18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siniak37

2013-08-31, 13:21
Brakuje jeszcze jakiś bonusów, np zupa z płoda :P

kufel01

2013-08-31, 14:26
Widze że moda na płodowego sadola trwa, jebne coś o aborcji , na bank bedzie duzo piwek ambitna młodzież! Ten portal staje sie już tak przewidywalny jak kwejk czy inne gówno.

Morbus Arthur

2013-08-31, 14:44
kufel01 napisał/a:

Widze że moda na płodowego sadola trwa, jebne coś o aborcji , na bank bedzie duzo piwek ambitna młodzież! Ten portal staje sie już tak przewidywalny jak kwejk czy inne gówno.




Peter-Norivotset

2013-08-31, 23:48
o k***a,ale napieroliem sie jest moc k***a mac, koam alkol SADOL PELNA PARA k***A MC

KrisCFC

2013-09-01, 00:34
grzechu5444 napisał/a:

o k***a,ale napieroliem sie jest moc k***a mac, koam alkol SADOL PELNA PARA k***A MC



Powinieneś dostać bana za analfabetyzm...

In...........or

2013-09-01, 11:13
@up nie mów że po pijaku w ogole obchodzi ciebie ortografia lub poprawiania literówek

btw. myslalem ze jestes murzynem, bo Kris(chris) to typowo czarne imie, a dalej myslalem ze masz "KFC" w nicku

KrisCFC

2013-09-01, 12:24
MyTuSmiechyACyganPodOknem napisał/a:

@up nie mów że po pijaku w ogole obchodzi ciebie ortografia lub poprawiania literówek

btw. myslalem ze jestes murzynem, bo Kris(chris) to typowo czarne imie, a dalej myslalem ze masz "KFC" w nicku



Po pijaku to ja mam ciekawsze zajęcia niż siedzieć przed kompem...
Chris to skrót od Christoph niedouczony waflu... a jeśli Krzysztof to dla Ciebie murzyńskie imię to nie mam pytań...
A tak w ogóle dopie**alasz się do nicku sam mając najbardziej zj***ny nick jaki dotąd tu widziałem... myślisz że jesteś fajny z takim ? Eh.. idź się przewietrz...przez okno najlepiej.

In...........or

2013-09-01, 14:26
KrisCFC napisał/a:



Po pijaku to ja mam ciekawsze zajęcia niż siedzieć przed kompem...
Chris to skrót od Christoph niedouczony waflu... a jeśli Krzysztof to dla Ciebie murzyńskie imię to nie mam pytań...
A tak w ogóle dopie**alasz się do nicku sam mając najbardziej zj***ny nick jaki dotąd tu widziałem... myślisz że jesteś fajny z takim ? Eh.. idź się przewietrz...przez okno najlepiej.



Co za gościu, powiedziałem dla żartu, ale widać że to prawda, bo gosciu tak zacisnal poslady, ze moglyby robić za dziadka do orzechów.

A tu masz gratis, oklepane bo oklepane, ale przyda ci sie


Tekst nie miał na celu dyskryminowanie nigerów jakim jest ChrisKFC, a masc na bol dupy czysto z przyjacielskich względów w trosce o bezpieczenstwo użytkownika ~tak dla modów