którym nigdy wojna nie przeszkadzała w zaopatrywaniu obu stron.

Ot taki kurewski świat.

samon

2016-09-01, 00:59
Ja tylko nie mogę zrozumieć jak to jest możliwe.
Gdyby eskimoosi tak szturmowali granicę - za dwa tygodnie rozpie**oliliby ich a resztki odholowali na miejsce.
Gdyby Polacy tak zaczęli przełazić przez granice w różnych n ietypowych miejscach - też by ich w końcu rozpie**olili i ch*j, że Schengen.
A tych całymi setkami tysięcy wyławiają i wciągają do Europy.
No jakim cudem można tak skorumpować tylu urzedników, żeby kazali wojsku odpie**alać takie cyrki? I dlaczego wojsko odpie**ala takie cyrki na szkodę własnego kraju? Gdyby przekupieni urzednicy kazali strzelać do Europejczyków - to też k***a wojsko będzie strzelało? Pytanie nie jest bezpodstawne, bo najwyraźniej policja i wojsko są w stanie wykonać każdą ch*jnię podpisaną przez odpowiednio wysokiego urzędnika.
...a ustawa 1066, nad którą tak strasznie pis pisdę darł - to sami uzupełnili o kolejne "ułatwienia".

Granulat

2016-09-05, 21:42
Taki trochę żart jak z tych gazet dla starych babć i ciotek.