18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiszący tylko z nazwy

~_Yarko_ • 2023-06-05, 09:17
Wisiał sobie most nad Gangesem, ale już nie będzie bo się zawalił - drugi z rzędu.


Incydent wywołał debatę na temat korupcji i złego zarządzania w Indiach.



Źródło:

warsztaciorz

2023-06-05, 17:14
Jak moje pierwsze konstrukcje w pontifexie

Belozaurus

2023-06-05, 17:30
i.m.p. napisał/a:

To nie jest most wiszący, tylko wantowy (podwieszany).
Most wiszący:
Most wantowy:



to nie był... ;)


~_Yarko_

2023-06-05, 18:21
i.m.p. napisał/a:

To nie jest most wiszący, tylko wantowy (podwieszany).


No i z Sadola czegoś się człowiek nauczy.

woolaloo

2023-06-05, 18:54
bercisko napisał/a:

Korupcja. Ktoś rozkradł gówno przeznaczone na lepiszcze?
k***a jak się patrzy na ich myśl techniczną od wesołych miasteczek, przez traktory zagłady po indyjski "program komiczny" to nie mogę uwierzyć, że latają w kosmos i mają broń atomową.



daj miliardowi małp coś do zrobienia, to którejś w końcu się uda

Euromobil3

2023-06-05, 19:53
Allah łakbarrr !!!

Geraldinio

2023-06-05, 20:25
Niech ktoś im do cholery powie w końcu, że są lepsze materiały niż glina, gówno i karton, bo przecież za chwile zaczną wygrywać w Polsce przetargi z najniższą ceną.

Lewackaglupota

2023-06-06, 07:24
20 sekunda , rusztowanie nadal stoi mozna budowac od nowa hehehehehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

woki

2023-06-06, 07:45
bercisko napisał/a:

Korupcja. Ktoś rozkradł gówno przeznaczone na lepiszcze?
k***a jak się patrzy na ich myśl techniczną od wesołych miasteczek, przez traktory zagłady po indyjski "program komiczny" to nie mogę uwierzyć, że latają w kosmos i mają broń atomową.



Szczerze akurat latanie i atomówki to nie jest jakaś wyżyna technologiczna, tylko wymaga po prostu w ch*j hajsu i zasobów. plus ewentualnych lat prób, ale idzie to zrobić z nieskończoną liczbą studentów. Ale daj im opracować jakiś procesor to się zesrają na szaro.

darek1234

2023-06-06, 15:12
bercisko napisał/a:

Korupcja. Ktoś rozkradł gówno przeznaczone na lepiszcze?
k***a jak się patrzy na ich myśl techniczną od wesołych miasteczek, przez traktory zagłady po indyjski "program komiczny" to nie mogę uwierzyć, że latają w kosmos i mają broń atomową.



I z tej okazji wiedzą też, że każda wystrzelona przez nich bomba wpadnie wprost na ich łeb

ellsworth

2023-06-06, 16:24
Jaki k***a wiszący?!? To był most podwieszany, a nie wiszący!

K_dithekid

2023-06-06, 21:17
bercisko napisał/a:

Korupcja. Ktoś rozkradł gówno przeznaczone na lepiszcze?
k***a jak się patrzy na ich myśl techniczną od wesołych miasteczek, przez traktory zagłady po indyjski "program komiczny" to nie mogę uwierzyć, że latają w kosmos i mają broń atomową.



Korupcje to macie w polsce śmieciaki j***ne

Bul_od_bytu

2023-06-06, 21:29
Za mało krowich placków do zaprawy dali ewentualnie gówno z Gangesu podmyło fundamenty uzbrojone ciapatą nadzieją :D