18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Włochy legalizują pedofilie

Tajsi • 2014-01-30, 07:45
Cytat:

Dzisiaj Włochy legalizują pedofilię i wprowadzają sankcje karne do 4 lat więzienia dla „pedofobów” za dyskryminowanie pedofili, donosiły dnia 24 stycznia b.r. włoskie media. Oprócz „wrogów pedofili”, więzienie grozi teraz we Włoszech „wrogom sodomitów”, „wrogom nekrofili” i „wrogom innych genderów”. Prawo wymienia ogółem 13 rodzajów „genderfobów”. Niektórym genderowym przeciwnikom grozi także grzywna w wysokości 20 tysięcy Euro.

PIERWSZE PRAWO GENDER-DYKTATURY: ZDROWE TO CHORE A CHORE TO ZDROWE

Wiadomości: Dzisiaj Włochy legalizują pedofilię i wprowadzają karę więzienia dla „pedofobów” za dyskryminację pedofilów, poinformowały dnia 24 stycznia 2014 roku włoskie media. Oprócz „pedofobów”, wiezienie teraz grozi we Włoszech, „sodomofobom”, „nekrofobom”, „transfobom”, „hermafrodytofobom”-ogólnie 13 rodzajom „genderfobów”. Teraz wszyscy, którzy będą krytykować perwersje seksualne we Włoszech, są zagrożeni także grzywną do 20 tysięcy Euro. Takie poprawki rozważa obecnie włoski Senat, wcześniej, w dniu 19 września 2013 roku, przyjęła je bez debaty Izba Deputowanych. Niektórzy tradycyjni rodzice już nazwali ten krok prawie że „pierwszym legislacyjnym aktem GENDERDYKTATURY. A eksperci stwierdzili, ze w istocie, poprawki genderowe Senatu Włoch DZISIAJ kwalifikują wszystkich normalnych ludzi jako „chorych na fobie” a tych, którzy wcześniej mieli „13 rodzajów diagnoz chorobowych” tenże Senat zalicza do całkowicie zdrowych osób. Oprócz tego genderofobiczne poprawki włoskich senatorów zniosły także pojęcia „mąż” i „żona” zamieniając je w dokumentacji państwowej całkowicie neutralnie traktującym wszystkie gendery słowem „małżonek”. Tradycyjni rodzice poczytali to jako DRUGI akt dyskryminacji normalnych ludzi po usunięciu przez ministra integracji Włoch, Cecile Kyenge, słów „ojciec” i „matka” z dokumentów państwowych Włoch w dniu 4 września 2o13 roku.



źr: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wlochy-legalizuja-pedofilie-2014-01

:samoboj:

~DMT

2014-01-30, 07:50
Na stos k***a!

nowynick

2014-01-30, 08:33
Pełne autokary polskich wikariuszy i proboszczów już stoją pod granicą z Czechami :D

Sezon "pielgrzymkowy" w pełni

bz...........ue

2014-01-30, 08:36
Ja pie**olę. Jadę do Włoch!

bloodwar

2014-01-30, 08:48
Coś niezbyt wiarygodna ta wiadomość skoro nie ma żadnych źródeł poza "Wolną Polską"...

rafa97

2014-01-30, 08:55
P i e r d o l e n i e

modoc

2014-01-30, 08:57
A Sadistic dostanie domenę gov.it :)

quark

2014-01-30, 09:05
k***a, jeśli to prawda to trzeba pomału szukać innej planety do życia....

cys23

2014-01-30, 09:06
@bloodwar

jak wejdziesz na wolną Polskę, podają jako źródło jakąś ruską stronę, która podaje jako źródło stronę senatu włoskiego: link

A nie wiem co tam bredzą, bo ja nie panimaju.

Smutas

2014-01-30, 09:45
Coraz bliżej do ustanowienia islamskiej Europy...

ezio91

2014-01-30, 10:00
Kuźwa co się dzieje ;/ Pok***ione czasy...

Kordi200

2014-01-30, 10:22
Nadal mi się w to wierzyć nie chce. Trzeba poprosić kogoś kto zna włoski aby przetłumaczył. To jest niemożliwe aby w jakimkolwiek państwie w europie zalegalizowano pedofilię.

bloodwar

2014-01-30, 10:24
cys23 napisał/a:

@bloodwar

jak wejdziesz na wolną Polskę, podają jako źródło jakąś ruską stronę, która podaje jako źródło stronę senatu włoskiego: link

A nie wiem co tam bredzą, bo ja nie panimaju.



To nie jest oficjalna strona senatu, oficjalne strony rządowe mają końcówki .gov.(kraj) (np. gov.pl, gov.uk - w tym przypadku powinno być gov.it). Wpisanie www.sejm.pl skutkuje przeniesieniem na witrynę www.sejm.gov.pl bo Polacy byli na tyle mądrzy, żeby wykupić kilka najbliższych domen, w tym wypadku ktoś był szybszy i sobie wykupił senato.it i teraz kpi sobie z ludzi wrzucając jakiś głupoty podszywając się pod senat.

garfild

2014-01-30, 10:25
fake w ch*j ale dałem piwo leć na główną :D