18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wipler dostaje wpierdol - wersja z napisami

oc...........an • 2014-11-06, 13:33
Jak w tytule. Może i nie było, bo wrzucono to godzinę temu :amused:


takija

2014-11-06, 19:50
Tak powinna działać policja. Stanowczo, silnie, brutalnie i skutecznie.

vodka100g

2014-11-06, 19:54
te napisy mnie bardziej rozpie**oliły niż ten cały filmik... przybijanie piątek i żółwiki - heh, za to leci piwo

Mr.Diesel

2014-11-06, 19:54
Niech sobie popatrzą prawilni obrońcy Wiplera, jaki z niego napie**olony żulerski błazen - pełna wersja filmu


p0lybius

2014-11-06, 19:55
Bzdura, to jest jakaś mistyfikacja.

Tutaj jest prawdziwa prawda z nagrań
W- Przemo Wipler PT- policjant PA- policjantka

(W) - jestem posłem, chodźcie się napie**alać! Jesten pijany i was rozjebie w ch*j
(PT) - dzień dobry Panie pośle. Od razu Pana poznałem
(PA) - ja także. Całą rodziną głosowaliśmy na Pana. Moje dzieci Pana uwielbiają.
(PT) - puszczę Panu bańkę mydlaną, bo akurat mam przy sobie, niech Pan patrzy jaka duża
Wipler łapie się za twarz, bo mydło zaszczypało go w oczy. Następnie zaczyna uciekać:
(W) - Haaa złapcie mnie psy szmaty dz**ki. Nigdy mnie nie złapiecie
(PA) - Stasiu biegnij za nim, bo sobie zrobi krzywdę
(PT) - Panie Przemku. Jest Pan obywatelem i chce Panu służyć, niech Pan zaczeka, prosimy
Wipler kładzie się na ziemi, bo wie, że walka w parterze lepiej mu wychodzi. To doświadczony zawodnik. Jednego razu rozj***ł 20 jednostek policji na raz.
(PA) - Stasiu, przytrzymaj panu Przemku głowę, bo ugryzie się w język
(PT) - za bardzo nią macha. Musiał wciągnąć nosen kilogram koki i zapić dwoma litrami wódki. Nie mogę jej chwycić
(PA) - Próbuj dalej, a ja przywiążę pałkę do nóg żeby sobie ich przypadkiem nie połamał.

Koniec nagrania

Kickarse

2014-11-06, 19:56
Czy wy jesteście pie**olnięci?

Już abstrah*jąc całkowicie od preferencji politycznych - Przemysław Wipler dostał za darmo wpie**ol, po czym przez rok był w mediach szkalowany i stawiany w roli tego, który zrobił krzywdę policjantom. Szkalowanie odbywało się od góry do dołu, zaczynając od ministra Sienkiewicza przez tępych dziennikarzy aż do zwykłych komentatorów. Machina propagandy pracowała w najlepsze, kompletnie ignorując to, iż Wipler cały czas domagał się nagrań z monitoringu. Lepiej, minister Sienkiewicz znając to nagranie, wprost kłamał w najlepsze.

Teraz nagranie wychodzi na jaw a wciąż są debile, którzy bronią w tej sytuacji policji. Zaprawdę, zostało wam tylko nasrać do gęby.

Modrzew88

2014-11-06, 20:02
Gdybym nie wiedział, że tam jest poseł to pomyślałbym sobie "banda naj***nych błaznów dostaje słuszny oklep od policji". W momencie kiedy wiem, że znajduje się tam poseł na sejm RP myślę sobie "szkoda słów".

