18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Władza w rękach prostego ludu, czyli kolejny kandydat na...

mieszalniapasz • 2013-04-16, 22:48
...mema :)

Jo ci nie dum rzebyś kamerowoł


Showoj to rzeby nie było awantóry. Oszczegom cie...


:psycho:

mazurpl

2013-04-17, 00:40
Ale buractwo, ja pie**olę...

psychotoxic83

2013-04-17, 00:49
Ale k***a burak typowy polski katolicki burak z wąsem

Co...........nt

2013-04-17, 00:51
Poznałem wielu ślązaków... Najwięcej w służbie zasadniczej... Większość z nich to straszne buraki, typowe wieśniaki bez wyobraźni. Utkwiło mi w pamięci szczególnie dwóch gdy z uśmiechem na twarzy chwalili się jak znęcali się nad swoją rodziną. Generalnie do odstrzału. A takie półgłówki że nie potrafili przez 3 miechy zaliczyć prostych sprawdzianów aby dostać przepustkę na chatę. Później to już wyrzucili nas na inne jednostki. Trzech było ok ale też mało kumaci. Subiektywnie uważam ich za słabo rozwiniętych... Dalej nie mogę trafić na ogarniętego ślązaka. Czy jest w ogóle nadzieja? :amused:

kamiljot

2013-04-17, 00:56
@psychotoxic83, po czym wnioskujesz, że katolicki? Ja nie widzę ni krzty katolika w nim.

slam

2013-04-17, 01:04
Za Zidane'a piwo!

jadoo

2013-04-17, 01:05
Pan Kawalec to jest mega fighter! Piwo!

browar336

2013-04-17, 01:05
Wola Mielecka jest na podkarpaciu a nie na śląsku -.- i ten wieśniak deklaruje się że jest rodowitym wieśniakiem z Woli więc tym bardziej ze Śląskiem ma niewiele wspólnego ;) a to jak on gada to nie jest gwara śląska tylko wiejska staropolska :P

Okash

2013-04-17, 01:17
Pan Andrzej v. 2.0

kulwon przez f

2013-04-17, 01:24
typowy slunski protestancki weglojad

Adrianadernew

2013-04-17, 01:38
ch*j.
kiedys nie bylo tych j***nych kamer(aż tyle) internetu ,telefonów i innego gówna i żyło się dobrze.
teraz ni ch*ja nic nie zrobisz bo wszystko pod nadzorem.... wszędzie zdjęcia i inny syf.
Po ch*j na spotkaniu w remizie wideokamerzysta czy tam inny popie**ol.
Nawet dla żartów nic sie nie zrobi bo zaraz policemany przjadooo : bo pan pogonił łysego i wyj***ł mu z bani...syf

Miszoq

2013-04-17, 01:40
the47 napisał/a:

Naj***ny Marian Saboń dyktuje warunki Hitmanowi. Do czego to doszło ja się pytam?



pierwszy filmik - Hitman wykonuje taktyczny odwrót ponieważ jest incognito i robi rozpoznanie

drugi filmik - Hitman pilnuje swojej fałszywej tożsamości, ale puszczają mu lekko nerwy

trzeci filmik - Marian Soboń przeprasza wszystkich, nieco niewyraźnie ponieważ ma połamaną żuchwę i nos

żeby tylko nie uderzył znowu seryjny samobójca...

btw gratuluje cierpliwości do takiego... Mariana...

666masakra

2013-04-17, 02:07
Zaloze sie ze ten baran nie bylby w stanie wyjasnic swojego wk***ienia. Jest takim tepakiem ze totalnie daje sie kierowac emocjami, cos mu sie nie spodobalo z ch*j wie jakiego powodu, ale wk*** byc musi, totalnie bez proby zrozumienia, czy k***a zwyklego olania. Nie rozumie nawet mechanizmow wlasnego dzialania. Szympans na koksie.

Max Ibuprom

2013-04-17, 02:17
A takich całe zastępy drogi Panie kolego! I jak tu żyć, jak tu żyć!? :c

Eliot Imperio

2013-04-17, 02:45
Straszną ciote żeś trafił. Tak to z łapami i przy braciszku furczy, wyj***łeś mu delikatnie z bani to zaraz na policje będzie dzwonił i płakał jeszcze. Takiego gówna lepiej nie tykać, albo doj***ć go w rowie na nieoświetlonej częsci wsi. No i trzeba przyznać chłopie, że masz k***a cierpliwość. A z drugiej strony, dobrze, że chociaż później ktoś Ci pomógł. Myślałem że tacy nietykalni to są tylko w sejmie na wiejskiej...

Biker50

2013-04-17, 08:58
Uwielbiam tematy o zabarwieniu politycznym! Na 10000000000000% w komentarzach pod nimi będą uniwersalne słowa jak:

- Lewacy
-Żydzi
- Komuchy
itp.

Czasem zastanawiam się tylko czy Ci co ich używają znają ich znaczenie :lodowka:

Raczej nie.

kamiljot napisał/a:

@psychotoxic83, po czym wnioskujesz, że katolicki? Ja nie widzę ni krzty katolika w nim.



Właśnie dlatego to na 100% katolik! Wiejscy katolicy cały tydzień piją, często wszczynają awantury domowe ale obowiązkowo mają więcej niż dwójkę dzieci (czytaj 5 i więcej) i w kościele leżą krzyżem przed ołtarzem.

Mam domek letniskowy na wsi, więc wiem o czym mówię.