18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darkman-72

2013-11-22, 19:57
A czemu tam nie ma Rydzyka?

stempol

2013-11-22, 20:01
jak już j***ć to wszystkich - brakuje Kaczyńskiego i Hofmana !

Nejm

2013-11-22, 20:02
Przyznac sie, kto chcial juz Tuska dodac? :D Jesli nikt to macie tutaj wzor:

Donald Franciszek Tusk

22.04.1957

Donald Tusk is a Polish politician who has been Prime Minister of Poland since 2007. He was a co-founder and is chairman of the Civic Platform (Platforma Obywatelska) party. He is destroying Poland since he has been Prime Minister (2007), he lie even when he say sorry, he cares only about money and he is up for European Union, wich is as we know, next ZSRR.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f1/Donald_Tusk_3.jpg/220px-Donald_Tusk_3.jpg

MateuszMmz

2013-11-22, 20:47
@Nejm Pozdrów panów kominiarzy którzy do ciebie wpadną o 4 nad ranem

DuckDodgers

2013-11-22, 22:15
jatutylkopacze napisał/a:

czemu Korwina nie ma na zdj? aaa no bo przecież się nigdzie nie dostaje co roku haha


Bo Korwin nie jest politykiem tylko satyrykiem :)
Poniżej wklejam listę jego dokonań:

ss_adol

2013-11-22, 22:16
@MCL

na potwierdzenie Twoich słów. Znałem zioma na przejściu granicznym z UA (nie, nie united america).
Dorabiali se chłopaki konkretną kasiórę, nastał Kaczor, srali w majty, bo cba wpadało do co drugiego... ale nastało peło i wszystko wróciło do normy...

go...........11

2013-11-22, 22:22
To jak? Sadol zrzuca się na tuska?

ph...........ks

2013-11-22, 23:13
MCL napisał/a:


k***A donald tusk przez cztery lata rozpie**ala Polskę z góry na dół a motłoch ciągle się dopie**ala do Kaczyńskiego, który, choć nieudolnie, to starał się coś zmienić. k***a wy debile patentowane, i jak tu ma być dobrze, skoro łykacie propagandę jak Sasha Grey murzyńską spermę prosto z kija



to czemu nie zmienił jak był u władzy? Bo pie**olić to każdy potrafi.

Majozen

2013-11-22, 23:21
jatutylkopacze napisał/a:

czemu Korwina nie ma na zdj? aaa no bo przecież się nigdzie nie dostaje co roku haha



Murzyński ch*j ci w plecy ciapaty lewacki gimbusie, za to, że podżegasz, a nawet nie wiesz czemu Korwin się nie dostaje do rządu.

DuckDodgers

2013-11-22, 23:26
phoks napisał/a:


to czemu nie zmienił jak był u władzy? Bo pie**olić to każdy potrafi.



No jak, przecież z Giertychem Lepperem i Beger całkiem sporo zmienili. A i byłbym zapomniał o jakże ważnej instytucji takiej jak IPN pod wodzą znanego historyka i specjalistę lotnictwa prof. Antoniego Macierewicza :D

ja...........ze

2013-11-23, 01:03
Majozen napisał/a:


a nawet nie wiesz czemu Korwin się nie dostaje do rządu.


Ty i twoi pedalscy koledzy nie macie jeszcze prawa głosowania i przez najbliższe 6 lat mieć nie będziecie, czego wynikiem jest 1 punkt procentowy poparcia dla dziadzia :mrgreen:

pakicito napisał/a:


jesteś tak śmieszny jak pracujący cygan


Ja za to słyszałem, że twój tata nie wraca na święta z anglii.

WalniętyKnur

2013-11-23, 01:20
jadąc od lewej od góry: 4, 11,12,13 must have

Majozen

2013-11-23, 03:55
jatutylkopacze napisał/a:


Ty i twoi pedalscy koledzy nie macie jeszcze prawa głosowania i przez najbliższe 6 lat mieć nie będziecie, czego wynikiem jest 1 punkt procentowy poparcia dla dziadzia :mrgreen:



Tak mi pojechałeś, będę normalnie płakał :kawa:

cz...........00

2013-11-23, 11:50
Majozen napisał/a:



Murzyński ch*j ci w plecy ciapaty lewacki gimbusie, za to, że podżegasz, a nawet nie wiesz czemu Korwin się nie dostaje do rządu.


.....bo nikt przy zdrowych zmysłach na niego nie głosuje tylko olewa wybory bo nie ma na kogo głosować? A pozostali co ida na wybory to albo moherowe berety z wypranymi przez ocja dyrektora mozgami albo lemingi wierzace w kazde slowo tuska.