18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wirusy

pgpgpg • 2014-01-28, 20:49
- Czemu nie ma wirusów na iPhona?
-
-
-
-
-
-
- Są, ale płatne.

Wilk0r

2014-01-28, 20:53
Z Apple to za darmo można dostać raka.

ml...........kv

2014-01-28, 21:28
Mam firmę, która produkuje męskie pozłacane kulki analne, dildo i wibratory.
W zeszłym tygodniu dostaliśmy list od prawników Apple.
Okazało się, że zdążyli wcześniej opatentować drogie zabawki dla pedałów.

Z kartoteki policyjnej: w dniu 29 sierpnia w Warszawie obrabowano sklep Apple. Według sprzedawców ukradziono z półek sprzęt o cenie sprzedaży ponad 5000 zł. Śledztwo umorzono z powodu niskiej szkodliwość społecznej, gdyż straty firmy wyniosły 240 zł.


korzystając z okazji chciłbym pozdrowić BLENDZIORA

ps. wypatrosze cie jak wenża

Moby_Dick

2014-01-28, 21:29
Aplikacja Trojan Phone tylko w Iphone :ok:

XtravaganZa

2014-01-28, 21:36
mlkv napisał/a:

Mam firmę, która produkuje męskie pozłacane kulki analne, dildo i wibratory.
W zeszłym tygodniu dostaliśmy list od prawników Apple.
Okazało się, że zdążyli wcześniej opatentować drogie zabawki dla pedałów.

Z kartoteki policyjnej: w dniu 29 sierpnia w Warszawie obrabowano sklep Apple. Według sprzedawców ukradziono z półek sprzęt o cenie sprzedaży ponad 5000 zł. Śledztwo umorzono z powodu niskiej szkodliwość społecznej, gdyż straty firmy wyniosły 240 zł.


korzystając z okazji chciłbym pozdrowić BLENDZIORA

ps. wypatrosze cie jak wenża


Po tym co Brać Sadoli przeczytała o Tobie w komentarzach, radzę Ci albo się przelogować albo zrobić kolejne konto. :idzwch*j:

ml...........kv

2014-01-28, 21:43
XtravaganZa napisał/a:


Po tym co Brać Sadoli przeczytała o Tobie w komentarzach, radzę Ci albo się przelogować albo zrobić kolejne konto. :idzwch*j:



LOL nie mam żadnego kąta innego, specjalnie tamto napisałem, sądziłem że nikt się nie zorientuje że to ja ;/ ale widze ze nie umiecie sie dobrze bawić, zreszto jak bym się pomylił zawsze mozna edytować swój komentarz w ciągu godziny, a w ciągu godziny to ja napisałem poziej 3 komentarze, ale wy macie ból dupki

XtravaganZa

2014-01-28, 21:47
XtravaganZa napisał/a:

albo zrobić kolejne kONto.


mlkv napisał/a:

LOL nie mam żadnego kĄta innego



Proszę, wyjdź stąd! :emo:
Ahahah, co koleś.

In...........or

2014-01-28, 22:23
mlkv, nie masz innego kĄta? pokaż mi jak wygląda twój pokój z jednym kątem

spiepszaj_dzbanie

2014-01-28, 22:33
Jak się nie zmieni fabrycznego hasła, to działają różne robale.

xe...........is

2014-01-29, 08:27
Nie rozumiem czym się różni niby np. Android od iOS jeśli chodzi o sklepy z aplikacjami? Przecież na jednym i na drugim płaci się za te same aplikacje tyle samo! No chyba, że jeśli komuś bardzo zależy mieć za darmo aplikacje czy gierki i nie ma dwóch lewych rączek oraz nie jest ograniczony umysłowo to zrobi sobie Jailbreak'a i instaluje co chce za darmo z internetu :P nie mam pojęcia po co ludziom te gównoburze.
iOS jest niesamowicie genialnym i stabilnym systemem, od dwóch lat ani razu mi się nie zawiesił ani nie zrestartował, telefony np. z serii 4 czy 5 są bardzo solidnie wykonane ale niestety spedalone przez zj***ne hipsterstwo, które używa tej marki do lansowania się fotkami w lustrze z jabłuszkiem, czy ch*j wie czym jeszcze. Jak ktoś jest obeznany w systemach i się tym interesuje to potrafi wykorzystać potencjał srajfona, czy innych urządzeń od Apple.

Murzynski_Halucyn

2014-01-29, 11:04
@xensis

Nie, nie płaci się tyle samo, np. Pou które jest darmowe na Androida jest płatne na iOS.
Chcesz jeszcze coś dodać?
Zgodzę się, jeśli chodzi o stabliność. Ale Android, jeśli nie instalujesz wszystkich badziewnych aplikacji też działa stabilnie, a jeśli nawet telefon zawiesi się raz na miesiąc to jestem w stanie wytrzymać.