18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Właściciel klubu NBA zdyskwalifikowany za rasizm.

nurfhei • 2014-04-29, 22:52
Cytat:

Właściciel Los Angeles Clippers Donald Sterling został dożywotnio zdyskwalifikowany przez władze NBA za rasistowskie komentarze. Ponadto musi zapłacić 2,5 miliona dolarów kary.
- Wszyscy razem potępiamy opinię pana Sterlinga. Na takie poglądy nie ma miejsca w NBA - powiedział stanowczo Adam Silver, komisarz NBA.

Donald Sterling ma zakaz pojawiania się na meczach i treningach wszystkie drużyn NBA. Nie może być członkiem jakichkolwiek struktur klubowych oraz doradzać zawodnikom w ich decyzjach sportowych. Ponadto musi zapłacić karę w wysokości 2,5 miliona dolarów.

Przypomnijmy rasistowskie słowa 81-letniego właściciela Los Angeles Clippers. - Możesz sypiać z czarnymi, możesz przyprowadzać ich do domu i robić z nimi co chcesz, ale nie przychodź z nimi na moje mecze. Nie musisz się też pokazywać obok nich na zdjęciach na Instagramie.

Na Sterlinga spadła fala ogromnej krytyki, do której włączył się sam prezydent USA Barack Obama. - Kiedy prostak chce zabłysnąć swoją ignorancją, nie trzeba zbyt wiele - wystarczy dać mu mówić - powiedział przywódca Stanów Zjednoczonych.



Pokrzywdzili kolejnego normalnego człowieka...
zajumane ze sportowefakty.pl

elektryk74

2014-05-01, 13:13
z cyklu kochajmy na siłę innych

mekarolly

2014-05-01, 14:15
Nie wiem czy sobie zdajecie ale Donald Sterling ur. jako Donald Tokowitz jest żydem. Dla mnie jeden ch*j czy żyd, czarny latino czy z Sosnowca. Rasistą nie jestem bo rasizm to dla mnie hipokryzja. Zwłaszcza dla nas polaków, krytykowanych i wyśmiewanych na świecie, którzy to zawsze wielce obrażeni jak ktoś coś źle o nas powie ale sami chętnie innego zmieszają z błotem. Dla mnie ten gość jest jebnięty bo sam jest żydem wiec sam nie raz pewnie był obiektem rasistowskich zachowań i przede wszystkim właśnie hipokrytą. Tak jak wspomniałem rasistą nie jestem ale nie obraził bym się jakby wszystkich muslimów z europy wywieziono hen daleko to Iraku, Afganistanu, Ciapakstanu czy skąd tam pochodzą.

dmdavid

2014-05-01, 14:22
rasizm srasizm. Prawda jest taka, że gdyby nie było murzynów, to by nie było rasizmu. Jak zwykle murzyny zwalają winę na Nas, szlachetnych białasów. Pretensje powinni mieć sami do siebie.

Ku...........cz

2014-05-01, 15:04
Obambo to śmieć i morderca milionów. Ale nikt tego nie powie bo oskarżą go o rasizm. Przeciez Obambo jest cudowny. Dajmy mu nobla bo jest czarnym prezydentem. Podobno do polski przyjezdza. Zaproście go do Warszawskiego ZOO na wycieczke to też się obrazi. I nie dawajcie na obiad arbuzów ananasów i bananów bo to tez czarnych obraża.

PS. Mozecie mnie teraz namierzyć i wysłać do Guantanamo. To potraficie obrońcy wolności słowa, demokracji i równości.
Wszystko w imię "BRAK TOLERANCJI DLA NIETOLERANCJI". Żałosne

PIERWSZĄ POPRAWKE AMERYKANIE MOGĄ SOBIE WSADZIĆ. TO FIKCJA

De...........tt

2014-05-01, 16:15
Kojarzycie na pewno akcję, gdy Dani Alves zjadł banana. Człowiek który go rzucił, dostał dożywotni zakaz wstępu na mecze swojej drużyny. Człowiek, o którym wiadomo jedynie to, że rzucił banana na boisko.

Sterling? Została rozdmuchana PRYWATNA rozmowa. Za prywatną rozmowę facet dostał zakaz wstępu na mecze i hejt z całego świata.

To jest k***a skandal.