18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wizja przyszłości z 1993 wg AT&T

ja...........ze • 2013-03-18, 00:46
Wszystko się zgadza :D




PS: Jak było to pie**ole, obrażam się
ch*jowy szukacz jestem

ja...........ze

2013-03-18, 00:56
pie**ole, usuwam konto

ja...........ax

2013-03-18, 00:58
mnie zabił ten fax zamiast maila :) ale gps im się udał

precel55

2013-03-18, 03:48
Żadna wizja przyszłości wojsko ma technologie o jakich sie nam nie śniło tylko po co to ujawniać ? Kasa Panika i ch*j wie co jeszcze dziś piszą o podróżach między planetarnych a ja dam sobie łapę uciąć że w stanach mają jakieś k***a statki do tego typu rzeczy tylko po ch*j się ujawniać jeżeli zrujnowało by to zapewne gospodarkę i ch*j wie co jeszcze panele dotykowe były znane już w ch*j dawno temu tylko dla kowalskiego nie były dostępne

Kaprys

2013-03-18, 11:00
Ja też. Urok AT&T pewnie.

ska

2013-03-18, 11:32
Pamiętam jak moi rodzice jako jedni z pierwszych założyli sobie telefon mieszkając w wieżowcu. A mój chrzestny który mieszka w hameryce akurat przysłał nam telefon stacjonarny z sekretarką właśnie firmy AT&T- z możliwością nagrywania na te małe kasetki. k***a ale był ubaw, sąsiedzi przychodzili posłuchać jak się nagrywa i odtwarza :P

qbcki

2013-03-18, 15:16
up do precel55:

Nie mówię, że bajerów mają mało, ale chyba kolega słabo na fizyce uważał...
Kiedyś na początku "pontyfikatu" Obamy było głośno o kilku miliardach USD na załogową podróż na Marsa, co wyniknęło z tego to już sobie dogoogluj.

Sławihuj

2013-03-18, 15:37
@qbcki

Koledze nie chodziło konkretnie o loty w kosmos ,tylko bardziej o to że technologia wojskowa ma wynalazki opracowane w ch*j do przodu. Dopiero po kilkudziesięciu latach technologia ta przechodzi do cywila, dlatego ta wizja była tak trafiona bo wtedy dla wojska to było rzeczywistością, a nie przyszłością.

bania88

2013-03-18, 16:58
W stanach poznalem pewnego dziadziusia, ktory przez wiele lat pracowal na jakims wysokim stanowisku w wojsku. Powiedzial mi "To co tam maja, wyprzedza to co teraz widzisz w TV minimum o 50 lat".

violaoo

2013-03-18, 17:12
Pamiętam jak pare lat temu, nauczyciel od fizyki powiedział jedną rzecz: ''-GPS to nowość teraz co nie? a wyobraźcie sobie że Wojsko USA miało GPS'a już 50lat temu.. A teraz pomyślcie co oni mogą mieć teraz?'' - była to jedyna rzecz która zapamiętałem z lekcji fizyki :)

Episkopat

2013-03-18, 18:31
@ violaoo

Wolnego gringo:

"Początki systemu NAVSTAR GPS (NAVSTAR Global Positioning System) sięgają lat 70. XX w. Doświadczenia zebrane podczas tworzenia i użytkowania systemu Transit, a szczególnie satelitów serii TIMATION, które udowodniły możliwość precyzyjnej synchronizacji czasu poprzez systemy satelitarne, umożliwiły Departamentowi Obrony USA stworzenie systemu nawigacji satelitarnej znacznie doskonalszego od poprzednika."

Zatem sranie w banie z tym "Wojsko USA miało GPS'a już 50lat temu"

stalowyszczur

2013-03-18, 20:54
@up
Wow, rypnął się o kilka lat :) .
Nie ma co liczyć na jakieś rewolucje w dziedzinach medycyny, energii czy transportu. Status quo musi być utrzymany, bo jest opłacalny.

bania88

2013-03-19, 11:06
@UP
Dokladnie, klient wyleczony to klient stracony, co do energii to lepiej zarabiac na czyms drogim (ropa) czego jest coraz mniej i mozna caly czas cene podnoscic, niz na czyms odnawialnym bo jest nieskonczone i nie moze byc drogie...