18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wizyta u lekarza rodzinnego

Dr.Jekyll.Mr.Hyde • 2013-02-12, 01:25
Przychodzi facet do lekarza rodzinnego:

-Panie doktorze... Mam problem. Za każdym razem gdy widzę swoje odbicie odczuwam natychmiastowy przypływ niesamowitego podniecenia co prowadzi do wyjątkowo silnej erekcji. To sprawia mi problemy w pracy i w miejscach publicznych. Proszę mi coś na to poradzić!

Lekarz kazał się facetowi rozebrać, na nos założył okulary, odkaszlnął sobie i zaczął oglądać faceta z każdej strony. Po dość krótkiej i płytkiej obserwacji, zwraca się do niego:

-Nic dziwnego... Pan po prostu wygląda jak c**a!

:shock:

Ra...........it

2013-02-12, 10:14
Hehhhehe już ten kawał gonię dalej w pracy tylko "facet" zamienia się na rudego kolegę z pokoju obok.

mildyner

2013-02-12, 21:43
@up Rudy nie może być kolegą, niczyim. To przeczy idei bycia rudym.

Drakhesh

2013-02-13, 00:10
@Jeżż - nie możesz byc kolegą rudego. To pierwszy krok do utraty duszy.

AmorPatriae

2013-02-13, 00:13
Mam rudego kolegę z piegami... czy to znaczy, że umrę? :(

recool

2013-02-13, 00:23
Jo Cie prosza ;) Nad kitajskim wynalazkiem sie rajcujecie jak na kopalniach pracuje 1000 tyś osob a poziom -300 traktują dopiero jako przedsionek do piekła :P

Ra...........it

2013-02-13, 09:44
Amor coś ttam... mieli racje, nazwałem rudego kolegą i zepsułą mi się pompa paliwa, podnieśli opłaty za czynsz, lodówka się sama rozmroziła jak byłem w pracy, wdepnałęm w gówno i papież abdykował - chcesz jeszcze? zabij rudego - jeszcze jest szansa


Recool - kórwa głębokie to co powiedziałeś, prubóję dopasować do kawału i komentarzy ale ni ch*ja mi wychodzi.... powiedzcie zgłupiałem przez tego ze rudy w pokój obok?

kris1579

2013-02-13, 18:51
Widze kolega goni Bongmana :D