18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

WIFE

debe91 • 2011-01-10, 01:32
Co oznacza skrót W. I. F. E. ?

Washing
Ironing
Fucking
Etc.
8-)

thcm

2011-01-11, 20:19
Jak ja chodziłem do szkoły to jeszcze gimnazjów nie było pajacu.

Edit: Dalej bo widzę tutaj dzielą się użytkownicy na tych co szczerze piszą, że coś jest gównem i na tych co nawet jak sami wiedzą, że coś jest gównem płaczą, że nazywanie gówna gównem jest takie bee i każdy to robi dla tego, żeby powiększyć penisa, niedługo dojdzie do takiej kuriozalnej sytuacji, że nikt nie będzie chciał napisać, że coś jest gównem bo będzie się bał, że zaraz następna osoba napisze, że powiększa sobie penisa i potem na gówniane wrzuty wszyscy będą odpowiadali że "super wrzuta''.
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność bo i tak już na sadystycznym z założenia serwisie oburzają się ludzie, że widzą martwą żabę, to że zapytam czego Wy k***a oczekujecie wchodząc na sadistic? Myślisz, że jesteś mistrzem ciętej riposty bo oglądnąłeś wszystkie sezony house'a? sp***alaj na wykop bo tam siedzą tacy sami pseudointeligentne gimbusy jak ty.

ZoltySamoistnyCzlowiek

2011-01-11, 21:40
Darth Revan napisał/a:

@ZoltySamoistnyCzlowiek

Dalej chodzisz do gimnazjum, że się przypie**alasz?? Tam jest pierdle, serdel, burdel.

W skrócie trzeba bić k***y i złodzieji..

P.S Dziekuje Panu Ś.P Piłsudzkiemu za cytaty chociaż jemu by się teraz bardziej przydała trutka na martwe i i jego żone brzydie kaczątko


Jak już coś piszesz to rób to tak żeby zrozumiał ktoś poza tobą, dobrze? Ja pie**olę, jak ta ekspansja idiotów z demotywatorów się nie zatrzyma to prawdziwy internet, z prawdziwymi memami będzie przeglądany TORem.

thcm

2011-01-11, 22:33
ZoltySamoistnyCzlowiek napisał/a:


(...)prawdziwy internet, z prawdziwymi memami będzie przeglądany TORem.

I wkońcu będziesz spędzał trochę czasu z tatą.