18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwianie zwierząt

P@...........@C • 2012-05-31, 19:44
klaksonem :mrgreen:


VideCulFide

2012-06-01, 00:07
raczej straszenie a nie wk***ianie

nvck

2012-06-01, 00:07
widać że matkę tego wieśniaka na autostradzie podobnym sprzętem straszyli to teraz sie na zwierzętach wyżywa ^^

Dr.Val

2012-06-01, 00:12
Brakowało strusi na parkingu z kostki brukowej. Poza tym mam nadzieje, że chłopaki wpadną za płot do jakiegoś niewyżytego niedzwiedzia.

RmX

2012-06-01, 00:38
Przej***ne... ciekawe co muszą czuć te psy skoro słyszą kilkakrotnie głośniej niż człowiek.

Bridgwater88

2012-06-01, 00:40
@jeloo
Stasiu Lem ;) ?

a co do wyzej wspomnianego ,,szkoda ze zyraf nie bylo''...dzisiaj czytalem o tej akcji w Lodzkim ZOO...zaj***lbym tych sk***ieli oczywiscie nie sam...mam grupke znajomych ktorzy moze nie pokonczyli studiow...ale chetnie by takim tepym ch*jom wpie**olili :/

przerzuta

2012-06-01, 01:54
PRYYYYYYYY !
Ten dzwięk klaksonu jest zajebisty :D Nie wiem czego wy się k***a czepiacie.

Vincent Vega

2012-06-01, 02:32
@edek20

Szkoda, że nie było twojej babci.

chrupiacy

2012-06-01, 03:14
jeloo napisał/a:

Poziom głupoty niektórych ludzi normalnie mnie dobija. Cytując pewnego znanego człowieka "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu debili".



nie wspolgrasz z portalem sadistic.pl?
to wynocha mi stad
bezczelny karzel

KingOfEvil

2012-06-01, 06:48
jeloo napisał/a:

Poziom głupoty niektórych ludzi normalnie mnie dobija. Cytując pewnego znanego człowieka "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu debili".



To jest niepodważalna prawda, ale nie zapominaj że jesteś na sadolu i że są tu jeszcze "mądrzejsze" nagrania...

duży

2012-06-01, 06:56
jeloo napisał/a:

Poziom głupoty niektórych ludzi normalnie mnie dobija. Cytując pewnego znanego człowieka "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu debili".


No tak, jak się z domu człowiek nie rusza, to i internet jest w pewnym sensie oknem na świat...

ukcioo

2012-06-01, 07:39
Srasłkasz napisał/a:

Krzywdy niby im nie robią ale i tak są popie**oleni.



nikt im krzywdy nei robi? wlasnie taki stresujacy czynnik wywołał smierc zyraf z Łodzkiego ZOO ... wiec skoncz waść pie**olic

endriu5517

2012-06-01, 08:53
jeloo napisał/a:

Poziom głupoty niektórych ludzi normalnie mnie dobija. Cytując pewnego znanego człowieka "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu debili".


Nie wiem czy zamierzone było aby nie podawać nazwiska "pewnego znanego człowieka" czy tez nie. Niemniej raczę wszystkich poinformować iż słowa te wypowiedział nasz rodak, autor wielu fascynujących książek z dziedziny science-fiction pan Stanisław Lem :) z faktem tym się w pełni zgadzam. Niech sobie robią żarty na innych debilach takich jak oni sami, ale dręczenie zwierząt to już jest objaw choroby psychicznej.

drakkarrudy

2012-06-01, 09:43
@up nie choroby psychicznej, a kompleksów racze. Takie zachowanie pokazuje dowartościowywanie się kolesia, bo takie zwierzę w takim wypadku nic mu nie zrobi. ;)

Ale nie powiem, akcja z pierwszym kotem mnie rozbawiła. :lol:

lemo1029

2012-06-01, 09:44
Aby posłuchać audio w filmie wyłączyłem muzykę - to był błąd... Po ch*j je straszyć? A potem wybiegnie ci taki w nocy i auto crash.

MisioIgliwiec

2012-06-01, 10:04
Dla tego typa co trąbił, przydałoby się reaktywować obóz w Auschwitz.