18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkręcenie niemowlęcia w koło motocykla

fantastico • 2016-11-17, 10:02
Noga niemowlęcia wkręcona w koło motocykla i doraźna pomoc pomidorem.


ZbysłwaPierwszy

2016-11-18, 00:14
UkrytaPodNickiem napisał/a:

proste pytanie, ile dzieci wykarmiłeś własną piersią bądź w jakimkolwiek stopniu opiekowałeś się niemowlakiem?> Tak Panowie, podanie piersi takiemu niemowlęciu działa na niego uspokajająco, a co k***a? Miała poklepać go po plecach i powiedzieć że wszystko będzie ok? Ja pie**ole, jesteście prości jak budowa pie**olonego cepa. Dla takiego malucha podanie piersi i zapach własnej matki to prawie to samo co dla dorosłego człowieka podanie morfiny. Nawet podczas szczepień lekarze proszą matki aby podawały niemowlakom cycka, bo to je uspokaja, tak wiesz szczepienie to inna bajka niż wkręcenie sobie nogi w koła motocykla, ale jednak.



Może i masz rację.

manieeee

2016-11-18, 00:48
Jesteście barany to jest powiedzmy ameryka południowa lub inny kraj ktory nie ma tak łatwego dostepu do pomocy lekarskiej ale oni znaja naturalne metody na radzenie sobie w takich sytuacjach. Tak jak pisała dziewczyna wyzej piers matki uspokaja dziecko , a sok z pomidora ułatwia gojenie sie rany. nie znalazlem nic na polskich stronach ale na angielskich napisane jest "If you have an injury to any area of ​​the body and want to disappear soon in your life, the tomato will be of great help to carry out all-natural cures wounds.". My juz nie znamy takich metod skoro mozna w kazdej chwili wezwac karetke.

Tomatoes not only help you get the wounds heal with great speed, but also diminish the inflammation the area damaged by this type of injury

malimi1

2016-11-18, 01:23
Piwo za opis :P

Xa...........ii

2016-11-18, 01:29
@UkrytaPodNickiem w końcu ktoś wytłumaczył idiotom jedną z podstaw, chylę czoła.


pieprzeadmia

2016-11-18, 06:53
wiadomo obejrzę , ale wk***iają mnie takie filmiki

fi...........in

2016-11-18, 07:36
Dlaczego żadnemu debilowi nie przyszło do głowy, że pomidor mógł być po prostu chłodny, wyjęty z lodówki, rzeki, czy gdzie je tam przechowują i w taki sposób stosowany przeciwbólowo?? Niejeden z Was do mordy coś chłodnego przykładał, kiedy bolało go pół łba, bo dostał po pysku, albo zwyczajnie bolał ząb. Szkoda dzieciaka. A @rozk*** szacun, bo to normalne, prawidłowe i niestety w tych sp***olonych czasach coraz rzadsze podejście

warhead

2016-11-18, 09:50
Rozkmińcie to - jesteś już dorosły, rozbiłeś auto - cycek na pocieszenie. Wyj***li Cie z roboty - cycek na pocieszenie. Wylał Ci sie browar - cycek na pocieszenie. Już nawet odżałowałbym tą nogę :D

kamil332211

2016-11-18, 13:25
Ja pie**ole ile kwejkopedałów na sadolu sie namnozylo.
O jezu co za biedne dziecko,o boziu przyjalbym ten bol ojeju ojeju.
Jak macie takie cos pisac to nawet nie dotykajcie klawiatury tylko scrollowac dalej ch*je!

Symbian

2016-11-18, 15:57
nie wiem co ja właśnie zobaczyłem

białywęgorz

2016-11-18, 22:39
kamil332211 napisał/a:

Ja pie**ole ile kwejkopedałów na sadolu sie namnozylo.
O jezu co za biedne dziecko,o boziu przyjalbym ten bol ojeju ojeju.
Jak macie takie cos pisac to nawet nie dotykajcie klawiatury tylko scrollowac dalej ch*je!



Ten co kozaczy najwięcej akurat jest największą p*zdą... zazwyczaj ;)

Maranio

2016-11-19, 12:09
Wdzisz Kamilku. Póki masz mliko pod nosem i brak własnych dzieci to jesteś w internecie bohater i łohoho wielki twardziej. Poczekaj Kamilku aż będziesz miał swoje dziecko. Nie znam żadnego faceta, nawet tego najtwardszego, którego by ból malutkich dzieci, szczególnie tych niczego niewinnych, a cierpiących przed głupotę dorosłych nie ruszał. A teraz sobie bohateruj póki jeszcze możesz chłopczyku, bo jak się zacznie prawdziwe życie to zobaczymy czy taki chojraczek z ciebie będzie.

ZbysłwaPierwszy

2016-11-19, 15:12
freeszpak napisał/a:



bo przyjąłby cierpienie na siebie?

założe się, że w sytuacji kryzysowej to ty byś wymiękł jak p*zdeczka i pierwszy płakał do mamusi, nie on. jego komentarz sprawia wrażenie, że pisał go wyważony, dojrzały człowiek. twój komentarz to popisywanie się jaki to ja jestem odważny, w dodatku przed internetową społecznością, podwójne dno.



ooooo będzie propozycja loda na ich priw, czuję z kilometrów że jesteś pedałem z długimi włosami