18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wladmir Putin podczas działań operacyjnych KGB.

canon44 • 2013-12-22, 11:34
1988r. Wladimir Putin grający rolę opiekuna dzieciaka witającego się z ówczesnym prezydentem USA, R.Reaganem. Akcja miała na celu poniżenie Reagana przez "turystów" zadając niewygodne pytania o wolności obywatelskie w USA. Autentyczność osoby Putina na tej fotografii jest przedmiotem dyskusji i zdaje się, że względów polityczno wizerunkowych mało prawdopodobne potwierdzenie ze strony Rosjan. Putin [wg źródła, na dole posta] był w tym czasie szpiegiem "średniego szczebla" działając w Dreźnie, w NRD.

Putin w mundurze KGB.

Podczas weryfikowania co miałby oznaczać zwrot "KGB families" (czy to nie był jego dzieciak - nie był, ma dwie córki) znalazłem ciekawą informacje na wiki.
Cytat:

Rodzina Putina posiada sięgające daleko wstecz tradycje "związków z władzą" w Rosji. Dziadek Władimira Putina był kucharzem Rasputina i Lenina, a później szefem kuchni w jednej z willi Stalina[4].



Źródła:
Link do dyskusji na reddicie
Artykuł z The Telegraph

BongMan

2013-12-22, 13:06
Szkoda, że Polska nie ma takiego człowieka jak Putin. Mamy tylko samych niedouczonych, znających życie jedynie z teorii leszczy i patafianów, którzy całe życie pierdzieli w stołek i dostawali hajs za nic. W dupie byli, gówno widzieli, na niczym się nie znają - jak oni mają naszym krajem rządzić?

mjrZenada

2013-12-22, 14:24
BongMan na pewno nie mamy? Czy znów pie**olisz od rzeczy?

siba

2013-12-22, 19:30
on nie wygląda na Putina ...

ulifont

2013-12-22, 19:44
bongman ale jesteś ciemny jedź do rosji i sie baw ze swoim idolem ,nam tu niezrównowazonych ludzi niepotrzeba,widać że miłość do rosjan w sosnowcu ma sie nadal dobrze

Klocu16

2013-12-22, 22:20
@up Tylko że Putin to chłop z jajami jak trzyma za mordę taki wielki kraj

ulifont

2013-12-23, 00:11
a ty byś chciał być tak trzymany za mordę?

BongMan

2013-12-23, 15:10
@up
A wolisz tak jak teraz, być z jednej strony trzymany za mordę a z drugiej r*chany w dupę? W kraju pełnym cwaniactwa, krętactwa, oszustwa i kolesiostwa, gdzie prawo nigdy nie jest po stronie pokrzywdzonego i na każdym kroku próbują cię wydymać? Wszyscy - od rządu, po sprzedawców w sklepach. Podoba ci się taki system?

Choćby to, że w Rosji masz 13% podatek i każdy płaci tak samo. Jeden zarobi 1000 i zapłaci 130, inny zarobi 100000 i zapłaci 13000. Trudno wyobrazić sobie bardziej sprawiedliwy system podatkowy. Za to w Polsce masz jakieś odpisywanie, ulgi, srulgi, ch*je muje, sranie w banie i jedyne co masz dzięki temu to to, że cwaniaczek który ma kolesi na tym skorzysta, a zwykły, uczciwy człowiek i tak będzie dymany.

Pszszemek

2013-12-23, 20:06
up@ Bongman Ty to jesteś jednak mądry chłop

ulifont

2013-12-24, 15:41
nah*j mi sprawiedliwy system podatkowy jeśli nie miałbym co zjeść

Kamil90rts

2013-12-25, 11:54
@bongman chyba nie wiesz co sie w rosjii dzieje tam wsadzaja ludzi do puszki tylko dlatego ze putinowi tak sie podoba tam jest zwyczajna dyktatura a korupcja i kolesiostwo jest jeszcze wieksze niz u nas.
a jesli chodzi o podatki to gadasz bzdury sprawiedliwie bylo by wtedy gdyby kazdy placil np 130 niezaleznie od tego ile zarabia. dlaczgo mam placic wieksze podatki od innych tylko dlatego ze lepiej pracuje czy jestem zaradniejszy?