18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wigilijne orędzie Prezydenta.

Ja...........88 • 2013-01-29, 10:09
Może znajdzie się kiedyś taki odważny kandydat z odpowiednim poparciem.

ocwpzw

2013-01-30, 02:31
dlaczego wszyscy w TV w kółko pie**olą o demokracji? jaka demokracja, gdzie? Przecież Polska to republika a nie demokracja :roll:

pawu95

2013-01-30, 13:35
Jarema88 napisał/a:

Też jestem zwolennikiem UPR/KNP, w każdym razie konserwatywnego liberalizmu. Problemem KNP jest niestety JKM, którego lubię i szanuję, ale niestety on odstrasza ludzi od głosowania na KNP, na dodatek większość mediów jest Mu wybitnie nieprzychylna. KNP i UPR potrzebują charyzmatycznych, młodych i prężnie działających przywódców. Polecam oglądać program Młodzież Kontra, pokazuje on, że KNP ma zaplecze z na prawdę mądrymi, inteligentnymi i świetnie merytorycznie przygotowanymi (w porównaniu do innych młodzieżówek) młodymi ludźmi, ich właśnie należałoby promować w mediach.



JKM odstrasza debili? Co z tego? To chyba jedyny czlowiek w polityce ktory ma jaja zeby powiedziec to co mysli. Za to go cenie. Poza tym nie potrafie sie przyczepic do zadnych jego pogladow. Wszystko ma poparte sensownymi argumentami.

Ze zdania "Kobiety powinny zajmowac sie dziecmi, poniewaz sa w tym lepsze od mezczyzn, ale jesli chca nikt nie bedzie im bronil pracowac poza domem - w koncu jestesmy liberalni" glaby wezma "kobiety powinny zajmowac sie dziecmi - w koncu jestesmy liberalni". Stad sie bierze nienawisc do JKM. No bo ile traci na cisnieciu gejow? Pod tym wzgledem tylko pedaly sie z nim nie zgadzaja, mysle ze nawet niektorzy homoseksualisci go popieraja.
Nikt mi nie wmowi ze JKM jest problemem, a nie glupota i ignorancja ludzi.

Co do mlodziezowek to masz racje - mysle ze wiekszosc nadawalaby sie na wysokie stanowiska lepiej niz 90% ludzi obecnie tam zasiadajacych.