18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witam Pytam - "L" jak Legia

Giorgio69 • 2012-05-06, 10:56
Pozdrawiam kibiców Legii :mrgreen:


Salceson

2012-05-07, 00:15
razorek18 napisał/a:

@xqwzsa
Czekamy na więcej napinkowych pedałów, z czego się cieszycie? z czego jesteście tak pyszni?
Chcielibyście mieć takie tradycje jak Legia i Górnik, pedryle pier.....!



ciekaw jestem o jaką tak naprawdę historię Ci chodzi, o to że przez czas prl'u stracili swój wizerunek, bo była to drużyna sterowana? Wyliczanie historii klubom piłkarskim jest równie bezsensu jak spisywanie życiorysu pantofelka, takiś cfaniak to powinieneś wymyśleć coś bardziej inteligentnego niż zasłanianie się historią. Dziś zajęli sobie zaszczytne 3 miejsce w momencie gdy mieli mistrza w kieszeni. Dobrze że się z nich szydzi, bo mimo, że oglądam prawie każdy ich mecz i jestem ich kibicem to nie da się ukryć, że nie mogli sprawy bardziej sp***olić niż to zrobili. Z czego się cieszą? To proste: mogli mieć, a nie mają pie**olonego berła i korony...

dzejosB

2012-05-07, 00:31
Legła Warszawa!

HejterSadola

2012-05-07, 01:15
dzejosB napisał/a:

Legła Warszawa!


obyś ty nie legła na kolana do miecza...

dzejosB

2012-05-07, 02:05
Bobicker napisał/a:


obyś ty nie legła na kolana do miecza...



Nie fantazjuj za bardzo.

Koko koko, trzecie miejsce też jest spoko. Wrocław pozdrawia :]

golip

2012-05-07, 10:26
Bycie kibicem Legii jest jak masturbacja - niby fajnie ale głupio się przyznać.

gressive

2012-05-07, 10:44
Dziady j***ne z legły, które zaj***ły swego czasu najlepszych piłkarzy z całej Polski myślą, że są zajebiści! Wy k***y... Widzew Łódź - tak, to on ma klasę(no może teraz trochę gorzej jest z ich kondycją). Dla mnie jesteście Z E R E M. k***icy idzie dostać jak w przepisach coś tam pie**olą, że nie można propagować socjalizmu itp., ale k***a macie ten swój pałacyk..... debile. Oddać reszcie miast to co zaj***liście do odbudowy tego obornika!

majaczek

2012-05-07, 11:35
cześć cześć cześć Warszawa wita wieś

EdmundKemper

2012-05-07, 12:22
Ciekawe co Śląsk pokaże w LM :D Celeban odejdzie do Legii, reszta też pewnie pójdzie w piździec i będzie ze 2:0 w dupe z mistrzem Kazachstanu :D

Gliwus

2012-05-09, 23:02
@Ant1984 I w każdym przypadku oznacza to samo.

suchy945

2012-07-14, 14:45
majaczek napisał/a:

cześć cześć cześć Warszawa wita wieś



Akurat Warszawa jest największą wsią w Polsce...