krasny

2014-11-06, 20:09
Naprawdę mam nadzieję, że dożyję dnia kiedy was wszystkich zrozumiem.
Jeszcze nie tak dawno był post z kompilacją wpadek policjantów 2014 i ubolewaliście nad tym jaka to policja u nas jest bezradna bo nie cieszy się szacunkiem społeczeństwa i że powinno im przysługiwać prawo stosowania bardziej radykalnych środków. Innym razem biadolicie o tym jacy to politycy nie są źli, fałszywi i skorumpowani (tak, wiem tylko Korwin jest świetny, na niego nie odważyłbym się powiedzieć złego słowa, bo byście mnie tu zagryźli). Sugerujecie, że to zwykli ludzie i powinni odpowiadać przed prawem jak każdy inny "szary Kowalski".
ALE! Jak tylko pojawia się nagranie, kiedy pijany polityk przeszkadza służbom porządkowym podczas interwencji i dostaje od nich (według mnie zasłużony) wpie**ol to narzekacie i łkacie jakby co najmniej 5 oddziałów specjalnych obiło wam całą rodzinę. (Oglądałem to nagranie z 5 razy, nie zauważyłem w żadnym momencie, nawet przed wkroczeniem "pałki" do akcji, żeby Pan Wipler miał chociaż ochotę nie tarmosić się i wykonać polecenie policjantów).
Puenta: Tak, uważałem w gimbazie na ortografii, tl:dr i w ogóle jestem lewakiem bo jak mogę się z wami nie zgadzać, ale opanujcie się ludzie i myślcie sami, niezależnie od tego co wam wkładają do głowy.
PS. Rzadko się udzielam, ale musiałem to z siebie wyrzucić.

SzwagierPL

2014-11-06, 20:18
Frajer i tyle. Mógł nie startować z łapami to by go jeszcze do domu odwieźli, ba na dz**ki jak by sobie zażyczył to też by pojechali i poczekali aż skończy. Żonę w domu pewnie też napie**ala, jak na katolika przystało :)

Grzyb18

2014-11-06, 20:27
Hahaha dobre :D Bardzo mi się podobają te napisy.

Loaloa

2014-11-06, 20:37
Wszystkie prawackie śmiecie powinny regularnie zaliczać taki wiplerdol.

cocaine.animals

2014-11-06, 20:43
@up dobra weź idź lepiej wylizać dupę swojemu chłopakowi

booore

2014-11-06, 20:44
To nie może być cały film. Nie widać jak Wipler pobił policjantów, a przecież było jasno powiedziane że pobił. Mundur policjantowi poszarpał, a też nie widać.

Mr.Diesel

2014-11-06, 21:02
booore napisał/a:

To nie może być cały film. Nie widać jak Wipler pobił policjantów, a przecież było jasno powiedziane że pobił. Mundur policjantowi poszarpał, a też nie widać.



Kilka postów wyżej masz wklejony przeze mnie link do całego nagrania, na którym widać żulerskie machanie łapami Wiplera.

!Timon

2014-11-06, 21:17
Musieliśmy w szpitalu wezwać policję do pacjenta który był naj***ny i rozrabiał. Policjanci jak przyjechali to nie j***li na oślep gazem tylko najpierw spokojnie kilka razy wezwali gościa żeby się ogarnął a mało powiedziane że typ był agresywny. Cała akcja zakończyła się zagazowaniem izby przyjęć ale moment od początku do użycia gazu trwała dłużej niż ten filmik.

Policjant ma OGROMNE uprawnienia w tym kraju - może przyj***ć komuś pałą przez głowę, zabić i jak ma świadków że musiał to nikt mu nic nie zrobi. Oczywiście od tego ma pacynę żeby wiedzieć kiedy powinien zastosować te środki przymusu i ponosić konsekwencję jak podejmie ch*jową decyzję.

Catacombe

2014-11-06, 21:26
Sinus napisał/a:

k***a nawet ja myślałem, że się Wipler po ludzku naj***ł, zrobił zadymę i słusznie dostał oklep a tu na serio za darmo mu wj***li.



k***a, dali go na glebe i zamiast leżeć spokojnie to wierzga nogami jak poj***ny, byle by kogos w ryj pie**olnąć. Faktycznie za nic.