18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wjazd policji...

Halman • 2022-01-18, 16:42

na wschodnie webkurewki... :krejzi:

dżonyłojlker

2022-01-18, 18:40
martils napisał/a:

Jako ktoś luźno cytujący Sośnierza, nie powinieneś potępiać za niepłacenie złodziejskich podatków !



Nikogo nie cytowałem i nie wiem kto to, ale sprawdzę.

edit: sprawdziłem, jakiś długowłosy po teologii. Znaczy, że mnie obraziłeś, gdybym tylko mógł, to zaj***łbym ci kopa przez kabelek (od internetu).

Adrian92

2022-01-18, 19:20
Ta wjazd policji... albo ustawka dla wyświetleń :D

tommitmx

2022-01-18, 19:22
Adrian92 napisał/a:

Ta wjazd policji... albo ustawka dla wyświetleń



Kurywy aż tak dobrze nie grają

Bejker

2022-01-18, 19:50
Ta po prawej całkiem przyjemna

dejwid092

2022-01-18, 20:01
Bejker napisał/a:

Ta po prawej całkiem przyjemna



Wszystkie przyjemne i dobre na sobotnią imprezkę

esa

2022-01-18, 20:29
ani się widzi ,że to rumunia

bydarzigol

2022-01-18, 20:47
akcja zgodna ze scenariuszem filmu

Rudgardh

2022-01-19, 01:07
hotel sejmowy jak nic!

Herhard

2022-01-19, 15:49
Ciekawe czy po wyłączeniu kamery por*chali?

BrainOsw

2022-01-19, 20:49
@parekselans
A niech se k***a robią co chcą, nie twój j***ny interes ani mój. Pewnie jest jakaś strona dla dorosłych gdzie można sobie je pooglądać dobrowolnie. Nikt Cię nie zmusza, a do puki nie robią tego na live na youtube gdzie mogą oglądać np dzieci to nie widzę nic złego. Chcą się k***ić niech się k***ią, a ty jak kolejny janusz cebulak, dupsko Ci zżera z zazdrości, nie wiem czy to dlatego, że jak większość polaków masz w genach uprzykrzać i robić innym pod górkę czy masz jakąś grubą grażynkę, która nawet ręką Ci nie zwali, a co dopiero por*chać. Idź opodatkuj kościół jak taki cwaniak jesteś.

Sigonek

2022-01-19, 21:57
parekselans napisał/a:

No, w końcu im się dobrali do dupy. Trzepią kasę na lizaniu sobie końcowego odcinka układu pokarmowego, a podatków to się płacić nie chce.



Są mądrzejsze od ciebie, przynajmniej świadomie nie dadzą się okradać. Ty robisz zakupy w Lidlu/biedrze/Rossmanie/innym gównie i dajesz się dymać zachodnim koncernom na 50 mld rocznie (!). j***ć podatki, rozdawnictwo i socjalizm, ale skoro już egzystujemy w takich warunkach to przynajmniej niech to będzie na sprawiedliwych warunkach.

Dziewczyny robią konkurencję dla mafijnych burdeli/klubów, to i pieski się znalazły z nalotem. To samo gówno mamy u siebie.

dżonyłojlker

2022-01-19, 23:18
BrainOsw napisał/a:

@parekselans
A niech se k***a robią co chcą, nie twój j***ny interes ani mój. Pewnie jest jakaś strona dla dorosłych gdzie można sobie je pooglądać dobrowolnie. Nikt Cię nie zmusza, a do puki nie robią tego na live na youtube gdzie mogą oglądać np dzieci to nie widzę nic złego. Chcą się k***ić niech się k***ią, a ty jak kolejny janusz cebulak, dupsko Ci zżera z zazdrości, nie wiem czy to dlatego, że jak większość polaków masz w genach uprzykrzać i robić innym pod górkę czy masz jakąś grubą grażynkę, która nawet ręką Ci nie zwali, a co dopiero por*chać. Idź opodatkuj kościół jak taki cwaniak jesteś.





Sigonek napisał/a:

Są mądrzejsze od ciebie, przynajmniej świadomie nie dadzą się okradać. Ty robisz zakupy w Lidlu/biedrze/Rossmanie/innym gównie i dajesz się dymać zachodnim koncernom na 50 mld rocznie (!). j***ć podatki, rozdawnictwo i socjalizm, ale skoro już egzystujemy w takich warunkach to przynajmniej niech to będzie na sprawiedliwych warunkach.
Dziewczyny robią konkurencję dla mafijnych burdeli/klubów, to i pieski się znalazły z nalotem. To samo gówno mamy u siebie.



Tee, gówniaki, wyluzujcie trochę wora. Żart musiałby was kopnąć w dupę, żebyście go dostrzegli. A poza tym, panienki dobrze mi znane, nadają na Chaturbate, prawie całą rentę na nie przepuszczam.

Heathen

2022-01-22, 12:49
kolega pyta o linka do calosci