18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkręt z łapaniem za ręke w Polsce!

vAndee • 2013-05-21, 15:21
Pewnie każdy widział chociaż jeden film z łapaniem obcych ludzi za ręce w usa od LAHWF, macie tu okazje zobaczyć jak to wygląda w Polsce


Zl...........ny

2013-05-21, 22:39
Rivalez napisał/a:

Wszyscy tak pie**olicie, że co też byście mu nie zrobili, a prawda jest taka, że nie macie JAJ, żeby jego wyczyn powtórzyć... Jak to mówią kozak w necie p*zda w świecie i taka jest rzeczywistość. Ja tam typa podziwiam.. dziękuje za uwagę.



A teraz wracaj pompować opony w wózeczku ;)

zylasty

2013-05-21, 22:44
Jakie to miasto? Bo zauważyłem, że każdy tam zapie**ala a nie chodzi...

Bankai

2013-05-21, 22:55
A nawet i smiszne (tak, smiszne) - ale ten kommentarz tej kobiety ... xD

- "Jestem koniem"
- "no i co?"

:mrgreen:

plackie

2013-05-21, 23:37
bo to k***a nie tak się robi, wkręt polega na tym, że się to robi niby przez pomyłkę i samemu trzeba być zdziwionym, robiłem to na openerze jak się zaj***łem i często ludzi mnie łapali za rękę czasem się śmiali, na raz z jedną laską poszedłem w końcu pić dalej. da się ale nie taki koleś i nie tak.

Xan666

2013-05-22, 00:28
wysoki jak brzoza, głupi jak koza (tak, może być i ten z pyta.pl)... w tym całym łapaniu za rękę brakuje mu: raz - luzu, dwa - uśmiechu i naturalności, trzy - wyjściowego ryja i ciała (zwróćmy uwagę, że w stanach koleś był przystojnym, dobrze zbudowanym, uśmiechniętym i równie dobrze ubranym facetem - w polsce: polish potato)

Ezoteryk

2013-05-22, 03:41
Obejrzyjcie jak robi to ten LAHWF a ten ziomeczek różnica ogromna LAHWF robi to spokojniej i do tego nie wygląda jak dupa cwe*a , rozmawia z ludźmi itp a ten podchodzi jak by chciał ukraść coś z ręki , żałosne są te PRANKI z Polski ;)

jw_amigowiec

2013-05-22, 04:46
Jak swojsko, czesc fimiku w okolicach ronda, cala reszta - kolo przystanku Silesia City Center ;)
Katowice

Spartiata

2013-05-22, 10:34
Żenada, tu już nie chodzi o Polską mentalność do takich jajec, ale LAHWF w przeciwieństwie do tego gościa nie straszy ludzi aparycją...

bialyjelen2

2013-05-23, 13:21
próbują naśladować te zagraniczne koncepcje, filmiki, ale ch*j im z tego wychodzi