18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Winda balonowa

~Sunday • 2022-11-06, 10:03

Trochę miejsca się zrobiło.

Szary_Jeleń

2022-11-06, 20:57
Kretyni butanem je napełnili zamiast azotem.

psotna_cipka

2022-11-06, 21:31
Szary_Jeleń napisał/a:

Kretyni butanem je napełnili zamiast azotem.



Azotem... kretyn wyzywa od kretynów. Ty widziałeś, że balony ktoś azotem napełnia? Chyba razem w kolejce po azot, zamiast po mózgi staliscie. Ja pie**ole, dokąd zmierza edukacja w tym kraju? Azot jest lżejszy od powietrza, ale nie na tyle by unieść balon. Po drugie azot jest niepalny. Po trzecie, tak na przyszłość, azotu jest w powietrzu 78%.

Posamekule

2022-11-07, 07:08
psotna_c*pka napisał/a:

Azotem... kretyn wyzywa od kretynów. Ty widziałeś, że balony ktoś azotem napełnia? Chyba razem w kolejce po azot, zamiast po mózgi staliscie. Ja pie**ole, dokąd zmierza edukacja w tym kraju? Azot jest lżejszy od powietrza, ale nie na tyle by unieść balon. Po drugie azot jest niepalny. Po trzecie, tak na przyszłość, azotu jest w powietrzu 78%.



Piwo za wyjaśnienie imbecyla

mazga50

2022-11-07, 15:48
Mmm... Wodór - zielone paliwo. Tylko, żeby je pozyskać i sprężyć, zbudować szczelne zbiorniki i w miarę bezpieczne urządzenia do jego eksploatacji, to to się ni ch*ja nie spina ani ekonomicznie, ani ekologicznie.

to...........10

2022-11-09, 04:03
psotna_c*pka napisał/a:

Azotem... kretyn wyzywa od kretynów. Ty widziałeś, że balony ktoś azotem napełnia? Chyba razem w kolejce po azot, zamiast po mózgi staliscie. Ja pie**ole, dokąd zmierza edukacja w tym kraju? Azot jest lżejszy od powietrza, ale nie na tyle by unieść balon. Po drugie azot jest niepalny. Po trzecie, tak na przyszłość, azotu jest w powietrzu 78%.



W programie szkoły (od podstawówki do liceum) jest 800 godzin religii i po 160 biologii, chemii i fizyki, No, to już wiesz, gdzie w tym kraju zmierza "edukacja".