18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Włochy cały czas ubogacane

GeorgeHarvey1 • 2023-09-17, 22:23

Lampedusa. Coraz tam weselej

PR0boszcz

2023-09-17, 22:31
Wpuśćmy ich wszystkich, kim są zobaczy się później


Musashi_Miyamoto

2023-09-17, 22:31
Bija protestujących miejscowych. Policja nic nie kontroluje.

quark

2023-09-17, 22:47
Za mało ubogacenia, dawaj więcej! Europa wytrzyma!

masternik

2023-09-17, 23:23
Dorzucę się do amunicji.

KomornikSądowy

2023-09-17, 23:45
Strzelać jak do kaczek, a gównobarwme ciała do oceanu żeby rynki miały co szamać.

Autor

2023-09-18, 00:52
SantaMaria napisał/a:

powinni do nich strzelać



Powinno się im wpuszczać 'welcome refugees" do tonowania napięcia. Plan prawie doskonały. Z helikoptera nagrywać dla lewackiego otępienia, ubogacanie na żywo.

terenn

2023-09-18, 01:33
Do puki nie zaczną do nich strzelać na lądzie i zatapiac łódek na morzu nic się nie zmieni

0dbytBiskupa

2023-09-18, 02:39
Wystarczyłoby automatycznie odsyłać do obozów gdzieś w północnej Afryce, gdzie czekaliby na decyzję w sprawie azylu. Kombinatorzy, czyli większość z nich daliby sobie spokój, a prawdziwi uchodźcy wojenni, czy polityczni czekaliby cierpliwie wdzięczni, że mają co jeść i gdzie spać. W Australii się sprawdziło, liczba nielegalnych migrantów na łodziach drastycznie spadła.
Europa też musi tak zrobić, nie ma innego wyjścia, inaczej władzę przejmie skrajna prawica i wszyscy będziemy w ciemnej dupie. Mam nadzieję, że naiwni lewicowi idealiści to zrozumieją zanim będzie za późno.

mazga50

2023-09-18, 03:40
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Lampedusa. Coraz tam weselej



Materiał ma około 2 miesięcy i nie jest to Lampedusa. Żandarmi reagowali na zgłoszenie o handlu prochami.

A ja się tylko zastanawiam, dlaczego armia nadal siedzi w koszarach? Przecież to jest najazd, zorganizowana akcja pseudohumanitarnych organizacji przemytniczych i żydków. Załogi tych statków i same statki internować.

Zamiast wyłapywać to gówno, wsadzać do ładowni masowców i wywozić ten ludzki nawóz do Afryki albo na pilnie strzeżoną wyspę, żeby tam nikt obcy im broni czy żarcia albo pontonów nie mógł dostarczyć. A później chętnych z takiej wyspy przeładowywać na statki z odpowiednich krajów i wio do domku, a jak nie chcą ich tam z powrotem, to morza i oceany użyźniać. No i ZERO pomocy bidulkom z Afryki, bo to gnidy i nieroby. Mając takie zasoby naturalne wolą po socjal lecieć do Europy.

jkllll485

2023-09-18, 04:30
Ja zawsze twierdziłem,żeby to k***a torpedować zaraz po przekroczeniu granicy Europy na morzu.

bishfinger

2023-09-18, 07:03
Włosi z nowym rządem daliby sobie radę z najeźdźcami ale na drodze stoją im wszelkiego rodzaju komisarze europejscy , organizacje lewicowe. Jak tylko zaczynają coś robić od razu przypina im się łatkę faszystowską

Juzwa

2023-09-18, 07:37
Ja pie**ole! Czy ci policjanci nie mają broni? Strzał w bebech natychmiast uspokaja takiego murzyna. Zamieszki? Cekaemy na czołgach i po zawodach! Tych ch*jów nie da się inaczej pozbyć jak eksterminacją.

PutinToSmiec

2023-09-18, 07:44
Ale Polaczki to obsrany naród . Zwierzyna lata samopas po polu . Pozbierać to , nakarmić i homonto :mrgreen: w polandii taki sam burdel